Skocz do zawartości

[BMW 320d E91 LCI] znane autko, do sprzedania, str3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Zmiany, zmiany, zmiany! :)

Auto znane niektórym forumowiczom, teraz już w innych rękach, niemniej jednak mam nadzieję, że nadal pojawi się czasem na okazjonalnych zlotach.

Na forum zaglądam już od jakiegoś czasu, ale teraz może zacznę pisać co nie co czasem.

 

Fotka ogólna.

1.jpg

 

No i kierownica dla tych, którzy nie mogli się jej doczekać.

kierownica.jpg

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez pewu

Opublikowano

Witamy na forum :)

Fajne autko nabyłeś.

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Opublikowano
Fajne autko :)
Opublikowano
  • Autor

Plany.

 

Auto jest na tyle doposażone, że raczej nie planuję żadnych dodatkowych modów. No ale jakieś punkty na liście trzeba mieć.

 

1. Utrzymać auto w dobrej kondycji :-)

 

2. Zakup opon 17' na lato.

Zastanawiam się czy kupić zwykłe, czy może RunFlat'y.

Wszelkie sugestie i podpowiedzi co do konkretnych modeli opon mile widziane.

 

Do sprzedania mam też czarne alufelgi 18' Style 162, wraz z oponami. Jak dla mnie 17 cali wystarczy, przesiadłem się z 15tek, więc i tak to skok o 2 "generacje".

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Jak kupisz runflaty do 17" będziesz miał komfort gorszy niż przy 19" i zwykłej oponie. - ja się obecnie tak męczę i już nie mogę doczekać się zwykłych opon.
Opublikowano
Potwierdzam komfort jazdy na Runflatach jest słaby ale idzie się przyzwyczaić. Za to duży plus jest taki że r.flaty są bardzo odporne i na równej nawierzchni prowadzenie auta to bajka :)
Opublikowano

Zgadza sie. Te opony sa twarde. Ale juz na zagranicznych autostradach to bajka jest.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za informacje.

Czyli w moim przypadku lepiej kupić zwykłe, bo jednak mimo wszystko oczekuję komfortu z jazdy.

A jak podchodzicie do kwestii bezpieczeństwa, oraz braku koła zapasowego, zestaw naprawczy w bagażniku?

Opublikowano
  • Autor

Kupię jakiś zestaw naprawczy i wrzucę do bagażnika. Widziałem, że można taki oryginalny BMW kupić na allegro za 300zł (kompresor + coś tam).

A co powiecie na:

- przód - zwykłe

- tył - run flat'y

Raczej zdecyduję się na zwykłe, ale mam jeszcze trochę czasu to chętnie rozważę wszelkie możliwości.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
nie kombinuj pół na pół. kupuj zwykłe, zadbaj o dobry assistance i nie martw się dojazdówką.
Opublikowano
Tak jak koledzy piszą kup zwykle a będziesz zadowolony ja teraz przesiadłem się z 17 zimowek run flatow na 19 zwykłe i jestem mile zaskoczony jak się komfort poprawił w samochodzie oczywiście na plus :D
Opublikowano
  • Autor

OK, kupuję 17tki zwykłe, w sensie 225/45 R17.

Teraz tylko wybrać model... i najlepiej dostępny gdzieś we Wrocławiu ;)

 

PS. Jeśli ktoś mógłby pomóc w temacie postukiwania w bagażniku, to będę wdzięczny.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Opony kupione i założone.

Dunlop SP SPORT MAXX RT 225/45 R17 94W

 

Pierwsze wrażenie po zmianie z zimówek (też Dunlop) - cisza, opony są naprawdę ciche.

Faktycznie są dość miękkie, i potrafią lepiej złagodzić niejedną dziurę (zimówki tak na dotyk są bardziej twarde).

Zobaczymy jak będą się sprawować na trasie lub w ciasnych zakrętach.

 

Jakie ciśnienie stosujecie w oponach, tak jak tabliczka mówi - 2,4 przód i 2,9 tył?

 

1.jpg

 

3.jpg

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Gdyby ktoś miał problem z klekotaniem się czegoś na zewnątrz po otwarciu szyby, to polecam sprawdzić sprężyny zacisków w hamulcach.

Dziś wymieniałem opony na letnie, i okazało się, że jedna sprężynka zniknęła, przez co klocek sobie luźno brzedęka na wybojach :)

Kawałek blaszki (34216753675), a cena w ASO ponad 50zł! Huh... :/

 

gd6TTYyzJ9pZ0LZtKAyh5_oeSU78cL0_Bemy76VYpGJ_CaH4ZcOh3r0FCOk5U1kWHaVXwbHTbQ7hsJY1qJ1nc1Cju0tu7X_r5-olBRVAdRoBrZaDN4t3Wcgtgu8kjmSzJ3zxNhhvdkr0oe5oUOtYbBUKlSkflzbyjd9r17QHytbeOuvrWqBIdbQKHZUSl_6InGFnOt2kMPgSZPi7PnqQ0rfdcdTcpUb9vlE1EDs_A9ry7nFciR1qAsPFrjzaay1KdQqHpuLDteH6PIaYmev039TG5KulK3YJ3sYz4arD7fl1GMLLje3ch6mCwnT1Xkfr-gi9FbTAy9XIHqrXXWhVPSCJeMu1cl9vyzLf7TrVAow7BbCPmfrkqV17n4R9B_J7E4-03pFvbc7gA-IWT6d_59Yk7atei0nZQvWs0O6hE7IviL53_ceuw7bse-cdpzn0IZsNXiOBvHMx6Mx_8hDW4JDvHhMldi3IdqgVIf4oRXmHVLb0tDDZLokbfMoDweWCUsF0wz-X5mib1sSLvNVNsVE5u-7ulVQgF2QSMyimKrTadMBkGYoHF8TElux_XcA1aYDC=w360-h361-no?.jpg

No ale spokój ducha jest bezcenny :)

 

Nowe amorki na przód już założone.

xxm7ozb6ZTBC9RWs5wMiaRy8Kr9ml8uOyRxAXR-zluICOhdWzncY_DqyrHZiGWFXnbajprbl5R0qJlOqfLbYwXG_6ac_bFVDI9QVR0GUZ3pTj8_UNje0_QbBnZcf3WUUF5fWNRsoVu6L6cZqAjeupBK24adb9y1fHqYm8l7Y8Uq1OfL9D0ROas0R5dnsbkzbXwF2HpobDJAKkXvToqJJWAD3i8hSw6ekueNf3XhAkd6X1ZPgh5FVvtE5quPY29OJcLRfByKONyPGNuoETkwcRHjK3OnycEp36x3Upvp0C9A3mdhxnJcvv6nwHdtF578hKFl_Q9PASQ5-hNsiTGxnAuRauuVhYv1kM6KmW9zYZvI3lOvpo1nZJxD__IWDUrjgMz11BaIdwtCpjHygkZwg32tlWM_GfJ2e4MW02vmpeylAPdx9d2NQaR87x00c_Z3eniy2neQBmEw3R3ZmyO6COeUSkOysxWp9Id-8x5CCsS3GeL4o5aRIdjbs6qOFIh1c8-NbkfSm0QppCNMJ15WLX1GiEoa86SwlaPcQ8CtzZYR7WSaPPQIy7pbiqdzWv-itSgQm=w300-h737-no?.jpg

Edytowane przez pewu

Opublikowano
  • Autor

Geometria ustawiona:

JzLhC_go4LiHOAlEM1VK4bZPn7REOwaP4s0Mm8rOZyD3Ax-4s8rlNRQ0Hef2GCD_ECX_Ej-6pjundLSHlxr7vO_d4M1KRXRKTXdMQpJnyuH_uZzUf9w--iqT07B9A0wGM8gxVEQQWaLlRkyCQxwr1dbT1cmmEk1C2Y1domQ4zH3ovxRFAB8NPHV1eMM7IsrVjwBlFgsxoVVesrUjuhGTIXM4M0H2625Jk2MVKLkb_eyhuTAhglogh5haJdmiUEWP4djzus342RUzbdPGeVGsVsqHaZ9V7i6RmZ_LPH-pFF3Rf3n12RVxZ0ZsPObeb2Ad4N2cPgAR8Io9Pc4--nQqg2CQzT_j40h_N-t2LSWrJQZUw3yj1RhS7-tkMDDxvEsgoiJDbjYdwgD2bNJle-gKYTW39Uh_0epd87GW5OXBy4GKBq-YGSc7le7qf2SgIflYH7boy3NrHEXBayL5vOnuW2uvWnM8RnZK9nXlqlDBAUm9fn_Qbekmk9nT9U1jr7b30o7jd3Rf186ZOqzSCrKIMBvndN0ZitIEkzLcFKl-pxzvpakHolx5yYBKa5w7Dsy8T3jo=w500-h722-no?.jpg

 

Robota szła z dymem, udało się bez wymiany drążków, itp., takie trudności z "odkręceniem" to ponoć standard w BMW :)

FCPBcSfzpKP5jkTktIftBhrM_7iDM6Q7ysxA1ZEXe7hGXtL5kRtbY4PKXXcDYcJKbSlJSAaimowmR_TgleUJwf6hB-lnsaNgB8nBh5v6euPigpo88LI_928sNaGVx7-lSeKQJQ2GBYVOypVTtKtEXWjTxaKhWOeYq9lPx2pK3clf10frFLmCW-NPwaJjY6t4wzmr6W-uIR59nRsu2kF3AMocLRMoG7z5UdjHGMBdeQ_GMb-govtFP65h0CTCOxVK0bWZN407tGxYUZtLSnkRPjql4UhARk3v_AFQkW6VASFeBfLwhoHr5WGNR13Jh6bLYJlUmO0x0IM_DWZx3dS8xRXX8-1467shxeu2VFaBiEMX5zt1dlxQrOJvq6mBn6QDnRI9R21K2zPJbE2wWTXoseIUgweaOZ4yTwTvgGBeciWjjg10Xh2omZBYcVAAND5-gZPSeKDTM9aM2agnz70PmX9z0QdOtCHBtMnBIhxXw7lZcBpj2JIg6THaGBMNTcTLfj-O8gcyx7qOqm5cT-0qa3WECImS9adRCpfk26bCTTeBPax3uhI48sOGJPjNgVUo1ViV=w400-h581-no?.jpg

Edytowane przez pewu

Opublikowano
  • Autor

Miałem zrobić w BMW Expert, ale u nich z terminami nie ma lekko... :)

Zajechałem zatem do http://sochackiserwis.pl (mam blisko z pracy).

Sprzęt niezły mają, kilku znajomych już tam ustawiało geometrię, więc się zdecydowałem.

Dziś po robocie zrobię rundkę na obwodnicy i zobaczymy jak wooz się trzyma drogi.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nieubłaganie przychodzi czas zmiany na większe gabaryty, więc auto będzie do sprzedania w październiku.

Na zachętę parę ZDJĘĆ: https://goo.gl/photos/HnYBoy3D9TSDAB1n7

 

Próbka:

http://lh3.googleusercontent.com/MTJKELfXMV3wrArh4bSuV2VvY7wwXibb4aCvclzzMGLf7e1YPQnCH1P47eO8OSRRHTWSsz_7FefDqpicrfzhbfxkb2cQNlk-Slai7aIgq8cUdkJizUbEmS910u-qTg8kPmqNXhxxfLkmHbaRA7oZMafD8xptpSqrHT1Ee6edxazYFTJu9_-k9BFaiF4b5LtAJK8_e4SBrs1KbpT12A3QXnBMSu9Xl7KKSaFG00PlCT7pTTH0RuuOQsgNeQnbpP-NDteiBdqeyKfbabG1kgAOdLNREwotj88eU3WkYZ097Wc3IFTv1rkPokmOsMtgWK5I6SbBCyR6oeqydbpB6EEN4xxedJUu9STlMV1mvGje6HgydVO2dvUV_bIWtRnmmHvP_JB9dYBHGRYu8Cx5Y_BOGi_1o3Vbpjh4SKaZ8dnL0f8p2LdLuCz9vb20WCYBtBrA0GoeSAfjxNdW95zakn0GFXIACadgs67Xscet-yl378rR97W_gGe9hrKbyKSp36FuDNfa_WzR3tJTXAazQOjyPOuhfXXKpbI5N0Ipbb8_tkiSYCjMQQwVaZMuZGMPQoX-EeuYE6r_vqBQIodqleHDosRbk_yeXfw=w1426-h802-no?.jpg

Opublikowano
Jak wygląda temat ceny, priv ? :)
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Opublikowano
  • Autor

Jakby co to zapraszam na priva.

Najlepiej pisać na gmail'a ([email protected]).

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
niezły email :D :cool2: ps.widziałem Cię ostatnio na wiosce kilka razy! mam nadzieję,że autko się szybko sprzeda :cool2:
Opublikowano
Jeżeli będzie dobra cena to się sprzeda :P
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Opublikowano
  • Autor
niezły email :D

ps.widziałem Cię ostatnio na wiosce kilka razy! mam nadzieję,że autko się szybko sprzeda :cool2:

No email jest dla tych co przeglądają fotki ;) taka mini zagwózdka :P

Na razie to tylko info przedsprzedażowe, ale jak ktoś coś planuje, to zawsze możemy pogadać, bo różnie to bywa.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Powoli zbliza się czas wystawiania ogłoszeń (w ciągu najbliższego miesiąca).

 

Kilka dodatkowych danych dla poszukujących E91:

BMW 320d E91 LCI automat.

VIN: A214201

Kilka lat temu (2012) zrobiona w Jetronic'u na bezpieczne ~200KM/400Nm.

Aktualnie ma ~186tys. km najechane.

 

Kontakt najlepiej przez: [email protected]

 

Zdjęcia: https://goo.gl/photos/HnYBoy3D9TSDAB1n7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.