Treść opublikowana przez Kriss33
-
największa moc w 530d 218KM manual -obroty.
http://www.5series.net/information/options/engines/my2004_530d/ max moment jak widac jest od 2000 do 2750 obr/min
-
Szarpanie silnikiem przy gaszeniu 530d 218km
wtryski do wymiany? na jakiej podstawie? Auto było podłączane pod kompa? jakie wtryski mają czasy korekty? U mnie też jeden wtrysk szwankował, pokazywał prawie +3 (czy 0,3 nie pamietam jaki jest akceptowalny) w każdym razie tyle ile było dopuszczalne jeszcze jako poprawnie działający. Już sie nastawiłem na wymiane wtrysku, po dwóch miesiacach znów podpiąłem komputer i wszystkie wtryski działaja idealnie. jakie (gdzie) tankujesz paliwo?
-
Ogromne spalanie oleju
a jaki jest zakres obr tego falowania?
-
czy w e60 ktoś wgrywał polskie menu
ale navi - LEKTOR - poki co nie jest PL
-
kasowanie klocków
Własnie dopiero co wymieniałem klocki, dałem nowy czujnik i po pierwszej próbie skasowania wyskoczył alarm na czerwono z autem na podnośniku i minus 25 tys km, po kilku próbach udało mi skasowac alarm i wyskoczyło plus 50 tys km
-
e60 530d kupic czy nie kupic
Przy normalnej jezdzie w miescie 520d pali spokojnie 8-8,5 a ma 1/3 mocy, pojemności i garów jaka skrzynia? jaka pora roku?
- Nowy soft
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
no to stawiam, że bedzie M5 :) ale napisz jak juz bedzie Twoja
-
Ogromne spalanie oleju
to lej gdzies raczej ucieka a nie jest spalany. Wiesz w ogole jakie jest zuzycie na 1000 km?
-
paliwo shell
3 l diesel 218 kM, zapewne jak wszedł do sprzedazy w 2003 roku w modelu E60, nie było chyba paliw o zwiekszonej liczbie cetanowej, wiec raczej przystosowany był na zwykłego diesla. Czy to znaczy , że nie ma żadnego sensu tankowac tzw. lepszego diesla? Jesli takk to dla kogo są te paliwa?
-
paliwo shell
Zwiekszona liczba centanowa (czy oktanowa w Pb) nie ma sensu jezeli nie mamy przygotowanego do tego silnika. Skąd mam wiedzieć czy silnik jest przystosowany czy nie? Czyli jak rozumiem jesli nie mam DPF i będę tankował diesla z dodatkami to nie pogorszę w stosunku do zwykłego diesla ale i nie polepszę jesli silnik nie jest do tego przystosowany?
-
Czy e60 jest godnym nastepca e39
wszystko jest na forum, a jak przeczytasz zadawaj konkretne pytania, bo to to pojecie wzgledne czy jest godnym następcą.
-
niski poziom oleju a komputer milczy
poziom od min do max w E60 wynosi 1,5 litra, jaki miales stan przy wymianie? jesli max to wychodzi jakies 2 litry na te 22 tys km, czyli wg mnie nic dziwnego, to tylko 0,1 l/1000 km nowoczesne diesle lubia spalac olej, w nowych autach tyle spalaja...
-
Predkosc maksymalna
to mnie uspokoiłeś :) fakt ze nieprecyzyjnie zapytałem , bo od poczatku nie chodzilo mi o to gdzie sie da, ale ze na pewno na codzien w większości nie jeździmy jak szaleńcy..., a z własnego doświadczenia wiem, ze im wiecej mam pod maska tym bardziej nie musze nikomu nic udowadniać
-
Predkosc maksymalna
Nie każdą, ale o co chodzi z tym pytaniem? o to, czy jak tylko się da to jedziesz na maxa? czy moze czasami jak jest dość bezpiecznie, choć takiej gwarancji nie ma nigdy, a generalnie chodzi mi to o jazda z predkosciami powyzej 200 km/h wg mnie zdarza sie bardo rzadko w normalnym ruchu
-
Predkosc maksymalna
Nielegalnie? Prawie wszędzie, gdzie jest dłuższy kawałek prostej :) Legalnie? Za Odrą na przykład, a ile razy w roku to już sprawa indywidualna. a Ty kazda prosta wykorzystujesz i jedziesz ile sie da?
-
Predkosc maksymalna
a gdzie ( poza torem ) da sie jeździc powyżej 200 i ile razy w roku?
-
E60 530d 2006r. 218KM - prośba o opinie
na forum jest na prawde chyba wszystko o 530d
-
E60 professional Polskie menu
czy jest juz lektor PL do navi?
-
Pomoc w zakupie 530 D
Nawet nie chce myśleć jak swoje będę sprzedawał też mam 2003 rok.Ile się nasłucham jakim jestem krętaczem i co i ile razy było cofane.W tej chwili mam 154tyś.A może bedzie lepiej dokręcić licznik w przód żeby nie słuchać :lol: hej Myślę, że koledze "mmw" chodziło o to, że skoro tak tanio to przebieg cofany. Chyba , że tak juz staniały E60...
-
Pomoc w zakupie 530 D
Nie było w 2003 roku filtra cząstek stałych. Auto ma małą navi i nie bedzie wyswietlać mapy, tylko strzałki, ciekawe jest opcja Radio z dvd...
-
[E60] Ile pali?
Jeżdżą ekonomicznie, przecież po to kupili klekoty :) A jak ktoś wciska, to nawet Diesel nie pomoże na wir w baku. A ja dla momentu obrotowego - 500 Nm, który daje mi mozliwośc przyspieszenia w czasie jazdy np od 80 do 120 km/h w ok 5 s :) Jezdząc dynamicznie spalanie Wrocław - 10-11 l/100. w lecie przy spokojnej jezdzie 9 l/100. Trasa na autostradzie przy 130 km/h - 6l/100 km, przy predkosciach 150-200 - do 8 l/100 km. Skrzynia automat.
-
Ogromne spalanie oleju
mozesz napisac ile Cie to kosztowało i czy to było ASO?
-
Mapa 2010 do navi
a w navi profesional tez sa POI i radary?
-
Zakup E60 - konretny egzemplarz - poradzicie?
To niestety nie jest tak, choc byc powinno. Za 70 tys mozna kupic jakąs podstawową wersje auta klasy D, E60 to klasa E, czyli klasa wyzej, ale np. 530d jest droższe 4 razy! 70 tys to tylko 25 % ceny nowego dobrze wyposazonego 530d