Skocz do zawartości

eXiDe

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eXiDe

  1. eXiDe odpowiedział(a) na skonson temat w E46
    U mnie jest blue tzn. że jakie mam? :)
  2. eXiDe odpowiedział(a) na Alti temat w E46
    Nie wieżę. Ja leciałem swoją po A4 227km/h, 2 dorosłe osoby + lekkie torby w bagu. 330d 184km
  3. Nie nie nie żadnych lamp nie demontujesz. Ściągasz tylko zderzak. A o demontażu zderzeka w e46 jest gdzieś na forum :). Poszukaj sobie. Pozdrówka.
  4. No ocynk jest. Pewnie, że jest.
  5. eXiDe odpowiedział(a) na adam1 temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Można każdy i Kujawski też ;) www.castrol.pl Zalecany Edge Sport 0W-40 Dobry Edge 0W-30
  6. ..z moim autkiem jest tak samo. Auto 1000% nie bite a jednak, na słupku prawym mam takiego bombla i z tyłu na klapie :/ Też w tym roku muszę zrobić z tym porządek.
  7. Witam Ciebie, temat przerabiałem rok temu. Niestety trzeba zdejmować zderzak inaczej nie wyciągniesz wentylatora. Jest trochę rozbierania. Od razu przedmuchaj sobie intercooler bo pewnie będziesz miał zabity. Pzdr.
  8. A słuchajcie czy np. zestaw montażowy klocków (czyli te sprężynki-blaszki) mają wpływ na piszczenie? Może je warto wymienić? Pzdr.
  9. Odkopię swój temacik.. ..i podjął się ktoś tej naprawy - wymiany sprężynki (rozbierania skrzyni). Bo ja tak jeżdżę i jeżdżę :/ Pozdróweczka.
  10. Witam znowu ja ;) Przetarłem, odtłuściłem i dalej piszczą... Piszczą tak jak na początku.. ale co tam, będę jeździł dalej. Zobaczymy. Grunt, że hamule jak żyleta :) a że piszczy.. :D
  11. eXiDe odpowiedział(a) na bodek_wr temat w E46
    Tak, tak. Podusza do wymiany. Polecam wymienić obie na raz.
  12. OK. Także po prostu jeździć i ścierać. Zobaczymy co będzie?
  13. Badziewne to raczej nie są, polskiej produkcji też nie.
  14. Ewentualnie jeszcze istnieje taka możliwość: tarcze są pokryte jakimś środkiem i w instrukcji jest napisane, żeby ich nie odtłuszczać. I tak właśnie postąpiłem zgodnie z instrukcją. Tylko... no właśnie może trzebabyło je odtłuścić. Bo klocek "złapał" ten specyfik z tarczy? Albo faktycznie pojeżdżę jeszczę trochę i zobaczymy co dalej będzie. W innym aucie miałem Power Disc i klocki ATE i takiego problemu nie było :/
  15. No piszczy :(. Dzisiaj wsiadłem do auta, przejechałem parę km, po czym znowu zaczęło piszczeć (przy mocniejszym depnięciu na pedał hamulca) Klocki za twarde? Czy co? Hamowanie jest extra. Tylko piszczy :(
  16. Witam, odkopię temat bo mam podobny problemik.. Otóż tarcze nowe ATE POWER DISC + FERODO DS PERFORMANCE = pisk :/. Wymiana dokonana w sobotę. Niby na początku było cacy, ale później zaczęło piszczeć. Przy lekkim hamowianiu jest ok. Kiedy wcisnę pedał głębiej zaczyna piszczeć, kiedy do oporu wcisnę - tak samo - piszczy. Wymieniłem też płyn hamulcowy na FERODO FBZ1000 DOT 5.1. Wszystko odpowietrzone jak należy. Podczas wymiany klocków/tarcz oczywiście wszystko zostało dobrze przeczyszczone i nasmarowane. Czy to kwestia ułożenia się? Rozebrać raz jeszcze zacisk i .. no właśnie? Co robić??? :/ Wcześniej miałem klocki ATE + tarcze Ori i nic nie piszczało :/ Pozdrawiam.
  17. eXiDe odpowiedział(a) na Kiker temat w E46
    Heh wierzysz w testy? Bo ja nie. Na pewno nie takie w gazetach.. To ile wytrzyma to inna sprawa. Może i przesadzam Pozdrawiam.
  18. eXiDe odpowiedział(a) na Kiker temat w E46
    Proste, borygo, petrygo i inne markowe produkty to CAŁY CZAS ten sam płyn. Marketing robi swoje. Ładne opakowanie - wyższa cena, a zawartość ta sama. Także jesli nie widać różnicy to po co przepłacać? A texty typu lej to bo ma to i to, uchroni Twoją chłodncę.. są śmieszne i znowu górę bierze marketing.
  19. eXiDe odpowiedział(a) na Kiker temat w E46
    Że co robi? :lol: :lol: hehehe dobre dobre :D człowieku co Ty wypisujesz? Kiker dolej koncentratu w tym przypadku i będzie ok.
  20. eXiDe odpowiedział(a) na Kiker temat w E46
    Ja dolewałem Borygo\Petrygo niebieski i nic się nie dzieje. Spokojnie można lać. Zamarzanie mam do -50 także luz ;) Pozdrawiam.
  21. Hehehe powodzenia z benzyniakiem :) Heh już nie jedna benzynka się przejechała z moim klekotem ;P Spalanie na trasie 6,4-6,7 przy 160-180 komedia :) Po mieście 9,4... ale wiadomo jak to w mieście :)
  22. Przyłączam się do Noworocznych życzeń! Wszystkiego Najlepszego! :twisted:
  23. eXiDe odpowiedział(a) na ucho temat w E46
    Nie wiem jak w compact, ale w e46 sdn po lifcie, aby wymienić żarówkę H11 w halogenie trzeba się dostać przez nadkole. Zdejmujemy przednią część nadkola bezpośrednio od strony zderzaka i heyah ;)
  24. eXiDe odpowiedział(a) na slawcio20 temat w E36
    Ale koledze chyba chodzi o te przy kratkach wentylacyjnych??? Bo ja o tym myślałem, że są nie podświetlane. Bo reszta świeci..
  25. eXiDe odpowiedział(a) na slawcio20 temat w E36
    W e46 też nie są. Chyba to normalna sprawa :), acz kolwiek mogłyby się podświetlać :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.