Treść opublikowana przez adambana
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Super. Ja u siebie ten panel co jest kolo recznego dalem do lakiernika. Zrobil calkiem dobra robote ale jednak oryginal to nie jest. Na razie jednk mam w planach przednie hamulce i uszczelki drzwi takze takie duperele zostawiam "na kiedys"... Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
które felgi lepiej prezentują sie na aucie
1 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Czy blacha pod tym plastikiem nie bedzie gnic? Czy to krycie jest na tyle szczelne ze nic tam nie wejdzie? Slyszalem ze jak sie to sciaga to podobno lakier jak nowy, prawda to? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Ja jechalem octavia 220-230 przez niemal 3h w nocy. Robilem to glownie po to wlasnie zeby adrenalina nie pozwolila mi zasnac, ale faktycznie na dluzsza mete to meczace, nie wspominajac o tym ze w polowie musialem stanac na stacji
-
e36 328 dla kolekcjonera
adambana odpowiedział(a) na Fidlerfreefly temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisz cos wiecej o nim jak sie dowiesz. Ladne auto chociaz kosztuje tyle co moja 330ci, gdybym mial miejsce w garazu to bym rozważał :) chociaz e36 jakos mi nie pasuje.
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Wlasnie na kielcach nie bylo takich az hamowan i staralem sie oszczedzac hamulce bo przod mam stare tarcze i klocki. Ale plan mam wlasnie po poznaniu wymienic na przodzie hamulce. Przewody hamulcowe tez moze wymienie bo te standardowe to tez dlugo nie pociagna...
-
E90 320d WBAPP51010A865654
adambana odpowiedział(a) na bonjansky temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa jestem vat-owcem wiec jak widze, ze normalnie cos kosztuje x a na fakture +23% to mi sie noz otwiera od razu Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
E90 320d WBAPP51010A865654
adambana odpowiedział(a) na bonjansky temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tez tego vatu nie rozumiem, te faktury marze to powinni zlikwidować bo jeszcze nie widzialem rzetelnej firmy na vat-marza. A co do handlarza, to ja nie pojmuje jak mozna tak ludzi dymac i to tyle lat... Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Maly update po zlocie na torze kielce: http://img.tapatalk.com/d/14/06/22/unahegaj.jpg Bestia przed zawodami. W trakcie zawodow zrobilem reset spalania, a oto efekt: http://img.tapatalk.com/d/14/06/22/epu5a9yh.jpg Wlasciwie myslalem, ze bedzie gorzej. Tor Kielce jest morderczy zwlaszcza dla przedniej lewej opony - przynajmniej w tej konfiguracji toru, ktora mielismy na zlocie. Efekt: http://img.tapatalk.com/d/14/06/22/e4ume3uv.jpg Auto spisalo sie swietnie, chociaz nie bylo dociskane na maksa. Po takim dniu na torze od razu czuc co to auto potrafi... Teraz juz wyczyszczona i nawoskowana czeka w garazu na wyjazd na tor poznan za tydzien. Mam w planie jeszcze sesje z lustrzanki jak pogoda pozwoli to wrzuce
-
BMW M3 E46 LPG Gdzie ?
Dzieki koledzy bo myslalem ze zwariowałem i instalowanie lpg do m3 stalo sie 'normalne'. To juz nawet nie o samo lpg chodzi, a bardziej o to ze jak kogos nie stac to niech sie nie pakuje. Mam wrazenie ze to takie polskie troche. W sumie mnie nie stac ale gaz sie zalozy i jakos to bedzie. Wez sobie porownaj koszty eksploatacji, bo tankowanie to tylko jeden czynnik i to nie najwazniejszy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
kupno bmw e30
Bedzie ciezko znalezc, zycze powodzenia. Chociaz mi by bylo szkoda takiego youngtimera gazowac, ale kazdy robi po swojemu. Jak chcesz mojej rady to jesli kupisz cos w dobrym stanie utrzymaj to w oryginale, nawet jak bedziezz chcial polatac i sprzedac to dostaniesz za to wiecej niz jakis pseudo tuning. A spadek wartosci przy instalacji tez bedzie wiekszy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Kradzież BMW e90 :(
Jakas plaga ostatnio. Wprawdzie nie w wawie ale w tym tygodniu kumplowi A5 3.2 v6 zawineli spod domu. Kupuj nowe to zrobimy spota, bo juz z tego co wiem jest nas przynajmniej 3 na bielanach. Czy ty na Bogusławskiego gdzies nie parkowales, o pare razy mi cos podobnego mignelo? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
E46 330i by reithan
Mam tez te opony w tym samym rozmiarze. Dobrze sie na nich jezdzi, bardzo ciche - jak u ciebie się spisuja? Wrzuc jakies aktualne fotki Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[E92] 335d SpaceGrau 330KM/650Nm| Wyniki z Racelogic s10
kiedy na tor jedziesz? ja będę 29
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
No pewnie mają specjalną komórkę infiltrującą subkulturę street racingu w stolicy i dzięki tej znakomicie przygotowanej strategii weszli w posiadanie tajnych informacji na temat terminu ustawki ;) https://www.facebook.com/events/1446647488917166/?fref=ts Hehe dobre dobre :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
kurde musimy godzine zmienić, bo na 19.30 to ja nigdy nie dojade. ale i tak widzimy się w czwartek w Kielcach? Jakis wspólny wylot? EDIT: nie mogę przestać tych autek ogladac - piękne!
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Cos dzisiaj?
-
e46 330i Be My Walentine
Mozesz podeslac orientacyjnie koszty i namiar na goscia?
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Niezle, gratulacje! Dajcie vin to zobaczymy co w srodku ;)
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
adambana odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDomyslam sie, skoro mowa o wycenie
-
M3 E46 czy E63
To co piszecie bylo powodem dla ktorego zdecydowalem sie na 330ci, aczkolwiek wiadomo, ze troche mi tej Mki brakuje... To taki kompromis miedzy kosztami utrzymania a frajda z jazdy
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
adambana odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa za swoje OC placilem chyba koło 800zl, ale nie mam pelnych znizek bo prze jakis czas mialem tylko sluzbowe auta
-
jakie tarcze przód?
Ja mam na tyl tarcze ate i chyba na przod tez walne, ale placilem duzo, chyba kolo 300zl sztuka bo robilem na ostatnia chwile przed wyjazdem i nie bylo czasu szukac gdzie taniej. A klocki mam ate ceramic i innych nie kupie juz (na stronie w podpisie jest porownanie jak wyglada kolo z tymi klockami a jak bez)
-
E46 330Ci weekendowy potworek
jak się dowiem to ci powiem :) opcja z nowymi tez wchodzi w gre, tak samo jak cynkowanie. Mam znajomego w galwanizerni, ale na razie nie zawracałem mu glowy bo i tak nie mam na czym auta zostawić jak zdejme kola...
-
BMW E46Ci Zamość VIN WBABD51060PK16562
adambana odpowiedział(a) na Pawel7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli standardowo - z daleka wygląda pięknie :)