Autko zostało niedawno zakupione i dopiero je poznaje. Z ostatnich napraw to było: https://imgur.com/a/Jd747 Po tym jeszcze tylko wymiana filtrów i amortyzatora + sprężyny. O żadnym chińskim radiu nic mi nie wiadomo, ale kto wie :/ Przy uruchamianiu klimy słychać ten dźwięk jak i przy jej wyłączaniu.
Jeszcze raz przedstawiam ten problem, może będzie łatwiej coś ustalić, ale prawdopodobnie to coś z klimatyzacją bo słychać ten dźwięk również przy uruchamianiu klimatyzacji.
W baku jest aktualnie 1/3 baku, rano dam mu pić i zobaczę czy problem ustąpił. Występuje tylko gdy przekręcam kluczyk i zapalają się kontrolki i gdy wyłączam silnik "chlipie" pare sekund i milknie.
Witam! Czy ktoś kiedyś spotkał się z podobnym dźwiękiem? Występuje po przekręceniu stacyjki zanim uruchomię silnik i po wyłączeniu silnika. Po uruchomieniu silnik jak i turbina pracują w porządku i problem nie występuje, tylko w wyżej wymienionym przypadku. Czy ktoś mógłby rozwiać moje obawy, że to może być coś poważnego?
11 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.