Treść opublikowana przez B-T-K
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Ostatnio miałem okazję przebywać w A5 sportback i mam pozytywne odczucia, pomimo że Audi poza dwoma, trzema modelami zwyczajnie mi się nie podoba. Na pewno środek nie jest mniejszy niż e9x. Była to wersja S-line także odczucia jak najbardziej na plus.
-
DominikBW-->>BMW E90 320d+//190 ps 380nm
Ładne, widzę, że styling 95 staje się coraz popularniejszy w e90. Przez swoją wklęsłość będą się ładnie prezentować. Minus jak dla mnie to ich waga, coś około 14 kg felga. Jak jeszcze dojdą szerokie papcie to już zrobi się sporo. Prawdopodobnie odczujesz to podczas jazdy.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Koledzy czerwony330d i damp21plbe dosłownie przed chwilą okazało się, że macie niepraktyczne fotele. Nie chcecie ich przypadkiem sprzedać? :norty:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Jak kogoś stać i ma ochotę to może sobie założyć takie fotele nawet do 316i i ruszać jako ostatni spod świateł.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Mógłbyś rozwinąć swoją myśl? :wink:
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
3 litrowy diesel o mocy 245KM po liftingu ma świetne osiągi, ale łańcuch rozrządu po niewłaściwej stronie (problemy z łańcuchem, ale na szczęście nie tak często jak w N47). Poprzedni diesel 231KM uchodzi za mniej awaryjny (no ale to już jest pre LCI, większość ma już duże przebiegi i są to już po prostu starsze samochody, a Ty widzę szukasz czegoś świeższego).
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
http://i.imgur.com/spg3YWp.jpg http://i.imgur.com/D5MIDaL.jpg http://i.imgur.com/nuMhPZZ.jpg Trudno, pasażerowie muszą zmienić środek transportu :lol: (bez wyjątków). Albo ładnie albo praktycznie.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Też prawda, jeżeli w najbliższym czasie chcesz zmienić auto to rzeczywiście wymiana nie ma sensu (o ile obecne zawieszenie działa prawidłowo). A jeżeli kusi Cię wymiana (a i tak chcesz za jakiś czas zmienić samochód), to wybierz AP. Jest to rozwiązanie tańsze, ale na pewno nie jest to opcja podwyższonego ryzyka i także będziesz zadowolony. Tak czy inaczej przyszły właściciel twojego auta tego nie doceni (chyba, że sprzedasz innemu forumowiczowi albo pasjonatowi,który będzie wiedział o co chodzi).
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
Ja bym nie lakierował tych elementów, które zaznaczyłeś na miejscu. Na jednym ze zdjęć pokazałeś środek M3, z tym że tam listwy są ze szlifowanego aluminium. Jak pomalujesz te elementy na czarno (a listwy masz obecnie czarne) wszystko zleje Ci się w jedną wielką czarną masę. Dywaniki też bym zostawił,wiem że może są niepraktyczne w polskich warunkach użytkowania, ale wyglądają ładnie a i wnętrze jest bardziej rozjaśnione i przyjemniejsze dla oka. Blenda z x1 mi się jedynie nie podoba, ale poza tym środek masz jak dla mnie idealny.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Dobra decyzja z fotelami :cool2: Na pewno chcesz obszywać tył foteli alcantarą? Nie chcesz ich lakierować np. na czarny albo czerwony połysk? (moim zdaniem lepiej by się prezentowały).
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
W zależności od sprzedawcy: AP -35/25 (1400-1500 zł), Vogtland -40/35 (1600-1700 zł) albo ST Suspensions -30/20 (2000-2300 zł). Innych opcji nie ma.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Duża rozbieżność, no ale i tak nieźle. N52 nie trzymają ponoć mocy.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
AP Sportfahrwerk -30/25 cena około 1400 zł za zestaw (połowa ceny zestawu Bilstein B12). Nie nazwałbym go szmelcem, jest chwalony na niemieckich i zagranicznych forach. Chwalony jest także gwint AP (w cenie około 2500 zł, czyli duża różnica w stosunku do np. podstawowego Bilsteina B14 albo chociażby do KW V1). Taka sytuacja :wink:
-
E90 320i Black Sapphire by 2w4w
Temat z forum kosmetykaaut.pl to auto kolegi Michał 330xd. Profi robota jak zawsze :cool2: Lampy blackline na czarnym kolorze wyglądają obłędnie. Nie będą przypominać Lanosa.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Uwierz mi, ale ja też nie wiem ;-) Może dla mnie to dużo a dla innych nie?
-
E90 320i Black Sapphire by 2w4w
Nie zmieniaj listew shadowline, sam bym takie chciał mieć. Kup nerki Performance shadowline, będzie mega
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Koszt całości zawieszenia, części i montażu? Jeszcze nie wiem, montuje w przyszłym tygodniu. Później się podzielę ile mnie to finansowo kosztowało, ale sądzę że w 4 tys. zł powinienem się zmieścić .
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Na nowym zawieszeniu wysokość jak dla mnie idealna (dla samochodu użytkowanego na co dzień) przy zachowaniu sportowej charakterystyki prowadzenia. Jeszcze raz zaznaczę, że listwy wyglądają naprawdę dobrze :cool2:
-
E90 320i Black Sapphire by 2w4w
Bardzo ładne auto z bogatą listą wyposażenia. Fajnie, że benzynka :cool2: Ja na twoim miejscu zostawiłbym listwy shadowline. Gdybyś miał zwykłe czarne listwy wokół okien to ok, zmiana na chrom miałaby według mnie sens. W tym przypadku nie robiłbym nic. Felgi styling 161 zawsze mi się podobały.
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
części mam już zamówione i też będę wymieniał wszystkie podkładki, uszczelki itp. Grzechem byłoby tego nie zrobić przy okazji montażu nowego zawiasu :wink:
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Przedwczoraj byłem w Monte Carlo (po raz kolejny) i nie wiem kolego Rivasi gdzie Ty jeździłeś z maksymalnie skręconym zawieszeniem. Na pewno nie wjeżdżając na parking podziemny pod Montecarlo Pavillions czy też Boulevard de la Turbie (nie unikniesz tej drogi wjeżdżając i wyjeżdżając z Monaco). Wbrew pozorom tamtejsze drogi nie są idealnie równe. A co do określania zawieszenia Bilstein B12 popularnym bo jest tani to jest to dla mnie co najmniej dziwne. Nie jest ani tani ani popularny. W przeciwnym przypadku co czwarte, piąte auto na drodze miałoby taki zestaw. Mówiłeś, że jak dla Ciebie ST Suspensions to ciut lepiej niż Bilstein (a propos cyt. "sa ludzie ktorzy sie przeceniaja a sa tacy ktorzy sie nie cenia na tyle). Prosiłem Cię żebyś wytłumaczył dlaczego. Odpowiedzi się nie doczekałem do dzisiaj, a liczyłem że wniesiesz do rozmowy coś nowego.
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
To w porządku. Pamiętaj o listwach przyokiennych, słupkach i lusterkach shadowline zamiast chromów (z tym będzie najtrudniej). Chromy plus mpakiet jak dla mnie po prostu się gryzą i na pierwszy rzut oka widać, że auto wyglądało kiedyś inaczej.
-
Drgania / wibracje na D i R automatyczna skrzynia
Drgania skrzyni biegów na D i R to prawdopodobnie konwerter (wysprzęglik) skrzyni biegów.
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Jak już będziesz przerabiał to komplet: przód, tył, progi, listwy shadowline, ślizgi,mocowania pakietowe itp. itd. żeby to ładnie wyglądało i żeby nie powstał kolejny niedokończony projekt pt. "mpakiet". Ja bym na początku skompletował części a później zabrał się za konkretne zmiany.
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Ja montuję w przyszłym tygodniu dlatego jestem ciekawy. Z drugiej strony 335d ma cięższy silnik także może to inaczej wyglądać (pomimo tego, że B12 dostosowane jest do danej wersji silnikowej).