Treść opublikowana przez Kriss33
-
Instalacja gazowa w E60
To raczej nie jest kwestia wiary, zawsze jest cos za cos, jak policzy się koszty jazdy autem na benzynie i tym samym na gazie to wiadomo, ze bedzie taniej. Wg mnie nie powiedzieli, ze auto na gazie bedzie sie dobrze sprawowac jesli bedzie zawsze sprawne na benzynie, a w sytuacjach kiedy cos jest nie tak czesto gazownik odsyła do mechanika, a mechanik do gazownika i wtedy zyski z oszczedności finansowych powoduja straty czasu i nerwów.
-
Instalacja gazowa w E60
czemu co niektórzy nie moga sobie dac na wstrzymanie i ciagle przy temacie LPG mówia nie piszą nt techniczny tylko wyrażają swój sprzeciw przeciw LPG, każdy ma prawo zrobic sobie co chce z autem i tyle, oczywiscie na forum mozna pisać co sie chce , ale to tylko zasmiecanie
-
Jakie Bmw E60.
:cool2: to cała potega diesla, a przyspieszenia od zera do setki nie wiele znaczą w normalnej jeździe
-
lewarek( podnośnik), gdzie go szukac??
masz felgi oryginały? jak to się stało ze zrobiły się jajowate?
-
lewarek( podnośnik), gdzie go szukac??
Mozesz dokupic kolo dojazdowe z wkładką czyli z kluczem i podnośnikiem , na allegro były po 500 zł, w Aso chyba 1000 zł
-
Czym się różni 525d od 530d ?
Z tego co ja wiem to konstrukcyjnie, czy technologicznie takie same silniki. Co do wyboru to ja oczywiście polecam 530d. 525d ma tyle koni co 520d po liftingu chyba, czyli 177 kM. Dyskusji nt 520d vs 530d było mnóstwo. Po kilku wypowiedziach nt 525 d zachwytu nie ma , a nt 530d juz tak. Te 50 kM i 100 Nm robi różnicę, może w codziennej eksploatacji 177 kM wystarcza az nadto, ale 218 kM jak dla mnie nie ogranicza mnie w zadnych warunkach i daje 100 % zadowolenia z jazdy :D . Gdzieś ktos na forum napisał, że 525 d i 525i to najgorze silniki , bo pala praktycznie tyle co 530d i 530i a niestety nie daja tyle radości z jazdy.
-
Bmw e60 520d 2008 a zima ?/ spalanie
wg mnie można obalić, mi się jeździ wyśmienicie, raz ugrzązłem w śniegu, ale było go tyle , ze zawisł podwoziem i żaden przednionapędowy nie dojechał dalej :D , kontrola trakcji działa tak, że w zasadzie nie odczuwasz żadnej utraty przyczepnosci, mit jest oparty na autach z tylnym napędem bez kontroli trakcji i tak ludzie gadają bzdury...
-
Dolnośląskie
nie tańsze u dilera a droższe w tych pdeudo warsztatach, co potrafia szybko wymieniac , a nie naprawiać! ale to już inny temat
-
Zakup E60 545i lub 530i
w Polsce na zakup BMW musi byc klient, a na bardzo zadbane, idealne itp. mozna dłuuuugo szukać i nie znaleźć za cenę wartą wg sprzedającego...
-
duże spala oleju 520i
dopiero co był taki temat na forum, jakies ok 2 tygodnie temu
-
Przebieg vs Kluczyk.
zawsze jest coś za coś tyle, przeważnie albo płacisz od razu albo po zakupie
-
Zakup E60 545i lub 530i
ciekawe jakie sa przyspieszenie bez względu na bieg
-
Zakup E60 545i lub 530i
Ogólnie w e60 545i wszystko jest większe w porównaniu do e46 330D, więc przyspieszenia również :) viewtopic.php?p=721808#721808 z powyższej tabeli wynika inaczej, przyspieszenie o 80 do 120 km/h 530d - 5,4 s 545i - 5,8 s pytałem z ciekawości, bo myślałem ze moze znasz dane, 330 d jest lżejsze wiec powinno być szybsze
-
Zakup E60 545i lub 530i
masz wieksze przyspieszenia niz w 46 330d? , chodzi mi przyspieszanie np z 60-100 km/h itp?
-
Cena rynkowa e60 525D
utrata wartosci BMW nie jest wcale wyzsza niz konkurencyjnych marek, po prostu auta za kilkaset tysiecy traca wiecej niz auta za kilkadziesiat tys.
-
Ogromne spalanie oleju
oczywiscie, generalnie fachowcy twierdzą ze jaki silnik spala juz 0,5 l/1000 to nadaje sie do remontu, a tyle Tobie wychodzi, to na 20000 km musialbys dolac 10 l !!!
-
Ogromne spalanie oleju
o kurde ale sie walnalem z moimi wyliczeniami, 3 tankowanie to 200 litrów a nie km, sorry :oops:
- Zakup E60
-
Ogromne spalanie oleju
a Ty to auto dopiero kupiłes czy juz masz jakis czas i wczsniej było dobrze, przecież spalanie 1 litra oleju co 3 tankowania to 1 l / 200 km = 5 l /1000 km !
-
Zakup E60
a w ogóle czytałeś forum co się dzieje w tych autach i jakie są koszty utrzymania? mam nadzieje ze nie kupujesz za wszystkie pieniadze ktore masz, bo na ubezpiecznie, oleje płyny, kolektory to zaraz bedzie potrzeba blisko 10 tys zł....
- Zakup E60
-
Predkosc maksymalna
święte słowa :)
-
adaptacja akumulatora DIS-em
no może ścislej nie tyle serwis co ktoś kto może połaczyć sie z komputerem auta, bo tylko tak to można zrobic prawidłowo, tak? a pewnie żaden sklep sprzedający akumulatory i wymieniający je takiego sprzętu nie ma
- Zakup E60
-
adaptacja akumulatora DIS-em
czyli adaptacje wykonac moze tylko serwis posiadający oprogramowania do BMW?