Treść opublikowana przez piotrek1
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
Kabel program i laptop, to wszystko
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
Jak masz coma to super, śmiało bierz ten kabel. Inpa to cos tak jak VAG, ale nic nią nie zakodujesz, za to w pakiecie z INPĄ jest NCS który koduje. Czytaj to forum dużo się dowiesz.
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
Polecam z czystym sumieniem kolego z forum o nicku Nerwus viewtopic.php?t=79752 Teraz ma przerwę świąteczną, ale napisz do niego poleci ci kabelek, ja mogę napisać żebyś kupił kabelek ADS, mam taki i nigdy nie było z nim problemów, zrobisz nim każdą bmw do 03 - 2007 roku. Program INPA znajdziesz na forum
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
Kontrolka poduszki oznacza nieprawidłowe działanie całego układu, podłączając komputer jesteś w stanie zdiagnozować o jaki element dokładnie chodzi. Na twoim miejscu nie ufałbym za bardzo poprzedniemu właścicielowi i za nim zaczniesz grzebać sczytał bym błędy z czym jest w aucie problem.
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
W tym temacie jest opis poprawiony, sama dioda nie wystarczy, należy ją połączyć z kondensatorem. Pózniej jeszcze musisz skasować kontrolkę komputerem ( inaczej się nie da )
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
Raczej będzie ci przeszkadzać jak gdzieś przyłożysz :) czego nie życzę. Świecąca się kontrolka = poduchy nie działają.
-
[E46] Pomocy MK3 spolszczenie + polska mapa CD
Jakie masz teraz języki w navi ?
-
Pęknięta klamka zewnętrzna, czy jest taka sama jak w e38?
viewtopic.php?t=45598
-
Pompa wody do bmw 528ia
Nie wiem, podałem dane z ETK
-
Instalacja DIS na Vmware
Czyli masz zły sterownik jak się pali w INpie tylko bateria, problem może leżeć też w fejsie. Tu masz móje INI http://rapidshare.com/files/438211742/INI.rar
-
Instalacja DIS na Vmware
a mógłbyś mi przesłać swój plik ediabas.ini, może spróbuję go porównać i coś tam znajdę, to musi być związane z tym plikiem bo jeśli zmienię w nim na STD:ADS to ifhsrv32 startuje z błędem a to powoduje że DIS i INPA nie połączy się z samochodem. Pytanie, jeszcze jaki masz system ? bo jak coś 64bitowe to ADS nie będzie chodził
-
Pompa wody do bmw 528ia
Według mnie pompa ori z allegro nie jest nowa ! koleś wali w b...na. Według numeru co on podaje ta pompa pasuje do aut od 09 1998, pompa SKF z drugiej aukcji ma też taki numer, ale sprawdziłem na skf onlie numer z pudełka i VKPC 88617 pasuje do twojego auta
-
dylemat odnośnie BMW
M50B20 = 150 KM 190NM były z vanosem i bez (moc ta sama) M52B20 = 150 KM 190NM parametry te w porównaniu z starszym M50B20 osiągane przy trochę niższych obrotach. VANOS = lepszy dół tzn. auto ciągnie lepiej od niskich obrotów M52TUB25 podwójny vanos = 170 KM 245NM
-
Instalacja DIS na Vmware
Ja mam okrągłe złącze, interfejs ADS i mam auto wykrywanie
-
Instalacja DIS na Vmware
a czy po tej zmianie INPA wciąż będzie działać? bo jak do tej pory z INPĄ nie mam problemów i nie chciałbym jej skopać. czyli mam włączyć silnik? jak do tej pory łączyłem się na wyłączonym silniku w pozycji 2 stacyjki (załączony zapłon) Czy Inpa pokazywała ci zapłon i baterie ? tzn. czy oby dwa punkty były czarne ? ( według mnie nie ) jak nie to zmiana na ADS wpłynie tylko na lepsze, w każdej chwili możesz cofnąć robiąc odwrotnie ( zainstalować OBD SETUP i plik ini przestawić na OBD i restart kompa ). Ja mam zawsze zapłon włączony.
-
Instalacja DIS na Vmware
no właśnie w tym problem że mój miesiąc produkcji to maj czyli 05.1998 a w DIS jest tylko 03.1998 albo 09.1998. A jak zmienić na ten ADS? Jak uruchomisz auto to te daty nie potrzebne, dis sam wybierze. Uruchamiasz sterownik z C:\EDIABAS\Hardware\OBD i klikasz an OBD SETUP, i w pliku ediabas.ini w C:\EDIABAS\Bin zmieniasz ; Interface ; Description : Connected diagnosis interface ; Default = STD:ADS Interface =STD:ADS restart kompa i powinien rozpoznawać automatycznie
-
Instalacja DIS na Vmware
Pewnie masz zainstalowany sterownik OBD, spróbuj na ADS powinno rozpoznać automatycznie. Co do miesięcy wbij tutaj vin http://bmwfans.info/vin/ i pokaże ci miesiąc produkcji.
-
Pomóżcie Auto nie chce odpalić
Masz drugi kluczyk, to spróbuj nim, może padł immo, a jak nie to może czujnik wału.
-
528i Wymiana odmy M52TUB28 podwójny vanos
Tam nie ma żadnej filozofii, mogę przetłumaczyć co nie wiesz, ale pózniej bo teraz znikam
-
528i Wymiana odmy M52TUB28 podwójny vanos
Proszę http://bmw-320i.com/smf/anleitungen/anleitung-fur-m54m52tu-kurbelgehauseentluftung/
-
wymiana łączników stabilizatora
między gumą, a stabilizatorem jest taka jakby nakrętka, wciskasz tam płaski klucz chyba 16 i odkręcasz
-
Interfejs do e60/e90
Po marcu 2007 potrzebujesz taki co obsługuję CAN do E60 '05 wystarczy zwykły OBD II usb np. od nerwusa :cool2:
-
Ja podłączyć MID schemat kostki oryginalnej z BC i Tel.
Wystarczyło normalnie napisać a nie wyśmiewać się... :( :( :nienie: :nienie: Ok, sorki, pomelało mi się... :oops: :oops: W odtwarzaczu jest bezpiecznik (czy to CD czy kaseciak) - czyli w tej drugiej części zestawu. Bo jak rozumiem to po podłączeniu ani widu ani słychu? Kolega michał9986 rozebrał parę bumek i cwaniaczy :norty:
-
E39 jak otworzyc maske?! zerwana linka!
W 90% linka pęka przy uchwycie, musisz zdjąć boczek i odkręcić dzwignię i pociągnąć kombinerkami. Wymiana prosta, linka łączy się z drugą częścią na kielich amortyzatora
-
Ja podłączyć MID schemat kostki oryginalnej z BC i Tel.
http://moto.bmw-klub.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=855