Treść opublikowana przez B-T-K
-
e93 335 ---> M3 e92
A nie lepiej poszukać oem kierownicy Performance z wyświetlaczem albo Performance v. II? (przynajmniej wszystkie elementy będą ze sobą grały chociażby stylistycznie).
-
Warszawskie BMW E90 2005r.
x 2 tym bardziej, że może jeszcze nie teraz ale w niedalekiej przyszłości i tak będziesz chciał zmienić obecny model na coś innego. Jak dla mnie szkoda pieniędzy.
-
tuning wnętrza
Najpierw pokaż zdjęcia środka swojego pojazdu i zobaczymy czy jest tak tragicznie jak piszesz. E60 czy e90 to już dyskusja na inny temat, musisz wiedzieć co Ci się podoba, chociaż kupowanie samochodu dla wnętrza jest dla mnie trochę dziwne.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Świetne zdjęcia jak zawsze :cool2: Piękna modelka :modlitwa:
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam, w jakiej cenie mógłbym kupić następujące elementy? nr 51 71 0 406 937 nr 18 30 2 217 675
-
e90 335d Vaporr
Ironia? przecież wiesz, że nie znosisz diesli a w cabrio to już w ogóle :norty: E91 to touring nie cabrio :) Dzięki, że mi wyjaśniłeś :modlitwa: Nie napisałem, że e91 to cabrio, z mojego zdania tak nie wynika. Żeby było jaśniej powinienem napisać: nie lubisz diesli, a diesli w cabrio tym bardziej. Teraz mam nadzieję rozumiesz. Przepraszam autora galerii za off topic :cool2:
-
Zmiana silnika bmw E90 2.0 na 3.0
Szkoda pieniędzy, kup z docelowym silnikiem.
-
e90 335d Vaporr
Ironia? przecież wiesz, że nie znosisz diesli a w cabrio to już w ogóle :norty:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
181 stron to nie jest dużo :8) osoby śledzące temat jakiś czas wiedzą co i jak: viewtopic.php?f=158&t=211412&start=705
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
:?: :?: :?: kto pisał o blendzie kierownicy performance?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Tutaj jeszcze: splittery Performance carbon oem BMW do e92/e93: https://www.olx.pl/oferta/splitery-dokladki-bmw-m-pakiet-performance-e92-e93-CID5-IDi7f5R.html#21476ef59d
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Zestaw elementów Performance do środka,ręczny, gałka automat, kierownica mpakiet, nasadka rury wydechowej: https://www.olx.pl/oferta/zestaw-bmw-m-pakiet-kierownica-dzwignia-performance-e90-e91-e92-e93-CID5-IDhoOET.html#21476ef59d
-
BANDAI - stanced e92 mperformance SPRZEDANA
może dlatego, że kolega ma diesla a ty benzynkę? :lol:
-
e91 320d M-Pak by Fazi
Obniżenia bardzo jej brakowało, zwłaszcza przy tym stylingu. Lakier blask :cool2:
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Przewód 300V, musi dawać radę.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Sądzę, że kierownica okazja, chociaż alcantara już trochę przytarta, może uda się ją jeszcze "reanimować".
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
cieszy, cieszy :wink: teraz pozostaje mi jeszcze zmienić do kompletu folię na kloszach na wersję smoke, na razie mam błękitną Xpel.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Z drobiazgów założyłem w międzyczasie dymione kierunki Depo (smoke). Jakość/spasowanie ok: http://i.imgur.com/Uy3wo3g.jpg http://i.imgur.com/7hGyxVL.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
blenda nie była obszywana, jest to ori blenda BMW Performance...
-
E93 335i + BORBET XRT Brilliant Silver 19"
Wygląda konkretnie, teraz będzie hamować :cool2: zaciski malowane na nowo? kolor różni się od ori koloru Performance (phoenix gelb).
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Listwy wyszły bardzo ładnie, deseń przechodzący w jednym kierunku zachowany, także wszystko zrobione z uwagą na detale :cool2: Odmiana, tym bardziej, że większość dostępnych listew carbon jest w kolorze grafitowym. Co do deski, ja zostawiłbym jednak ori, z czasem zobaczysz jak trudno będzie utrzymać ją w czystości, zwłaszcza przy podszybiu (kurz). Troche dużo się dzieje przy przeszyciach na alcantarze w okolicach navi, ale zdjęcie nie jest na tyle wyraźne, żeby zobaczyć szczegóły. Napis Performance na desce od strony drzwi pasażera zrobiony ze smakiem, na duży plus :wink:
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Na zdjęciach może tak wyszło, robione telefonem. Jak auto zostanie umyte i pogoda zrobi się ładniejsza zrobię zdjęcia lustrzanką. Tak jak napisałem wyżej, jestem pedantem, nie zaakceptowałbym różnicy kolorów albo podobnych bubli, wolałbym już jeździć z krzywo przyklejonym spojlerem poważnie :mrgreen: nie ma mowy, przytwierdzony jest na amen, jak odpadnie to tylko z klapą :norty: To raczej znaczy ze lakiernik jest slaby i nie czuje sie na silach. to prawda, często słyszałem że kolory srebrne i pokrewne są największym wyzwaniem dla lakierników. Na szczęście facet u którego malowałem klapę jest fachowcem, zajmuje się "lepszymi samochodami" jeżeli wiecie co mam na myśli i restauruje zabytki. Czekałem długo, momentami się niecierpliwiłem ale było warto, wszystko jest naprawdę :cool2:
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
W międzyczasie pojawiły się problemy ze spojlerem tylnej klapy. Jakiś czas temu był klejony, niestety w niektórych miejscach klej się poddał i spojler zaczął piać. Przy każdym otwieraniu klapy przeżywałem stres. Starałem się przymykać oczy, niestety nie pomagało :mad2: Zimą mogłoby być gorzej, woda prawdopodobnie wygięłaby go jeszcze bardziej: http://i.imgur.com/Ng4ItJ6.jpg http://i.imgur.com/PZ11lLx.jpg Jako,że jestem pedantem i nie podobało mi się to, postanowiłem pomalować drugą klapę, którą miałem w zanadrzu z fabrycznie przyklejoną lotką. Klapa w drodze: http://i.imgur.com/ydGERRC.jpg jestem bardzo zadowolony z efektu, kolor dobrany idealnie no i w końcu wygląda to tak jak od razu powinno wyglądać. Klapa nie ma oznaczeń modelu silnikowego, jak dla mnie ok: http://i.imgur.com/w0N0XIw.jpg http://i.imgur.com/Oa1LxCV.jpg http://i.imgur.com/2ogEJH0.jpg http://i.imgur.com/k710tyg.jpg http://i.imgur.com/s2i4gmw.jpg poprzednia klapa w całości, żeby ktoś nie pomyślał, że dostałem strzał w tył i coś kombinowałem: http://i.imgur.com/Kx24t7t.jpg
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
viewtopic.php?f=158&t=196895&start=465
-
E90 320d 2005
Sarkazm raczej nie, chociaż za darmo byłyby tańsze o 1700 zł, trochę mniej niż średnia cena za używki, zresztą sprawdź sam ile kosztuje komplet.