Treść opublikowana przez eXiDe
-
E91 - Zestaw Bluetooth Nokia - Demontaż
Jeśli jest problem z dostaniem się do centralki, spokojnie możesz ciachnąć i ukryć gdzieś kabel :) - najszybciej, ale nie profesjonalnie ;). Jak ktoś założył ten zestaw to znaczy, że zdemontować też go można. Trochę plastików odkręcić i już. Pzdr.
-
E91 - Zestaw Bluetooth Nokia - Demontaż
Wszystko masz na schemacie przecież: http://www.bmwtips.com/tipsntricks/nokiaphon/cark91_schematic.gif Zestaw CK7-W możesz podłączyć na 2 sposoby albo BT albo przez stale podłączony telefon do zestawu wtedy kablem MCC1. Pzdr.
-
BMW 320d E91 Letnie opony.
Nikogo nie atakowałem, ale skoro ktoś pyta konkretnie o coś, to bezsensu jest proponowanie czegoś innego. :roll: No ale.. jest jak jest. Pzdr.
-
BMW 320d E91 Letnie opony.
No dobrze, ale tu nie chodzi o doradzanie, co lepsze, co ładniejsze. Mnie akurat argument 'co ludzie powiedzą' nie rusza. Nie wiem jak kolegę, który postanowił w aucie z 2010 roku użytkować mu felgi w rozmiarze 16". Ja użytkuję 17" ROF. A że komfort jest jaki jest - kwestia przyzwyczajenia. O tym pisaliśmy już -dziesiąt stron na forum. Nie wchodźmy na rondo. Pzdr.
-
BMW 320d E91 Letnie opony.
No jeśli w Twoim przekonaniu ocenia się człowieka i jego samochód po felgach to brawo dla Ciebie :mad2: ..
-
[E93] dziwny/inny dźwięk po wymianie wtrysków w N53
Dokładnie. Śliski temat. Skonsultuj całą tą sytuację z rzeczoznawcą - na prawdę to jedyne sensowne wyjście. :roll:
-
BMW 320d E91 Letnie opony.
Ludzie trzymajcie mnie, czy ja chce dla forumowicza zle? Błagam niech ktos sie jeszcze wypowie. Nie wygadujcie pierdół w sobote rano...... Ale skoro chce 16" i już zdecydował, to po co mieszać mu w głowie, że 17" są lepsze, niby w czym? Kolega chce jak widać poruszać się bardzo komfortowo i wybrał 16". Pzdr.
-
Gaśnica?
Co prawda to prawda. :cool2: u nas strażacy przyjeżdżają, żeby ewentualnie dogasić auto :mrgreen: Pzdr.
-
[E93] dziwny/inny dźwięk po wymianie wtrysków w N53
:lol: Dobre podejście ASO nie ma co :mad2: Jak nic bierz rzeczoznawcę i walcz z baranami. No chyba, że pójdziesz na ich ustępstwa. Tylko pytanie.. co wtedy jak wymienią Ci z powrotem na Twoje wktryski a nieszczęsny odgłos pozostanie? Dowiadywałeś się? A myślę, że tak właśnie będzie, a ASO zgoni na coś innego, a jak to znowu nie pomoże co znowu co innego i tak aż wymienią Ci pół osprzętu.. :mad2: A jeszcze jedno czy Ty jesteś w posiadaniu starych wtryskiwaczy czy ASO? Pzdr.
-
BMW 320d E91 Letnie opony.
Załóż od razu 20" fajnie będzie :lol: Panowie kolega chce 16" niech takie zakłada, po co mu mieszać w głowie. Co do opon: Właściwie wszystkie te które wymieniłeś są z jednej półki, przy wyborze kierowałbym się marką/wyglądem bieżnika ;), jakimiś własnymi upodobaniami etc. O oponach było już trochę na forum, o ROF i nie ROF też :) także poszukaj sobie w archiwum. Pzdr.
-
E90 320d 199km/399Nm do sprzedania-skradziona
Podeszły by :) Sam mam taki kolor i czarne nerki i auto wygląda bojowo (wkrótce zamieszczę fotki ;) :D ) Pzdr.
-
Gaśnica?
Zdaje się, że pod siedzeniem pasażera. Lub tak jak mój - nie miał w cale :). Ja trzymam gaśnicę w schowku w bagażniku pod wykładziną. I tak wiadomo, że taką gaśnicą można sobie co jedynie papierosa zgasić :lol: Pzdr.
-
Pukanie na dołkach
A już mnie !@#$%^&*()_ bierze :mad2: Psikałem już wszystkim w te zamki i dalej piszczy. A używam chemii profesjonalnej/warsztatowej i [BAD] :mad2: Ale próbuję dalej :lol: Pzdr.
-
[e90] odgrzybianie klimatyzacji
Też możesz zastosować to samo co w Audi. Są na rynku różne siurexy. Co do tego naboju, też to robiłem nie raz (produkt firmy Berner) ale nabój ten stawiasz pod nogami pasażera a nie z tyłu :!: Właściwie taki bajer, zapach był i tyle :) Także spokojnie możesz zakupić taką pianę i sobie wyczyścić kanały. Pzdr.
-
tabliczka znamionowa e91
+ wygrawerowany nr VIN na prawym kielichu. Pzdr.
-
[320d] Szarpie przy ruszaniu na zimnym silniku
A co w zimę? Domyślam się, że np. przy -10C po wciśnięciu sprzęgła i naciśnięciu START/STOP samochód odpala dopiero po "rozgrzaniu się świec"? Tak jak napisał kolega wyżej: wkładasz kluczyk, wciskasz sprzęgło, naciskasz start - od razu. Zimą jeśli będzie taka konieczność grzania świec wtedy po wciśnięciu start zapali się kontrolka i auto odpali ze zwłoką. A co do szarpania, to wymień sobie kpl. sprzęgło oczywiście z dwumasą i daj znać :mrgreen: Pzdr.
-
BMW E93 330d by klagosz
Moje ASO BMW w Lublinie bez żadnego problemu rozliczyło bezgotówkowo moją szkodę w Warcie. Także zależy od tego z ASO ma podpisane umowy. Pzdr.
-
BMW E93 330d by klagosz
Jak nie likwidują szkód, ale mówimy o naszym AC czy OC sprawcy? :roll: Pzdr.
-
[320d] Szarpie przy ruszaniu na zimnym silniku
Jeździj chłopie i nic na siłę nie wymyślaj! U mnie też tak czasami się dzieje na zimnym, a jeżdżę już autem prawie 3 lata i nic. 208 tys. na zegarze i cisza. O sprzęgle, dwumasie nawet nie myślę, żeby wymieniać. Po za tym jest na forum dłuuuugi temacik, także poszukaj sobie. Pzdr.
-
wymiana żarówek led światło trzecie stop w E91
Wymienia się całą lampę. Jak chcesz rzeźbić z diodami to rzeźbij. Co do wymiany raczej nie jest to skomplikowana operacja. Trochę chęci i pomyślunku i dostaniesz się do niej bez problemu. Pzdr.
-
Dodatkowe gniazdo / gniazda zapalniczki
Ja mam wersję dla niepalących z czego się bardzo cieszę. Gniazdko mam jedno w podłokietniku i dwa gniazda z tyłu w tunelu. Co do kupienia i montażu tego panelu z gniazdami raczej nie powinieneś mieć problemu. Montaż jest prosty. A kupisz to w ASO. Z podłączeniem prądu też nie powinno być problemu. Pzdr.
-
Pukanie na dołkach
Błotnik na pewno nie. Na bank to jest coś z drzwiami. :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: Jak będzie cieplej zdemontuje je w cholerę :) :D
-
BMW E93 330d by klagosz
Houek ale teraz piszesz o likwidacji szkody z własnego AC mam rozumieć. Nie wiem dokładnie jak jest w przypadku likwidacji szkody z OC sprawcy, Ty byś chciał na oryginałach a oni wyceniają zamienniki najczęściej taniej niż rzeczywista cena zamienników. Chore. Jak wstawiasz samochód do ASO naprawa wykonywana jest bezgotówkowo i wtedy na oryginalnych częściach. Pzdr.
-
BMW E93 330d by klagosz
Zawsze mozna trzasnąć odwołanie od wypłaconej kwoty, ja tak zrobiłem po swojej e90 i naprawde dobrze na tym wyszedlem...spróbuj zrobic to na kosztorys, bo dajac auto do ASO zapewnie nic nie zarobisz..a naprawde nie zawsze i niekoniecznie bedzie lepsza. Dokładnie, najlepiej mieć jakiegoś znajomego rzeczoznawcę :8) , wtedy takie odwołanie jest mega wiarygodne :) Pzdr.
-
[E34] Elminacja skrzypienia "drzwi"
Skrzypienie to zmora w e9x także. Zapodaj fotki z dokładnym opisem - będziemy testować :) Pzdr.