Treść opublikowana przez eXiDe
-
Pukanie na dołkach
Z moich obserwacji wynika to, że skrzypienie wynika z uszczelek przy górnej krawędzi drzwi oraz uszczelek na słupkach środkowych. Posmarowałem je i cisza. Na razie testy, zobaczymy czy zda to egzamin. Smarowałem takim silikonem w płynie (silikon stosowany w przemyśle) - a drugą stronę smarem teflonowym. Zarówno silikon jak i teflon zdają egzamin. Jeszcze co zaobserwowałem to gumowa uszczelka drzwi styka się z taką plastikową listwą w drzwiach i to piszczenie może także wydobywać się stamtąd. Pzdr.
-
Odpalanie bez kluczyka
Wszyscy tak mają - było o tym. Nie mylić funkcji 'keyless go' :!: bo to już opcja dodatkowa. Pzdr.
-
Co robi ten przycisk w manetce obslugi wycieraczek?
Też tak mam, fakt działanie tej regulacji prędkości jest.. dziwne ;) - ja zawsze używam 'A' no chyba, że 'A' czasami zadziała zbyt późno wtedy manetka idzie manualnie w dół. Pzdr.
-
DPF - od kiedy?
:search:
-
Kodowanie swiateł dziennych
Kurde kolego, a czy nie lepiej poszukać lub napisać w tym temacie? viewforum.php?f=48 PO TO WŁAŚNIE ZOSTAŁ ON STWORZONY :mad2:
-
E91 - zawieszenie,czuć praktycznie każdą dziurkę, kamień
O wszystkim na temat opon ROF było. :search: Łata się jak zwykłą oponę, w poprzednich Bridgestone miałem dziurkę i bez problemu została zawulkanizowana. Czy moderator może zamknąć już ten temat?
-
dipped light failure - co to za błąd? Wypalony ksenon?
Częste włączanie i wyłączanie skraca ich żywotność.
-
Zmieniarka CD w E90/91
Zmieniarka u mnie - w E90 - jest zamontowana po lewej stronie w bagażniku. Hmm a w czym ma pomóc zmieniarka do interfejsu usb? :roll: Pzdr.
-
E91 Problem z klimą - biały proszek.
A próbowałeś? :) Pytam z ciekawości.. Ale najprawdopodobniej jakiś syf do czyszczenia klimy. Tylko teraz pytanie jak się tego pozbyć??? Czy samo w końcu 'wywieje' czy trzeba 'odkurzyć' :)? Pzdr.
-
E91 - zawieszenie,czuć praktycznie każdą dziurkę, kamień
Audi jest lepsze. :mad2: :mad2: :mad2: Zamknijcie ten temat. Gdzie jest moderator do cholery?
-
CDV (Clutch Delay Valve) - Zawór dławiący
Cenna informacja :cool2:
-
E91 Problem z klimą - biały proszek.
Więc tak jak mówiłem, środek do czyszczenia jakiś z dupy :)
-
bujanie budą na wolnych obrotach
Raczej to. Mi z jedną walniętą, też tak bujało - przy samym rozruchu. Po wymianie objaw ustąpił. Pzdr. pewnie swiece albo sterownik walniety.U mnie nie tylko po rozruchu buja ale takze na rozgrzanym silniku wiec chyba moze byc cos innego. ps.exide mozesz jakies fotki wrzucic jak wygladaja te nakladki na zderzak z przodu...mam ten sam kolor auta i fajnie bylo by zobaczyc jak to sie prezentuje.thx Wrzucę fotki w galerii już niedługo :)
-
E91 Problem z klimą - biały proszek.
No cholera wie :) może taki zbieg okoliczności ;) Kolega ma auto z 07' i mu proszek leci, ja mam auto starsze o 2 lata i u mnie nic. Zagadka. Pzdr.
-
bujanie budą na wolnych obrotach
Raczej to. Mi z jedną walniętą, też tak bujało - przy samym rozruchu. Po wymianie objaw ustąpił. Pzdr.
-
E91 Problem z klimą - biały proszek.
Ewidentnie ktoś wcześniej musiał użyć jakiegoś taniego dziadostwa do czyszczenia układu. Bo nie chce mi się wierzyć, że w aucie kilku letnim wystąpiło utlenienie parownika :roll: :? Moja Bunia jest z '05 roku, od 3 lat nią jeżdżę na załączonej non stop klimie (lato-zima) i nic białego nie leci.. PS. A jak smakuje ten proszek? :mrgreen: Pzdr.
-
dipped light failure - co to za błąd? Wypalony ksenon?
Spoko ale po co kupować żarniki za 1000zł? :duh: :mrgreen:
-
MOJE WYMARZONE E93
Każde cabrio czy coupe trzyma cenę bez względu na markę - to auta niszowe. Nikt tym na wakacje z rodziną nie jeździ :8)
-
dipped light failure - co to za błąd? Wypalony ksenon?
Czy ja wiem czy lepiej :). Na pewno drożej. Ewentualnie pozostaje poszukać używki. Najlepiej zamień przetwornicę miejscami, lub zamień żarniki. Będziesz pewny na 100% co padło. Pzdr.
-
mikrofiltr
Jest to filtr kabiny. Wymień. Ewentualnie zobacz jak wygląda on fizycznie. Wymiana jest bajecznie prosta. Pzdr.
-
dipped light failure - co to za błąd? Wypalony ksenon?
'08 i 200 kkm nieźle :8) Pewnie, że możliwe - pod warunkiem, że nie padła przetwornica. Czy zaobserwowałeś, żeby jeden xenon świecił inaczej? Xenon nie pada z dnia na dzień, tylko wcześniej zmienia barwę i wtedy 'wygasa'. Koszt - wymienisz sam. Lepiej wymienić oba bo: 1) niedługo padnie drugi 2) będzie różnica w świeceniu Pzdr.
-
Jaki silnik do e90?
Szukanie nie boli. Nic się nie zmieniło w tym temacie. viewtopic.php?f=70&t=147707&hilit=kupno+e90 viewtopic.php?f=70&t=130110&hilit=kupno+e90 itd.. Pzdr.
-
Pytanie do Wszystkich mających Xenon Adaptive (Dynamic, AHL)
Obie soczewki powinny być ustawione na równo (po poziomowaniu się) i powinny świecić prosto. A co do samego skrętu w lewo na postoju skręca się minimalnie, natomiast w prawo jest pełny skręt soczewki. Co do kodowania, napisz do kolegi o nicku 'E92' on będzie wiedział co zrobić.. :cool2: Cóż za reklama :8) ;) Pzdr.
-
E91 - zawieszenie,czuć praktycznie każdą dziurkę, kamień
Zamknijcie ten temat.. :mad2: bo znowu zaczyna się dyskusja co lepsze, ROF czy nie ROF :duh: ileż można o tym pisać??? :search:
-
Re: krzysiekOST -->> E92 330xd Atlantik Blau
Filtr powietrza to podstawa :cool2: , pomyśl sobie ile syfu wciągnął Twój silnik :) Pzdr.