Treść opublikowana przez eXiDe
-
Re: krzysiekOST -->> E92 330xd Atlantik Blau
Nie ma tragedii, ta 'wata' zawsze jest brudna. A jak w środku filtr wyglądał? Dla mnie idiotyzmem jest wymiana filtra powietrza co drugą wymianę oleju. Ja zawsze wymieniam wszystkie filtry przy każdej wymianie oleju. Pzdr.
-
Klock i tarcze hamulcowe: ATE czy LUCAS? które wybrać????
To jest zamiennik klocków, także pasują do standardowego zacisku i tarczy ham. Pzdr.
-
330xd nowe letnie opony 17
Ogólnie każdy jest zadowolony z tego co ma :D Pzdr.
-
330xd nowe letnie opony 17
Jeżdżę od tego sezonu na P ZERO ROF i póki co nie narzekam. I w deszczu i na suchym opona zachowuje się przyzwoicie. Także właściwie każda opona z tej trójki będzie podobna - dobra ;). Różnice w cenie niewielkie, kwestia przyzwyczajenia do marki. Niech marketing weźmie górę :mrgreen: A testy jak testy ja na to uwagi nie zwracam. Pzdr.
-
Klock i tarcze hamulcowe: ATE czy LUCAS? które wybrać????
Ciężko doradzać bo każdy pisze co innego.. Zaufaj sobie. Kup to co uważasz :mrgreen: Ja bym kupił ATE Ceramic. Pzdr.
-
Pukanie na dołkach
Ustalmy jakiś punkt odniesienia: u mnie nic nie usłyszysz przy normalnej jeździe - muszę jechać wolno (10-20 km/h) po drodze z małymi dziurami np. z łataną nawierzchnią - wtedy słyszę trzaski - w innych warunkach dźwięk ginie wśród innych szumów. Nie wiem jak to wygląda u Was.... Jechaliśmy identyczną drogą z taką samą prędkością jak moim autem. Nie trzeszczy tylko na równej jak stół drodze. Wystarczą jakieś małe nierówności i napie#$%^&* i to bez znaczenia czy jadę 20 czy 120. :mad2: PS. Deszcze teraz padają to jest spokój :D Pzdr.
-
Klock i tarcze hamulcowe: ATE czy LUCAS? które wybrać????
Wypisujesz farmazony kolego. Chyba, że kupiłeś jakieś podróby ATE z allegro :lol: Ja w poprzedniej 330d miałem PD i spisywały się wyśmienicie żadnego bicia, hamowania z dużych prędkości. Obecnie w e90 nie zauważyłem nic niepokojącego. Każdą tarczę możesz załatwić, bez względu jaka ona by nie była. Kumpel właśnie Zimmermany pokrzywił i powiedział, że dziadostwa więcej nie kupi. Pzdr.
-
Problem z numerami
Nokia N8 tak ma. Nic nie zrobisz. Zmień telefon :) U mnie w E90 nie działa, w E60 sprawdzałem i książka także się nie zgrywa. Pzdr.
-
BMW E93 330d by klagosz
Wiem, wiem ;) ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :8)
-
BMW E93 330d by klagosz
Klagosz większego wariata od Ciebie nie znam! :mrgreen: :cool2: Hehhe tempo Twoich modyfikacji.. Felunek z M3 ładnie wygląda no i nie jest oklepany, ja bym pozostał właśnie przy tym komplecie obręczy, :cool2: Pzdr.
-
E92 - 325i - kilka spraw po zakupie do ogarnięcia
Co do kodowania skontaktuj się z forumowiczem E92 (memberlist.php?mode=viewprofile&u=30419) Pzdr.
-
Pukanie na dołkach
Dzisiaj jeździłem z kumplem jego E90 330i z 2005 roku na 18" RFT i cisza :shock: także cholera wie o co chodzi?! :mad2: Pzdr.
-
E90 Światła do jazdy dziennej
:shock: Ciekawa informacja... Ktoś to może potwierdzić? Pzdr.
-
Klima nie chłodzi
Sprzęgiełko klimy sprawdzałeś? Poszukaj w archiwum mojego tematu, opisywałem problem. Pzdr.
-
"cyrk" z serwisem
Materiał nadaje się do TVN TURBO: Turbo kamera jak nic. Pzdr.
-
Panel Climatronica 07-08r do modelu 05r - kompatybilny?
do usunięcia
-
Panel Climatronica 07-08r do modelu 05r - kompatybilny?
Odgrzewam kotleta :) ..bo mnie też na zmiany naszło ;P Już wymieniłem przełącznik świateł z LCI (satyna) i panele przednie z uchwytów na napoje też z ozdobną łezką satynową. Zamówiłem także włącznik do radia/volume (navi professional) z nr: 65839115863 oraz szukam panelu z satynowymi pokrętłami, bo z tego co zrozumiałem są i chromowe? Tak? A oprócz tego zamówiłem także nowe pokrętło do iDrive (z gumą) :-) Pzdr.
-
Lampy tylne przed-lift na po-lift
Szukaj black line :) - mówię Ci, będziesz zadowolony. :cool2:
-
Lampy tylne przed-lift na po-lift
Istnieje ale jak to będzie wyglądać :) hehe. A skąd weźmiesz całe czerwone wew. Ori takich nie ma.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Podjedź do InterCarsu :) - masz blisko
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Tak, klocek jak klocek :) Akurat tarcz ATE PowerDisc na tył nie ma :( Natek, na pewno nie są to klocki ceramiczne jak w Porsche.. ale coś tam z ceramiki mają ;). Grunt, że nie pylą :cool2:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Jak pisałem w innym poście, też użytkuję ATE POWER DISC+ ATE CERAMIC na przód i ATE ZWYKŁE TARCZE + CERAMIC TYŁ. Pylenia brak. Hamuje super, nic nie piszczy! Nic się nie odkształca, ostre hamowania w deszczu przy wysokich prędkościach i żadnego bicia. Polecam taki zestaw, na prawdę warto. Pzdr.
-
Lampy tylne przed-lift na po-lift
Dobra cena tych lamp do E91. I na Allegro ori black line ciężko trafić. Pzdr.
-
PROBLEM z NAVI
Do wymiany jest napęd DVD. Można spokojnie samemu to wymienić. Sam przerabiałem temat dawno temu w swoim aucie. Akurat udało się kupić w dobrej cenie nowy napęd :). Wątpię czy czyszczenie coś pomoże ;). Zawsze możesz udać się do ASO i w ramach zwrotu starego otrzymać bonifikatę na nowy napęd. Było już na forum o tym. Pzdr.
-
Lampy tylne przed-lift na po-lift
Pytałem lakiernika o takie malowanie, powiedział, że bez problemu, maluje się to jakimś lakierem perłowym czy coś takiego :roll: . Sam rozważałem taką ewentualność ale nie malowałbym całego 'trójkącika' tylko samą obwódkę. Ale..... Kupiłem ori black line :mrgreen: i jest git. A co do 'lanos look', wg mnie właśnie black line są podobne do lanosa :mrgreen: http://img.gratka.pl/upload/auto/8704/ogl/26/8c/12536251593363_A.jpg http://www.jlevistreetwerks.com/images/E90E91_Blackline_tailight_76.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/47/BMW_E90_rear_20070831.jpg Pzdr.