Treść opublikowana przez eXiDe
-
Jakie polecacie markowe zamienniki do e46 330i
Acha rozumiem, czyli uwarunkowane jest to pieczątką ASO.. hmm a części możesz im sam dostarczyć? Żeby tylko samą usługę wykonali? Czy wszystko z ASO musi być? Nie mam bladego pojecia co wkłada serwis.. ale wraz ze zmienionymi przepisani stacje ASO nie koniecznie muszą wkładać ori części tylko także bazować na zamiennikach.. także mogą kupić część innej marki a Tobie sprzedać jako ori. Pzdr.
-
Jakie polecacie markowe zamienniki do e46 330i
Olej w skrzyni i w moście sobie odpuść. Bo po co wymieniać skoro nie trzeba? Są to podzespoły bezobsługowe przynajmniej tak było w 330d. Co do reszty ceny są po prostu szokujące :hand: :roll2: Filtry polecam Knechta lub MANNa dobra jakość i dobra cena. Olej to na pewno bym sobie odpuścił z serwisu. Świece tak samo. Rozejrzyj się za zamiennikami beru albo ngk (coś z tego i tak idzie na pierwszy montaż przecież) Podjedź do InterCars na pewno będziesz miał taniej! I filtry i oleje. A naprawę zleć jakiemuś nie autoryzowanemu serwisowi, przecież to żadna filozofia wymienić olej i filtry. Pzdr.
-
Drążek zmiany biegów
Wejdź sobie w mój profil i przejrzyj posty które pisałem.. to znajdziesz. Pzdr.
-
Światła do jazdy dziennej
A masz tam w ogóle światła do jazdy dziennej?? A może poszli do lasu.. Kolego zanim zadasz pytanie powinieneś rozróżniać xenon od bixenonu.. tym bardziej, że było o tym setki razy na forum. Zawsze możesz poszukać w google.pl nawet na utube film obejrzeć.. Pzdr.
-
Opony lepsze czy gorsze na tył??
Heheh temat prawie tak popularny jak xenony :D Ja mam lepsze (w sensie mniej zdarte) na tyle i już. Pzdr.
-
Żarówki i kierunkowskazy
Tak, 55W. BTW. A mogą byćw ogóle większe???? 'Legalnie'???
-
Temperatura cieczy chłodzącej BMW 320D E90?
Ja mam iDrive i też niestety brak info o temp. Pzdr.
-
Drążek zmiany biegów
Kolego źle szukałeś, sam o tym pisałem.. i masa ludzi przede mną ;) :search: Pzdr.
-
Żarówki i kierunkowskazy
Mam takie żaróweczki Carpoint, także jak ktoś chce mogę za dużego Heinekena oddać :), bez opakowania co prawda są bo rozpakowałem, ale nie pasują w moje gniazda do e90, lekko inaczej otworki rozmieszczone :)
-
Temperatura cieczy chłodzącej BMW 320D E90?
Nie ma żadnego wskaźnika, niewiedzieć czemu właśnie :/ Dopiero chyba od 07' zaczęli montować.
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
chyba sie nie styka, ale juz sam nie wiem:/ operacja sie udala tylko swieci duzo slabiej niz oryginalna:( znaczy moze inna barwa bedzie lepiej brzmialo firmy bosma bralem chyba nie ma to jak philips, bo one chyba wkladane tam sa DRAY chwilowo nie potrzebuje, choc next time to jednak w bmw kupie kompletne:) No sama żaróweczka jest nieco inna (trzeba ją troszkę przerobić, żeby weszła w gniazdo oprawki) i tak jak zauważyłeś daje gorsze światło (świeci słabiej). U mnie natomiast jest problem z brakiem tej szybki, ale mam już patencik także jutro jak da radę przeprowadzam operację :) a później pochwalę się rezultatem :). Ja zakupiłem ori żarówkę z opraweczką, a później się zastanawiałem czy nie lepiej było kupić sobie: http://allegro.pl/item587376347_led_bmw_e90_e91_wawa_sklep_fv_ringi_angel_eyes.html i chyba w momencie instalacji tych żarówek pomija się ten plastik czarny z szybką :) Tylko nie wiem, czy wsią nie będzie biło za bardzo ;P heheh Pzdr.
-
Jak spasować tylny zderzak w e46 ? (zdjęcia)
Też wcześniej zamówiłem to oczko-blaszkę ale powiem Ci szczerze, że można ją sobie w pupę wsadzić :), żadnego praktycznego wykorzystania. Sprawdź, sprawdź bo może być pęknięty ten plastik. Delikatnie wysuń zderzak i wsuń w nowy plastik, szybka robota. Dasz radę :) Pzdr.
-
Jak spasować tylny zderzak w e46 ? (zdjęcia)
Cholera za Chiny ludowe sobie nie przypomnę. W każdym bądź razie na pewno nie wiele :roll: U mnie było wyłamane to oczko na końcu gdzie przykręca się śrubeczkę :). Pzdr.
-
[e90] Alternatywna Nawigacja?
To prawda ta navi BMW'owska ;) nie jest tak dobra, jak chociażby automapa.. na palmtopie :) Ale cóż, doprowadzić do celu doprowadzi. Szkoda, że nie ma możliwości wgrania innej mapy nie oryginalnej. Podbno istnieje też możliwość wgrania fotoradaróch i radarów do ori mapy BMW, ? Ma ktoś taką mapkę 'rozbudowaną' w swojej navi? Mam system BMW Professional navigation.
-
Jak spasować tylny zderzak w e46 ? (zdjęcia)
Nie wiem Panowie jak jest u Was.. u mnie w e46 był połamany ten element z prawej strony i zderzak nie przylegał należycie: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=ER91&mospid=47642&btnr=51_4530&hg=51&fg=15&lang=pl http://www.realoem.com/bmw/diagrams/c/b/141.png element NR. 2 A żeby go wymienić, trzeba zdemontować zderzak, 10 minut roboty ;) Pzdr.
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
I jak operacja się udała? Świeci? Pamiętasz może, czy to szkiełko styka się ze światłowodami? Pzdr.
-
kontrolka niskiego cisnienia w oponach
Chyba, że kolega ma iDrive - u mnie jest. To procedura jest troszkę inna. Pzdr.
-
kontrolka niskiego cisnienia w oponach
Czasami ręce opadają na niektóre pytania/problemy. Masz instrukcję? Masz intuicję? Czasami tak nie wiele trzeba, wystarczy odrobina chęci i samozaparcia. Zawsze przecież możesz pojechać na komputer.. u mnie w LU to jedyne 260zł.. Pzdr.
-
330d Ogranicznik drzwi - skrzypi.
Ja miałem. Smar teflonowy biały taki specjalny do zawiasów (Wurth albo Berner) i po sprawie, co raz psikałem bo mnie strasznie to irytowało :) Żadnych WD40 :nienie: Pzdr.
-
czujnik klocków hamulcowych E90
Wiesz kolego miałem podobną sytuację z klockami z przodu. Niby komp pokazywał 6000km do wymiany a tu proszę, zapaliła się kontrolka i komunikat, że klocki się zużyły :) no i trzebabyło wymienić. Pzdr.
-
330D prosze o opinie na temat spalania
Moje eX 330d 184KM i 390NM paliło w mieście średnio 9,6-9,8L/100km a na trasie średnio 7,2L-8L/100KM bez jakiegośtam oszczędzania Raz na trasie nawet 5,9L/100KM spaliło :D Pzdr.
-
Do posiadaczy 335i?
Ameryki nie odkryłeś kolego. Powiem inaczej: nie ma takiej fizycznej możliwości, z prostej technicznej przyczyny. Zaraz zacznie się dyskusja o tym co jest lepsze a co gorsze. Proponuję zamknąć ten temat. :mad2: Pzdr.
-
e46 problem z elektroniką
A przekaźniki sprawdzałeś? Bo o ile się nie mylę to pykanie powodują przekaźniki i stąd nie ma dźwięku. Pzdr.
-
sprawność klimatyzacji, jak szybko zaczyna chłodzić?
Tak właśnie, bardzo szybciutko. Czasu nie mierzyłem ;) hehe.
-
sprawność klimatyzacji, jak szybko zaczyna chłodzić?
U mnie jak wcisnę pokrętło na "max" momentalnie w aucie robi się lodówa. Pzdr.