Witam... Posiadam BMW E39 528 z automatyczna skrzynią biegów i mam problem z jej odpaleniem. Auto stało ponad 2 miesiące nie odpalane i jak teraz poszedłem ją odpalić to auto normalnie kręci a nie chcę załapać. Z tego co patrzyłem to zalewa świece benzyną. Prosze pomóżcie co może być tego przyczyną... Z Góry dziękuję :)
12 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.