Treść opublikowana przez eXiDe
-
Zawieszenie w E46
U mnie jest blue tzn. że jakie mam? :)
-
330d Vmax 237kmh cos sie zepsuło?
Nie wieżę. Ja leciałem swoją po A4 227km/h, 2 dorosłe osoby + lekkie torby w bagu. 330d 184km
-
Wymiana wiatraka klimatyzacji. Jak?
Nie nie nie żadnych lamp nie demontujesz. Ściągasz tylko zderzak. A o demontażu zderzeka w e46 jest gdzieś na forum :). Poszukaj sobie. Pozdrówka.
-
Rdza, BMW miało/ma ocynkowaną blachę ???
No ocynk jest. Pewnie, że jest.
-
OLEJ???!!!
Można każdy i Kujawski też ;) www.castrol.pl Zalecany Edge Sport 0W-40 Dobry Edge 0W-30
-
Rdza, BMW miało/ma ocynkowaną blachę ???
..z moim autkiem jest tak samo. Auto 1000% nie bite a jednak, na słupku prawym mam takiego bombla i z tyłu na klapie :/ Też w tym roku muszę zrobić z tym porządek.
-
Wymiana wiatraka klimatyzacji. Jak?
Witam Ciebie, temat przerabiałem rok temu. Niestety trzeba zdejmować zderzak inaczej nie wyciągniesz wentylatora. Jest trochę rozbierania. Od razu przedmuchaj sobie intercooler bo pewnie będziesz miał zabity. Pzdr.
-
Czy jest jakis sposob na piski przy hamowaniu?
A słuchajcie czy np. zestaw montażowy klocków (czyli te sprężynki-blaszki) mają wpływ na piszczenie? Może je warto wymienić? Pzdr.
-
Lewarek zmiany biegów - straszne luzy.. :/
Odkopię swój temacik.. ..i podjął się ktoś tej naprawy - wymiany sprężynki (rozbierania skrzyni). Bo ja tak jeżdżę i jeżdżę :/ Pozdróweczka.
-
Czy jest jakis sposob na piski przy hamowaniu?
Witam znowu ja ;) Przetarłem, odtłuściłem i dalej piszczą... Piszczą tak jak na początku.. ale co tam, będę jeździł dalej. Zobaczymy. Grunt, że hamule jak żyleta :) a że piszczy.. :D
-
Poduszki silnika, dziwny wyglad
Tak, tak. Podusza do wymiany. Polecam wymienić obie na raz.
-
Czy jest jakis sposob na piski przy hamowaniu?
OK. Także po prostu jeździć i ścierać. Zobaczymy co będzie?
-
Czy jest jakis sposob na piski przy hamowaniu?
Badziewne to raczej nie są, polskiej produkcji też nie.
-
Czy jest jakis sposob na piski przy hamowaniu?
Ewentualnie jeszcze istnieje taka możliwość: tarcze są pokryte jakimś środkiem i w instrukcji jest napisane, żeby ich nie odtłuszczać. I tak właśnie postąpiłem zgodnie z instrukcją. Tylko... no właśnie może trzebabyło je odtłuścić. Bo klocek "złapał" ten specyfik z tarczy? Albo faktycznie pojeżdżę jeszczę trochę i zobaczymy co dalej będzie. W innym aucie miałem Power Disc i klocki ATE i takiego problemu nie było :/
-
Czy jest jakis sposob na piski przy hamowaniu?
No piszczy :(. Dzisiaj wsiadłem do auta, przejechałem parę km, po czym znowu zaczęło piszczeć (przy mocniejszym depnięciu na pedał hamulca) Klocki za twarde? Czy co? Hamowanie jest extra. Tylko piszczy :(
-
Czy jest jakis sposob na piski przy hamowaniu?
Witam, odkopię temat bo mam podobny problemik.. Otóż tarcze nowe ATE POWER DISC + FERODO DS PERFORMANCE = pisk :/. Wymiana dokonana w sobotę. Niby na początku było cacy, ale później zaczęło piszczeć. Przy lekkim hamowianiu jest ok. Kiedy wcisnę pedał głębiej zaczyna piszczeć, kiedy do oporu wcisnę - tak samo - piszczy. Wymieniłem też płyn hamulcowy na FERODO FBZ1000 DOT 5.1. Wszystko odpowietrzone jak należy. Podczas wymiany klocków/tarcz oczywiście wszystko zostało dobrze przeczyszczone i nasmarowane. Czy to kwestia ułożenia się? Rozebrać raz jeszcze zacisk i .. no właśnie? Co robić??? :/ Wcześniej miałem klocki ATE + tarcze Ori i nic nie piszczało :/ Pozdrawiam.
-
pytanie o płyn do chlodnicy
Heh wierzysz w testy? Bo ja nie. Na pewno nie takie w gazetach.. To ile wytrzyma to inna sprawa. Może i przesadzam Pozdrawiam.
-
pytanie o płyn do chlodnicy
Proste, borygo, petrygo i inne markowe produkty to CAŁY CZAS ten sam płyn. Marketing robi swoje. Ładne opakowanie - wyższa cena, a zawartość ta sama. Także jesli nie widać różnicy to po co przepłacać? A texty typu lej to bo ma to i to, uchroni Twoją chłodncę.. są śmieszne i znowu górę bierze marketing.
-
pytanie o płyn do chlodnicy
Że co robi? :lol: :lol: hehehe dobre dobre :D człowieku co Ty wypisujesz? Kiker dolej koncentratu w tym przypadku i będzie ok.
-
pytanie o płyn do chlodnicy
Ja dolewałem Borygo\Petrygo niebieski i nic się nie dzieje. Spokojnie można lać. Zamarzanie mam do -50 także luz ;) Pozdrawiam.
-
Czy w 330D E46 2-edycji były silniki 184KM czy już tylko 204
Hehehe powodzenia z benzyniakiem :) Heh już nie jedna benzynka się przejechała z moim klekotem ;P Spalanie na trasie 6,4-6,7 przy 160-180 komedia :) Po mieście 9,4... ale wiadomo jak to w mieście :)
-
ZyCzeNia nOwoRocznE
Przyłączam się do Noworocznych życzeń! Wszystkiego Najlepszego! :twisted:
-
wymiana zarowki
Nie wiem jak w compact, ale w e46 sdn po lifcie, aby wymienić żarówkę H11 w halogenie trzeba się dostać przez nadkole. Zdejmujemy przednią część nadkola bezpośrednio od strony zderzaka i heyah ;)
-
podswietlanie pokretel!!
Ale koledze chyba chodzi o te przy kratkach wentylacyjnych??? Bo ja o tym myślałem, że są nie podświetlane. Bo reszta świeci..
-
podswietlanie pokretel!!
W e46 też nie są. Chyba to normalna sprawa :), acz kolwiek mogłyby się podświetlać :)