Skocz do zawartości

Kriss33

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss33

  1. Kriss33 odpowiedział(a) na Andrzej62 temat w E60, E61
    ja kasowałem ok 1000 km po terminie, nie było zadnego problemu
  2. są inteligenci co doliczają sobie bieg wsteczny...
  3. Kriss33 odpowiedział(a) na tomcio333 temat w E60, E61
    raczej EGR
  4. powinno byc ok po góra 200 metrach, wiec wg mnie co jest nie tak, ale nie wiem co niestety
  5. no tak, aktywujesz i jedziesz, po chwili wskakuje status OK
  6. w E39 przed liftem byl silnik o pojemości 1995 a po lifcie 2171 , oba 6 cylindrów i własnie ten po lifcie byl w E60 przez pierwsze lata produkcji
  7. w E60 byl na początku taki sam silnik jak W E39 po FL, potem został wprowadzony 4 cylindrowy 2 litry, gdzies ok 2005/6 roku
  8. Kriss33 odpowiedział(a) na foksik temat w E60, E61
    Kolego, na forum wszystko znajdziesz, skąd ściągnąć soft jak nagrać na płytkę i jak upgradować swoje navi, ja mam co prawda e46 ale poczytałem, poszukałem i znalazłem i sam sobie wgrałem i przeliczając te 300 pln na mój czas który poświeciłem to się opłacało. Tak wiec twój wybór czy wolisz poświecić czas i dowiedzieć się co nieco czy wolisz zapłacić i mieć sprawę załatwioną. Gdzie na forum jest napisane jak zrobic menu PL i lektora PL???
  9. Kriss33 odpowiedział(a) na Mirek k temat w F10, F11
    menu Pl jest juz chyba z rok dostepne w E60, ale dla mnie to półśrodek i czekam tez na lektora PL, niby cos sie pojawilo na allegro w kwestii lektora Pl, ale cos na forum cisza, nikt sie nie pochwalil , że ma i to działa
  10. Kriss33 odpowiedział(a) na Mirek k temat w F10, F11
    nie no spokojnie , nie pali sie :)
  11. Kriss33 odpowiedział(a) na Mirek k temat w F10, F11
    lektora w navi tez masz PL?
  12. Kriss33 odpowiedział(a) na Mirek k temat w F10, F11
    czy w E60 tez juz mozna miec lektora PL, czy oferuje to ASO?
  13. Kriss33 odpowiedział(a) na Mirek k temat w F10, F11
    a lektora Pl w navi macie juz ? oferuje to ASO?
  14. Do wczoraj miałem zwykle lusterka, teraz nie mam wcale!!!Złodzieje!!! :mad2: Czy da się założyć składane elektrycznie, podświetlane (z diodą) i fotochromy? Do składania chyba powinien byc dodatkowy przycisk? Czy działało by chociaż podswietlenie? Domyślam się, że ono działa z kierunkami. Auto 2004 rok.
  15. Kriss33 odpowiedział(a) na Mirek k temat w F10, F11
    gratulujemy i witamy :)
  16. i jak??
  17. jak bym chcial tablice personalne to by mnie nie obchodzilo co inni pomyslą, ludzie zawsze znajdą sobie powód do gadania
  18. Kriss33 odpowiedział(a) na foksik temat w E60, E61
    mi w ASO we Wrocławiu powiedzieli dokładnie tak sama, jak zapytałem o zmiane softu na nowszy... normalnie skandal!!!
  19. Sorry, nie wiedziałem która to parking lampa, ale podejrzewałem ringa dlatego tutaj napisałem. Gdzieś czytałem, że trzeba reflektor wyciągać, aby wymienić tego leda. Prawda to ?;) nie, mała ręka i dasz radę, jest gdzies na forum instrukcja z fotkami
  20. Całkowicie zgadzam się z Pemekiem. Miałem taki sam dylemat przed zakupem E60. Po przejażdzce E60 530 d wiedziałem, że go chcę. Za kasę, którą miałem na auto mogłem kupić 5 letnie 530d, ale brałem pod uwagę E60 520d, można było kupic 3 letnie, myslalem tez o A6, ale wykluczyły je problemy z silnikami diesla 2.0 i 3.0, nawet przez głowe mi przeszedl Passat...Ostatecznie kupiłem 530d, chodzi o to że kupiłem dokładnie taki jak chciałem i równiez wyposażeniem takie jak chciałem. Myslę, że BMW w większości kupują pasjonaci, spełniający swoje marzenia, więc pietiagoras kup auto w którym bedziesz szczesliwy przez cały czas, moze lepiej kupic lekko uzywany ale z wiekszym silnikiem niz nowy 520d.
  21. Kriss33 odpowiedział(a) na tomcio333 temat w E60, E61
    dmuchając w nowy termostat EGR trochę przepuszcza powietrza ale dosłownie trochę. po wymianie obu termostatów silnik nagrzał się do równych 90 stopni już po ok 4-5 km przy naprawdę spokojnej jeździe max do 2000rpm i temperaturze otoczenia -1,5 stopnia. Kreski natomiast zjechały na 4600rpm po ok 2 km. Liczę również że srednie spalanie spadnie. auto trzymasz w garażu czy pod chmurką?
  22. zdecywanie polecam Goodyear Ultragrip Permormance 2, ja mam w rozmiarze 225/50/17 i jeździ sie super, droga hamowania na śniegu jest bardzo krótka
  23. Kriss33 odpowiedział(a) na Andrzej62 temat w E60, E61
    tak, jet gdzies manual w dziale "zrob to sam", dotyczy chyba E39 ale w E60 jest tak samo
  24. Kriss33 odpowiedział(a) na adamb86 temat w E60, E61
    ooo to doczytaj instrukcję BMW 1dm czyli 1l na 1tyś km jest DOPUSZCZALNĄ NORMĄ w e39. Odpukać w mojej od wymiany do wymiany zero dolewek e38 ma jeszcze większą normę przy silniku 4l. Stawiałbym też na separator oleju (żarcie oleju, falowanie obrotów....) ale najpierw ciśnienie w cylindrach bym sprawdził, i OMIJAŁBYM SZEROKIM ŁUKIEM SERWISY!!! Toż to zdziercy!!!!!!!! ja wiem , ze tak piszą w intrukcji, żeby się zabezpieczyć przed upierdliwymi klientami...
  25. Kriss33 odpowiedział(a) na boski_13 temat w E60, E61
    co do testu i opon Goodyear UltraGrip Performance UG /2 * Zalety: (brak wyraźnych zalet) * Wady: słabsza na mokrej jezdni i na śniegu całkowita nieprawda, mam te opony i są reweracyjne na śniegu i na mokrej nawierzchni, wniosek jest jeden i mam nadzieje, że większość wie jak to jest z wiarygodnością niektórych testów czy to opon czy innych artykułów...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.