Treść opublikowana przez bodziotg77
-
Czy kupic 525tds??
popraw sobie kolego błędy w tekscie bo źle sie to czyta bardzo.
-
kiepskie ogrzewanie w 530d tez tak macie???
z tego co sie dowiedzialem to kazde 530d ma webasto. Ja mam 520d i tez webasto posiadam. Tez mam naklejke i obok niej takie dwa bolce z gwintem jesli sie nie myle ale to nie istotne. JAk masz zimny silnik to webasto sie wlacza i dogrzewa silnik az do uzyskania jakiejs tam temp. Nawet jak silnik zgasisz a nie uzyskal odpowiedniej temp to ono chodzi dalej i grzeje. Wiec Webasto masz ! tylko pytanie czy masz pelna opcje webasta czy zubozoną jak ja. u mnie dziala na zasadzie dogrzewania silnika jak chodzi i przewietrzanie kabiny . Pelna opcja to taka jak webasto dogrzewa kabine i silnik podczas jak auto stoi wylaczone. Programuje sie to na panelu BC albo za pomocą pilota. Temat Webasto jest na forum wiec sobie poczytaj.
-
E39-brakuje mocy w 540i
zartobliwie napisze - 210 ps to tez niezle musi isc :) moj ma 136 i chula ! pozdro
-
Kupilem 530d 2002r. Długo kręci przy odpalaniu! ROZWIAZANIE
troszke dziwne bo jak auto stoi to radio i telefon jest wylaczony . Według mnie pobór mocy na postoju to moze byc alarm i podczymanie napiecia (zegarek np ) no chyba ze jest jakies zwarcie w instalacji . ja jak bylem w szpitalu to auto stalo 8 dni w garazu. Jak wrocilem akum mial 11.5 V wiec troszke mało ale auto odpalilo na dotyk . Dodam ze mam diesla. Naladowałem akum mimo wszystko. Na akumach sie znam pracowałem kiedys w Centra poznan w dziale reklamacje.
-
[OPINIE] kolory BMW
Pawel zmien ostatnie slowo bo wiesz co bedzie jak admin zobaczy
-
Doradzcie prosze !!!
przy tych oponach i twardym zawieszeniu to bedzie maly gokart. komfort jazdy bedzie marny. NAsze drogi to porazka niestety.
-
woj Slaskie okolicy Poręby-szukam kogos z tych okolic
chyba o ta koło zawiercia mi sie wydaje
-
Jak traktujecie swoje BMW ??
moj brat jest taki typ ze mame niechce wziasc do miasta czasem bo mowi ze bedzie mial auto nierowno obciazone ... mama ma 120 kg . Co za cep z niego. Ma seicento dodam . inny moj kolega do seicento nie wezmie wiecej jak dwoch osob bo ma pozniej auto przeciazone i cierpi bardzo zawieszenie hehehhee idiota kolejny. Raz mowi ze jak wziol 3 laski spod dyski i podwozil to mu auto nie szlo i musial zylowac . Przezywal to tak ze wszyscy sie smiali z niego i zrobil z siebie posmiewisko. Sa ludzie i parapety
-
E38 vs E39 co lepsze??
aha ! troszke masz malo hajsu na ten zakup a za duze wymagania . za 35 to marne szanse na jakis ladny egzemplarz
-
E38 vs E39 co lepsze??
1. podobnie 2. e39 3. e38 4. manual W e38 bedzie moze prosciej miec to wszystko niz e39. oba autka sa sliczne , prestizowe i wygodne . Kupiłbym lepiej zadbaną . decyzja nalezy do Ciebie
-
Ile kosztuje ubezpieczenie od samej kradziezy w PZU ?
bodziotg77 odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneja mam AC w pzu i kosztowalo mnie 450pln na rok. Tylko kradziezowe . Watosc auta według ich przelicznikow to 44.5 tys. Troszke za malo ale coz . wychodzi jakies 1 % Full pakiet mi zaproponowal 3.1 tys
-
Jak traktujecie swoje BMW ??
nie dziwie Ci sie . Takie cudo co masz to uczta dla oka . Sliczną masz ta Becie
-
jazda bezprawka
bodziotg77 odpowiedział(a) na eysetka temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnejeden koles sasiad wzial dziadka mesia bez prawka i sie jechal przejechac na rejon. skrecając w uliczke zamiast hamulec dal gaz i uderzyl w płot , płot do wymiany cały a mesio zjarany na maxa. Lepiej nie jezdzic . jak ja bylem maly tzn jak mialem 15 lat to tez jezdzilem ale po podworku
-
Jak traktujecie swoje BMW ??
mnie tez to wkurza te ryski na progu a mam prawie jak nowe te plastiki progowe http://img84.imageshack.us/img84/6941/pict0021at9.jpg
-
Jak traktujecie swoje BMW ??
wszyscy mowią ze mam sie leczyc , ze za bardzo przywiązuje wage do auta i ze jest to tylko kupka złomu. Ja moją traktuje jak swiętą krowe , mogę się skłucić nawet z człowiekiem ale od mojego auta WARA . Wole np spedzic czas na myciu i dopieszczaniu autka niz na randce . Niema mowy o jedzeniu , paleniu i robienia syfu w kabinie . A i tylko ja nią jezdze . Złosliwi i zazdrosni na maxa koledzy często mi dogadują odnosnie bmw itp... Ale robią to dlatego bo im zal bo ich auta sa mniej warte niz moje same koła. Zawisc niezna granic. Jak kupilem to ciągle slyszalem , a kiedy dres kupujesz ? kiete (łancuch) zlotą juz masz i inne tego typu teksty. ps. uwazam ze 80 % userow to fanatycy .
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
ja tez czasem dzwonie i się pytam o takie dziwadła ;) gosc twierdzi np ze pelny M pakiet a ma tylko kiere od M ki
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
M power całą gębą
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
uwazam ze lepiej by było jakby dali przepis obowiazkowych opon zimowych w okreie zimowym. Napewno wiecej jest wypadkow od letnich opon zimą niz od braku swiateł w dzien w okresie letnim. ALe to juz moje skromne zdanie
-
opony letnie
mozesz mi podac ta stronke na ktorej sa te testy opon ?
-
opony letnie
u mnie dzis padał deszcz a doslownie 10 km dalej snieg. Tak pospieszyłem się . Dobrze ze mam jeszcze inne autka na zimowkach.
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
Senat przyjął poprawki do prawa o ruchu drogowym, znowelizowanego w ubiegłym tygodniu przez Sejm. Nowelizacja przewiduje między innymi nakaz jazdy z włączonymi światłami mijania przez cały rok. Zgodnie z przyjętymi przez Senat poprawkami nakaz ten będzie obowiązywać wszystkie samochody z wyłączeniem tych, które były wyprodukowane przed 1970 rokiem. Projekt nowelizacji wróci teraz do Sejmu. Obecnie kierowcy w Polsce mają obowiązek jazdy z włączonymi światłami od 1 października do ostatniego dnia lutego, a także w deszczowe i mgliste dni. W Europie jazda z włączonymi światłami przez cały rok obowiązuje między innymi w Czechach i Słowacji oraz w krajach skandynawskich. REKLAMA co za prawo ! do 70 roku produkcji nie trzeba a po 70 tak .. Jaka to roznica ? czy te przed 70 rokiem nie sprawiają niebezpieczenstwa jadac bez swiateł ??? bez komentarza
-
Czyż to nie hipokryzja ?
masz racje w 100%
-
opony letnie
prosze o jakies odpowiedzi
-
740dA srebrna TYCHY
ja moja zarejestrowalem i ubezpieczylem w 2 dni . Dodam ze sciagniete auto było z niemiec . wiec przeglad , tłumacz , celnicy , urzad skarbowy , Wydzial komunikacji i PZu w dwa dni . Tylko AC za tydzien bo nie mialem alarmu i musialem zamontowac.
-
opony letnie
witam ! dzis juz nie wytrzymalem i zalozylem moje letnie obuwie do mojej bmki. Jak tak jechalem to cos mi sie wydaje ze sa jakies głosne . czy moze to byc powodem ze jest jeszcze troszke zimno i opona twarda dlatego ten halas ?? dodam ze sa w idealnym stanie opony , cisnienie dobre i felgi proste.