Witam szanownych kolegów jestem świeżym właścicielem BMW E46 Touring mam pytanko z racji nieznajomości marki. Przy lusterku wstecznym widzę zamontowany mikrofon od zestawu głośnomówiącego ,radio to BMW business CD widze jakiś przewód wchodzący przy środkowym tunelu w podłogę podejrzewam że ma coś wspólnego gdzie szukać reszty jakiegoś modułu.Ktoś po coś to montował. Z góry dziękuję za pomoc.