Skocz do zawartości

eXiDe

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eXiDe

  1. Problem tkwił w kablach to wiem - sam doeszedłem. Może i kombinuję, ale czy tak trudno to sprawdzić?
  2. WYŁĄCZ CAPS-LOCK! Sprawdź kostki przewodów, które podłącza się do lamp tylnych. Pewnie się coś zwiera, masuje i masz choinkę.
  3. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale w e46 sedan do żarówki w halogenie trzeba ściągać część nadkola przedniego. Taką informację uzyskałem w serwisie jak mi chłopaki wentylator od klimy wymieniali.
  4. Jeśli chodzi o sam zamek jest wyeliminowany, także "samo otwieranie" - mechanizm jest ok. Sprawdzane na zasadzie prądu w kablach i niezastąpionej żarówki :) Po 14 razach nonstop naciskania guzika w pilocie wstrzymuje otwieranie bagażnika na kilka sekund później czynność można znowu powtórzyć. Chyba tak ma być w takim razie :) Tylko jakbyście to sprawdzili u siebie byłbym wdzięczny, bo trochę mnie to jednak zastanawia. Pzdr.
  5. eXiDe odpowiedział(a) na coolx temat w E46
    Jak jest wypalona/nadpalona a na pewno jest, żadne psikadła nic nie dadzą.
  6. eXiDe odpowiedział(a) na dymian1 temat w E46
    Wymiany dokonywał warsztat ktory ma spore doswiadczenie w tych sprawach. Wymienili całą pompe i oczywscie dostałem gwarancje. Ale Bosch? W każdym bądź razie pojedź do nich niech coś robią jak kasę wzięli. A co z wtryskami?
  7. Hmmm, ciekawe co u innych ;) Wiesz z jednej strony to w sumie logiczne - bo raz, że po co jest otwierać bagażnik i zamykać 20 razy non stop po rząd, a dwa, że rezystor się nagrzewa przecież, więc musi się wystudzić, żeby ponownie zadział w celu otworzenia. :doh: Sam już nie wiem co o tym myśleć, jutro dobieram się do zamka :)
  8. eXiDe odpowiedział(a) na plax2 temat w E46
    poczytaj sobie np. tu W nowych samochodach się nie wymienia lub żadko w których. Nie zaszkodzi a już na pewno nie pomoże, bądźmy realistami :) Wcale nie neguje, kto chce niech wymienia przecież :)
  9. Ja "używam" pozycji bezpiecznej o żadnym leżaku nie ma mowy. W sumie raz jechałem z rodzinką na pokładzie, zrobiliśmy jakieś 600km i jedyne co to tylko ojciec narzekał, że trzęsie i nigdy już nie wsiądzie do tego auta ;) hehe, mama z tyłu zadowolona siora w sumie też. Ja tam z tyłu nie jeżdżę to mi to rybka ;) najważniejsze, żebym ja się czuł dobrze. Pzdr.
  10. eXiDe odpowiedział(a) na dymian1 temat w E46
    Oj z tymi pompami regenerowanymi to różnie bywa... ;) Pierwsza podstawowa zasada, kto dokonywał tej naprawy? Czy był to autoryzowany serwis Boscha? Co wymienili w niej? Masz stare części? Ile zapłaciłeś? Czy masz gwarancję na naprawę? Jeśli masz jakieś wątpliwości to uderzaj tam gdzie dokonywali naprawy!
  11. eXiDe odpowiedział(a) na mlody_act temat w E46
    Filtr powietrza ma wpływ ale raczej na zmniejszenie zużycia paliwa i na moc pojazdu.. Wiadomo im bardziej zabity filtr powietrza tym gorzej dla silnika. A może po prostu noga Ci się cięższa zrobiła?
  12. Miałem a raczej mam podobny problem, tu link do mojego tematu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=62129&highlight= Mam już sprężynkę tylko nie mam kiedy się za to zabrać. I nie mam pewności czy to właśnie w tym tkwi problem :/ Pzdr.
  13. Heh ja 189cm, e46 sedan jest zdecydowanie autem 2-osobowym :D Z resztą rodziny nie mam - także nie patrzyłem na ilość miejsca z tyłu :)
  14. eXiDe odpowiedział(a) na plax2 temat w E46
    plyn sie WYMIENIA max co 4 lata ... chyba ze ktos musi czesto dolewac znaczne ilosci :worried: Ale po co wymieniać jak trzyma temparaturę zamarzania? Nie ma wycieków, ani nic się nie dzieje? Hm? Wymienić warto podczas grzebania w układzie chłodzenia. Wymiana chłodnicy np. wtedy warto wymienić płyn na nowy niż wlewać stary. Płyn to chyba już najmeniszy problem jaki. Zależy od ceny, marki, upodobań kupującego :) jakiego byś nie kupił to będzie dobry bo wszystkie płyny są mieszalne.
  15. eXiDe odpowiedział(a) na miros temat w E46
    Spryskiwacze lamp pierwszy raz wlaczaja sie po wlaczeniu spryskiwaczy szyby (lampy wlaczone) i ponownie po pieciokrotnym uzyciu spryskiwaczy szyb ale nie czesciej niz co 3 minuty. Po wylaczeniu stacyjki odliczanie i 'zegar' sie zeruje. Dokładnie tak jest! :)
  16. eXiDe odpowiedział(a) na plax2 temat w E46
    Pierwsze pytanie, dlaczego chcesz wymienić płyn? Druga sprawa płyn się dolewa a nie wymienia. I trzecia sprawa tak jak napisał kolega wyżej dolej koncentratu i sprawdź sobie w jakiej temperaturze zawarza Twój płyn. Pzdr.
  17. eXiDe odpowiedział(a) na miros temat w E46
    Dają dają i to bardzo dużo. Temat o xenonach był już miliony razy. Także, żeby uniknąć nie potrzebnych dyskusji sugeruję zamknięcie tematu. Główny problem rozwiązany i tyle ;) Pzdr.
  18. Chyba naprawione, mówię chyba bo jeszcze ewentualnie zostanie zamek przesmarować itd.. :) Problem tkwił w kablach! Wiązka kabli ta co idzie po prawej stronie w osłonie gumowej, która łaczy klapę z resztą samochodu. Kabelki a było ich w sumie 4, jeden był całkiem przerwany pozostałe już nie miały izolacji. Także to zostało naprawione i jest git. Ale drugie pytanie dotyczące samego otwierania. Czy to normalne, że jak zamykam klapę i otwieram z pilota kilka razy pod rząd robiąc to szybko to w pewnym momencie jest brak reakcji na naciśniecie guzika w kluczyku dopiero po jakimś czasie znowu zaczyna działać, wcześniej powiem szczerze nie zwracałem na to uwagi. Jak jest z tym u Was? Pozdrawiam.
  19. eXiDe odpowiedział(a) na coolx temat w E46
    ..i samą kostkę zasilajacą wiązka - lampa. U mnie fixowała tylna lampa po tym jak się kostka trochę wytopiła. Wymieniłem kostkę i problem minał.
  20. eXiDe odpowiedział(a) na Norberto temat w E46
    Szum to u mnie był jakby odrzutowiec startował... :) Zobacz czy działa Ci wentylator od klimatyzacji. Mój w ogóle się nie obracał i visko tak wyło. Po wymianie wentylatora od klimy jest spokój. A z tym puknięciem to wbijasz 1 i ostro ruszasz czy delikatnie?
  21. Ale też miałeś taki problem z klapą bagażnika? I czy przesmarować te wszystie cięgna co na rysunku wyżej? Napisz dokładnie co zrobiłeś u siebie. Wielke dzięki z góry za wszelką pomoc.
  22. Cholerka czyli Twoim zdaniem przyczyna musi być w tym zamku? Chyba w sobotę się za niego wezmę w takim razie.
  23. Ja już od ponad tygodnia śmigam na zimówkach :) letnie się skończyły i problemy z trakcją były :lol:
  24. Cholera problem w tym, że mam tylko 1 kluczyk taki :/ :( Właśnie elektryka zamka tylko jak się do tego zabrać, na co zwrócić uwagę? Jeśli klapa bagażnika jest opuszcozna ale nie zamknięta, i wtedy jak wcisnę otwieranie bagażnika dochodzi dźwięk otwierania tak jakby zza wykłsdziny po prawej stronie w bagażniku, tam jest jakieś sterowanie? Kurde co za :mad2: :mad2:
  25. Tylko jedna pozycja. Zamykasz normalnie guzikiem który zamyka wszystkie drzwi i zamyka się także bagażnik. A bagażnik otwiera się oddzielnie od reszty drzwi. Lub ewentualnie można otworzyć cały samochód, i wtedy ręcznie dłonią otworzyć bagażnik. Ale właśnie ręcznie też nie chce się otworzyć, także wina pilota raczej nie. Druga sprawa w pilocie baterie się wymienia? Czy jak to jest.. bo czytałem, że baterie są ładowane w momencie kiedy kluczyk siedzi w stacyjce. Ale jeśli nawet jest tam akumulatororek to i tak chyba po kilku latach stracił swoje właściwości? Jak to jest? To tak na marginesie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.