Treść opublikowana przez piotrek1
-
zerknijcie czy dobrze robie!
Kurcze czegoś tu nie kumam :shock: .Chłopak sie pyta czy jak sprzeda za 11000,to nie będzie żałował.A dostał odpowiedzi pożal sie boże.Przecież pytanie nie było np.czy jest dosyć wyplakowany,czy dosyć wypolerowany,od kiedy vanos jak sie podobaja lampy. :mad2: Panowie odpowiedzcie chłopakowi.Ja uważam że to w miarę dobra cena.
-
jak rozpoznac zmieniarke mp3 do e39?
Według tego numeru co podaje sprzedawca nie da sie nic okreslic.Najlepszym wyjściem jest telefon do serwisu i wszystko ci powiedzą.Jak się nie mylę to na ebayu masz 2 tyg.na zwrot.Napisz jak coś się dowiesz.
-
PILNE NUMER SERYJNY RADIA BUSINES KASETA
Mam tylko numery części: Radio-65128374998 Wyświetlacz-65826914588
-
e39
Sorki nie doczytałem.Z tego co piszesz masz mały wyświetlacz,a z tego co wiem to nie jest tak łatwo go podłączyc słyszałem tylko że można kupić coś w serwisie żeby to działało.Ale jak chcesz wymienić sam odtwarzacz to tak jak napisałem wyżej-nie ma problemu.
-
e39
Przeprowadzałem u siebie taką operację.Nie musisz nic przerabiac,tylko jeżeli kupisz radio po 2000 roku,potrzebujesz przejściówkę z starego typu instalacji na nową,a jeżeli kupisz przed 2000 to wszystko pasuje bez przeróbek.Co do wyświetlacza to nie wiem czy masz MID(duży),czy mały,ale tak czy siak wszystko będzie igła.Największy problem to oryginalne radio,a dokładnie jego cena zobacz sam http://www.allegro.pl/item175131854_piekne_radio_business_z_cd_bmw_e39_.html sam odtwarzacz można kupić za około 1000 złoty.
-
Jak zdiagnozować stukanie w zawieszeniu???
Przyjedzcie do mojej miejscowości ja mam Bdb diagnoste,jeszcze sie w moim przypadku nie pomylił :D
-
ile od wymiany do wymiany oleju ???
Tam jest 10000 (dziesieć tysięcy) :D
-
ile od wymiany do wymiany oleju ???
Dokładnie,jeżeli po 10000 będzie czarny jak smoła to lepiej wymienić.
-
Jak zdiagnozować stukanie w zawieszeniu???
Sorki,myślałem że nie byłeś na trzepakach.Możesz jeszcze zrobić tak,że wyjąć ten dolny wahacz i sprawdzic końcówkę jeżeli jest wybita to będzie widać.A co do kolumny to zależy z której strony łożysko padło.Kolumna ma tez to do siebie że przenosi dżwięki i ciężko zdiagonzować gdzie puka.
-
ile od wymiany do wymiany oleju ???
Skoro macie diesle to wiecie lepiej,ale po co te lampki.
-
ile od wymiany do wymiany oleju ???
To całkiem normalne.ponieważ te lampki gasną różnie od 2200 km do nawet 3000.Zgasła ci jedna lampka,czyli zostały jeszcze 4.Czyli wymiana po jakichś 15000 czyli ok.Słyszałem taką wersje że gaśnięcie tych lampek jest różne i zależne od stylu jazdy.
-
Jak zdiagnozować stukanie w zawieszeniu???
Kiedyś w moim starym e34 miałem też taki problem że nie mogłem zdiagnozować co pukało.Sprawę załatwiłem bardzo prosto,pojechałem na pierwszą lepsza stację diagnostyczną na tzw.trzepaki i wyszło wszystko(pukała końcówka wahacza).Tobie polecam to samo.Zapłaciłem za sprawdzenie całego zawieszenia 20 złote.
-
Wymiana uszczelki pod pokrywą w m40 ??
Polecam w oryginale około 50 złoty
- 316i m40
-
Wymiana uszczelki pod pokrywą w m40 ??
Dokładnie to proste-pamiętaj tylko żeby dokładnie poskładać nie zapominając o niczym,dokładnie wyczyścić płaszczyznę pod uszczelkę i umyć pokrywę.Zawszę zanim coś zrobisz dokładnie wszystko obejrz no i przede wszystkim nic na siłę
-
[e34]tujeja gum.-met.
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HC11&mospid=47373&btnr=33_0219&hg=33&fg=30 Chodzi ci pewnie o numery 2 w podanym linku.W etk jest to opisane jako tuleja gumowa i nic więcej.Ale słyszałem jak czasami na to mówią tuleja pływająca-ale nie mam pewności.
-
falowane obroty
Sprawdził bym i wyczyścił silniczek wolnych obrotów i czujnik połozenia przeustnicy.
-
kontrolka klockow i czujnik?
A więc musisz jeszcze sprawdzić tylni czujnik,może tam też nie ma i dla tego nie gaśnie.Po zmostkowaniu włącz i wyłącz zapłon.
-
kontrolka klockow i czujnik?
Po mojemu tam powinien być właśnie podłączony czujnik od klocków-najlepszym wyjściem jest kupienie czujnika z kabelkiem za 25 złoty i podłączyć.A sprawdzić możesz zwierając dwa styki wychodzące z tego gniazdka np.kawałkiem kabelka i lampka powinna zgasnąć.
-
Który bezpiecznik do czego???
Airbag -- poduszka powietrzna Auβenspiegelverst. -- regulacja zewnętrznych lusterek Aut. Stabili.-Cont. -- automatyczna kontrola trakcji?? Bel. Innen-/Gepäckr. -- oświetlenie schowka Bel. Make-Up Spiegel -- oświetlenie lusterka do makijażu Bel. Schaltkulisse -- oświetlenie tablicy rozdzielczej?? Bordmonitor -- wyświetlacz (w tablicy z zegarami)?? Bremslicht -- światło hamowania Diagnosestecker -- diagnoza / wtyczka Fanfaren -- klakson?? Fensterheben -- okno / podnosić Geschwindigkeitsreg. -- tempomat Heizbare Heckscheibe -- ogrzewanie tylnej szyby Heizbare Spritzdüsen -- ogrzewanie spryskiwaczy Heizung -- ogrzewanie Heizungsgebläse -- dmuchawa nagrzewcza, dmuchawa ciepłego powietrza -- Instrumentenkombi -- przyrządowy- / ?? Klimaanlage -- klimatyzator, klimatyzacja Kraftstoffpumpe -- pompa paliwowa Ladesteckdose -- / gniazdko Lenkradheizung -- ogrzewanie kierownicy Lenksäaulenverstellung -- wspomaganie kierownicy?? Lichtmodul -- moduł / światło, sterownik oświetlenia Motorsteureung -- sterowanie silnikiem ?? Multifunktionslenkrad -- wielofunkcyjna kierownica Multiinformationsdisplay -- wieloinformacyjny?? Wyświetlacz Park-Distance-Control -- czujnik cofania?? Radio -- radio Reifendruck-Kontrollsystem -- system kontroli ciśnienia w oponie Scheibenwaschanlage -- pompa spryskiwacza szyby przedniej Scheibenwischer -- silnik wycieraczek szyby przedniej Scheinwerfer-Waschanlage -- pompa spryskiwacza reflektorów Scheibe-Hebedach -- szyberdach Servotronic -- Sitzheizung -- ogrzewanie siedzeń Sitzverst. Beifahrer -- siedzenie pasażera Sitzverst. Fahrer -- siedzenie kierowcy Sonnenschutzrollo -- roleta przeciwsłoneczna?? Spiegel aut. Abblend. -- automatyczne przyciemnianie lusterka Standheizung -- ogrzewanie postojowe Telefon -- telefon Wegfahrsicherung -- wyjeżdzać / bezpiecznik???? Zentralverriegelung -- centralne ryglowanie Zustatzlüfter -- Anhängersteckdose -- gniazdko przyczepy Bordmonitor -- CD-Wechster -- zmieniarka CD Diebstahlwarnanlage -- autoalarm?? Elektr. Dämpfer-Control -- tłumik / kontrola / elektryczne Heckwaschpumpe -- pompa spryskiwacza szyby tylnej Heckwischer -- silnik wycieraczki szyby tylnej Heizbare Heckscheibe -- ogrzewanie tylnej szyby Kraftsteffpumpe -- pompa paliwowa?? Luftfederung -- pneumatyczne zawieszenie?? Navigationssystem -- system nawigacji Radio -- radio Standheizung -- ogrzewanie postojowe Standlüftung -- przewietrzenie / wentylacja Telefon -- telefon Zentralverriegelung -- centralne ryglowanie Zig.-Auzünder -- gniazdko zapalniczki I jeszcze obrazek oryginalnej rozpiski e39,którą powinieneś mieć dołączoną do auta. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bded84b3998ffaa2
-
Czy potrzebuję jakiejś wtyczki do radia?
Nie w dzieciach :D ,tylko lepiej w BMW :mrgreen:
-
fabryczny cennik z 1992,93
Co potrzebujesz,ceny części to mogę pomóc mam do e30,e34,e36,e32 no i do wszystkich nowych.
-
Czy potrzebuję jakiejś wtyczki do radia?
Jeżeli masz oryginalną instalację BMW,a chcesz założyć radio innej firmy z złączami ISO to będziesz potrzebował takiego przejścia: http://www.allegro.pl/item174643050_kostka_kostki_bmw_iso_adapter_do_2001_r_od_ss_.html
-
Wymiana łożyska amortyzatora
W oryginale łożysko do twojego auta około 40 euro.A więc myślę że 250 to cena ok.Ale największą pewność masz jak kupisz sobie tą część sam i dasz do wymiany.
-
Taki plastik przed tylnymi kołami ;)
Cennik jest w formie elektronicznej tu masz link i ceny w dolarach: http://www.realoem.com/bmw/select.do A jeżeli chcesz to mam cennik bardziej aktualny,ale w euro to podaj numery części poszukam.Zaznaczam że są to ceny serwisowe.