Treść opublikowana przez B-T-K
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Jakiś czas temu w moje posiadanie weszły listwy/kratki z listewkami ozdobnymi chrom montowane w przednim zderzaku (te biegnące od halogenu do halogenu). Z tego co wyczytałem, chromowane listwy kratek montowane były w autach na rynek amerykański w modelu 335i (wersja SE sport edition, m.in. na felgach styling 162, zawieszenie 226, fotele sport itd.,czyli lista wyposażenia zbliżona do mojej). Zastanawiam się czy nie założyć takich listew u siebie, od jakiegoś czasu mam dylemat czy nie będzie tego chromu "za dużo". Udało mi się znaleźć zdjęcia e90tki akurat w moim kolorze: http://i.imgur.com/hanbmMJ.jpg http://i.imgur.com/N8fmK1f.jpg http://i.imgur.com/RDzonHb.jpg
-
E90 320i Black Sapphire by 2w4w
Lakiernik na pewno dobrze to zrobi i wyeliminujesz problem na chwilę obecną całkowicie. Z mojej perspektywy zastanawiałbym się na ile to jest warte, jak długo chcę jeszcze zatrzymać samochód itp. Niedawno go kupiłeś także podejrzewam, że w najbliższym czasie nie masz zamiaru się z nim rozstawać tym bardziej, że w planach masz kilka pomysłów, które chciałbyś wcielić w życie. Ze zdjęcia widać, że ognisko korozji nie jest przesadnie duże, może miejscowa zaprawka wystarczyłaby? Nie jestem lakiernikiem i nie chcę w żaden sposób źle podpowiadać, ale podejrzewam że lakiernik te kilkaset złotych za wykonane prace weźmie, a sprawa nie wygląda tragicznie.
-
E90 320i Black Sapphire by 2w4w
u mnie wygląda tak: http://i.imgur.com/2l94xvY.jpg Sądzę, że robisz sobie niepotrzebne koszty...
-
E90 Wydech z 325i do 320i
I sprawa rozwiązana :cool2:
-
E90 Wydech z 325i do 320i
Czy oprócz wrażeń wizualnych oczekujesz czegoś jeszcze?
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Dzięki ale już sprzedana, nawet nie zdążyłem zareagować :cry:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
http://olx.pl/i2/oferta/felgi-oz-racing-superleggera-iii-9-5j-19-5x120-bmw-kute-rant-CID5-IDh4z9t.html#:3d0ca2af7e Jak dla mnie niesamowite, byłbyś jednak skazany na 19, a tego nie chcesz. Ja bym się tam przemęczył :8)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Ostatnio na olx były na sprzedaż 18ki oz ultraleggera mieszane tył szerszy za niecałe 3tys do BMW. Można trafić okazję, racja nowe to już zupełnie inny pułap cenowy.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Styling 216 (czarny połysk/gunmetal), styling 193 (czarny połysk/gunmetal), AEZ Antigua, OZ Ultraleggera, OZ Italia, Dotz Thunder.
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
Jedynej rzeczy z katalogu Performance, która nie jest już dostępna w ASO (w Polsce) wg mojej wiedzy - koniec produkcji, to carbonowe splittery na przód do zderzaka zwykłego, nie mpakiet, pre LCI. Reszta powinna być "na stanie" do realizacji (51 19 0 403 207/51 19 0 403 208 ).
-
końcówka wydechu e90 n46
Jeżeli wydech n46 m-pakiet i nie m-pakiet jest taki sam końcówka ozdobna będzie pasować. Zderzak nie ma tutaj znaczenia.
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
Tym razem mój nos mnie zawiódł, sam jestem ciekawy co to może być (może splitter cf?), uzbrajam się w cierpliwość w takim razie :wink:
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/2151895-kratka-ozd-z-wys-polczar-prz-le/vKT56286 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/2151897-oslona-przedniej-pokrywy-czarna-lewa/vKT56286 jest dostępna :cool2: :mrgreen:
-
Przeróbka wizualna na M3
http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=355124
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Uuu widać, że profi sesja, zapowiada się więcej niż ciekawie :cool2:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Wziąłbym pod uwagę ten egzemplarz: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330i-xdrive-m-pakiet-m-performance-demo-bmw-olszowiec-ID6yx9WH.html
-
E90 320i Black Sapphire by 2w4w
Zgadzam się z Rivasim, podpowiadam też Mg Motorsport, albo jedną z firm wymienionych przez kolegę, wiem ze nie chcesz robić bolidu ze swojego samochodu, ale zerknij jak brzmi wydech Performance przy twoim motorze (i nie jest przy tym nachalny) ma potencjał, naprawdę :wink: A ten ulter to był dobry jakiś kawał czas temu jak nie było alternatyw.
-
E90 320i Black Sapphire by 2w4w
Masz naprawdę ładne auto, nie bierz ultera. Poszukaj czegoś lepszego. Bez obrazy dla tych co mają ultera oczywiście :wink:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Kawał dobrej roboty, a trochę się tego uzbierało :cool2: ciekawią mnie hamulce, różnica ogromna, czytałem kiedyś porównanie na e90post dotyczące układu hamulcowego między wersją 335i a 135i (performance 6 tłoczkowe szare) i oba mają bardzo zbliżoną efektywność hamowania czyli musi być naprawdę nieźle :wink:
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Dzięki, ale uwierz że jeszcze można coś ulepszyć :wink: Zostało mi jeszcze trochę rzeczy do zrobienia z mojej listy, kilka grubszych tematów i parę pierdółek.
-
e90 335d Vaporr
???????? chyba Le Mans Blau.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
U mnie skrzynia pracuje w sumie bez zarzutów, owszem raz czy dwa razy na jakiś czas jedynka ma opory żeby wejść w swoje miejsce ale generalnie jest ok. W e87 od nowości też się tak zdarza dlatego się tym jakoś specjalnie nie przejmowałem. Ale jak mówisz, że po wymianie oleju jest lepiej może w tym właśnie rzecz. Przy wymianach oleju (silnikowego) stosuję Castrol Edge 5W-30.
-
e90 335d Vaporr
Mam nadzieję, że tym razem 400KM pęknie :wink: Ładny :cool2:
-
e91 - 12.2007
Wiedziałem, że gdzieś już ją widziałem. Ostrów Wielkopolski Galeria Ostrovia 4 sierpnia 2013 r. Przykuła moją uwagę, ładna :cool2: http://i.imgur.com/6uZWvd7.jpg http://i.imgur.com/4lTUHWz.jpg
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
To mój największy błąd, niestety nie pomyślałem o tym zawczasu :( po dalszych modyfikacjach wybiorę się sprawdzić jaki jest ich efekt końcowy. Rozpórkę znajdę, przynajmniej będę chciał założyć bo byłem z jej działania zadowolony :wink: zgadza się, teraz pasować będzie tylko Performance, alu albo jeszcze lepiej carbon :8) Jak ktoś coś widział albo wie proszę o PW :wink: