Treść opublikowana przez eXiDe
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
No i dzięki koledze mmcv światła do jazdy dziennej mam i ja ;). Dzisiaj wróciłem z Krakowa i nikt na trasie mi nie mrugał, że oślepiam czy coś. Powiem więcej, wg mnie bardziej oślepiają te Audi-paski ledowe. Także modyfikacja na plus :cool2: . Chciałem powiedzieć, że u mnie w H7 siedzą Osramy Night Breaker, które i tak są mocne w porównaniu do zwykłej H7. Ale jak wspomniałem nikogo nie oślepiałem, a mało tego dwa patrole policji z suszarkami też mijałem, więc gdyby było coś nie halo to na pewno Panowie policjanci by mnie zatrzymali. Pzdr.
-
Zmiana AUX na AUX/USB w e90
ale gorny czytnik nie czyta DVD tylko dolny ...wiec masz albo Navi albo DVD MP3 zgadza sie ? o wejsciu AUX to wiadomo tylko ze dzwiek z takiego urzadzenia bedzie ... no powiedzmy sobie szczerze duzo ubozszy . No tak ale po mieście przecież nie śmigasz z navi? :) Dźwięk jest gorszy, ale w zupełności wystarcza. Ja osobiście wyrosłem ze słuchania głośno muzyki w aucie :) i nie wiem jak Wy ale ja w większości czasu słucham radia ;) Pzdr.
-
Zmiana AUX na AUX/USB w e90
Zawsze można nagrać płytę DVD z mp3 i wtedy jest dużo słuchania ;), ewentualnie pod AUX podłączyć telefon i do niego wgrać mp3 - ja tak robię. Pzdr.
-
para z rur wydechu
Tego akurat nie wiem, ale kolega wyżej napisał o planowaniu głowic w dieslach - chyba ogólnie.. Że się tego nie robi.. Pzdr.
-
para z rur wydechu
Głowicę zawsze można naprawić, splanować, dotrzeć/wymienić zawory - wszystko można. Po co wymieniać?? No chyba, że jest złom kompletny.. i nie da się jej zregenerować. Daj znać jaka diagnoza. Pzdr.
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
mozna wylaczyc potem i wlaczyc kiedy chcesz bez programowania . :D No to luz - widzimy się w weekend :) Pzdr.
-
M3 w top gear dzis
Wczoraj, albo przed wczoraj oglądałem ;P :8) Będzie kolejna edycja? I kto będzie Stigiem? :) Bo jak wiemy Pan Stig będzie promował już niedługo w Polsce swoją książkę. Pzdr.
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
A czy można wyłączyć te DRL z pocyji iDrive, czy znowu trzeba programować? Jak to jest :roll: Pzdr.
-
lampy tył
Chyba Chińczyki jeszcze do E91 nie robią ;) a te z LCI pasować nie będą.
-
BMW E92 330d by klagosz
Kurcze, żeby się uwsteczniać Klagosz? :roll: M3 E46? Eeeeeeeee tam. Na nic pomysł :nienie: :8) Cayman jest OK. Ale zdradzisz markę BMW? :P No wiesz co ;) Jeśli nie masz ciśnienia na sprzedaż swojej E92 to się wstrzymaj.. W ogóle skąd taki pomysł? :) Pzdr.
-
[e90] wibracje w aucie po włączeniu klimy
To trafiłeś na jakiegoś nierozgarniętego sprzedawcę, jest w Inter Carsie Corteco jak wół :lol: Pzdr.
-
BMW E92 330d by klagosz
Acha, ok :)
-
BMW E92 330d by klagosz
Panoćku może Cię zainteresuje ta aukcja: http://allegro.pl/srodek-fotele-bmw-e92-m-pakiet-wnetrze-okazja-i1657650895.html ;) bo coś wspominałeś, że szukasz sportowych foteli :) Pzdr.
-
E91 touring przed i po lifcie M-pakiet
Raz, dwa, trzy wpisujesz w Google.. Przed LCI: http://www.google.pl/search?um=1&hl=pl&biw=1280&bih=929&tbm=isch&sa=1&q=E91+MPAKIET&oq=E91+MPAKIET&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=2775l3373l0l4l3l0l0l0l1l176l340l2.1 LCI: http://www.google.pl/search?um=1&hl=pl&biw=1280&bih=929&tbm=isch&sa=1&q=E91+MPAKIET+LCI&oq=E91+MPAKIET+LCI&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=28548l29710l0l4l4l0l3l0l0l42l42l1 Szukanie nie boli. Pzdr.
-
Marka BMW
Zapewniam Cię, że tak samo jak kiedyś. Zawsze tak będzie i tyle. BMW = dres i mafia :lol: Pzdr.
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
O widzisz i to jest to :cool2: czyli ja też skłaniam się ku temu, aby i w moim aucie świeciły długie jako DRL. Możesz wstawić jakieś foto jak to wygląda u Ciebie? :) Pzdr.
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
Hmm czekajcie bo ja już się zapętliłem :roll: Mam Bi-Xenon skrętny, w I-Drive mam ustawione światła do jazdy dziennej - tzn. przełącznik mam non stop włączony na max w prawo - kiedy uruchamiam auto światła się zapalają - kiedy gaszę - światła się wyłączają (mowa o światłach mijania czyli xenonie) I teraz pytanie jak to będzie działać w momencie zakodowania świateł długich jako DRL? Wtedy przełącznik ma być ustawiony na auto? Ale będą działały wtedy światła skrętne :roll: :| bo już się pogubiłem :mad2: Pzdr.
-
zdjęcie/skan KSIĄŻKI SERWISOWEJ
A właściwie to co tu tłumaczyć?? No chyba, że języka ni w ząb ;)
-
Kratka w zderzak e91 - srebrna/chromowa
A taką kratkę miałeś na myśli.. myślałem, że chodzi Ci o 'nerkę' Ta z linku podejdzie. Pzdr.
-
zdalne zamykanie szyb
Ewentualnie konieczna będzie procedura programowania tej opcji - jeśli nie działa to w taki sposób jak napisał kolega wyżej. Pzdr.
-
[e91] 320d 2008 sprawdzenie w ASO
Taki przegląd zrobisz za dużo mniejsze pieniądze w nie autoryzowanym serwisie BMW u mechanika z większym doświadczeniem. Nie oszukujmy się, ale w ASO pracują gówniarze po szkoleniach teoretycznych, tzw. wymieniacze a nie mechanicy :duh: Najlepsza pozycja to sprawdzenie geometrii za 200zł NETTO bez ustawiania :D hehe żenada. Pzdr.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Mnie ostatnio rozbawiło to: http://allegro.pl/nerki-w-zderzak-i-maske-bmw-3-e90-e91-shado-lain-i1653067444.html WTF SHADO LAIN??!?!?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
CDV (Clutch Delay Valve) - Zawór dławiący
Grunt to czytać wcześniejsze posty.. :nienie:
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
http://hella-online.code-x.de/uploads/anhaenge/171_15/J00154_TFL_Broschuere_PL.pdf Zastanawia mnie dlaczego Hella nie wprowadzi czegoś na wzór DRL jak np. do Golfa, Astry i do innych modeli - czyli montaż w miejsce halogenów. W BMW jakby nie patrzeć najlepiej z dostępnych przez Hella wypadają te ledowe paski :roll: ale mnie osobiście się to nie podoba. Pzdr.
-
Marks2004-BMW e90 SPRZEDAM NAKLEJKI ALPINA D3 STR 11
Zawsze mogło być gorzej ;) - jak ten słynny czajniczek z allegro :lol: matti: Skasowałem obrazek. Pzdr.