Treść opublikowana przez adambana
-
e92 335i WHITE POWER
;)
-
e92 335i WHITE POWER
Driving gloves ;)
-
Poprzednicy waszych BMW..
No u mnie to wyglądało tak: 1. Citroen saxo 1.1 ;) padaka kompletna ale kilometrow na trasie wlkp-wawa natrzaskalem mase. Teraz jak o tym mysle to mi ciarki po plecach chodza 2. Peugeot 307 2.0hdi ze skora, czujnikami deszczu i zmierzchu - full wypas. Tym sie wygodnie jezdzilo ale silnik byl troche za duzy i za ciezki. Miejsca w kabinie za to bardzo duzo. 3. Hyundai i30 - sluzbowe, niby wszystko fajnie, nowe auto i w ogole ale jakosc wykonania na poziomie tego saxo. Po 80tkm zawieszenie mialo dosc, u kolegow zaczela sie pojawiac rdza 4. Renault laguna III - wczesniej jezdzilem rodzicow laguna I i na swoje czasy to byl wypas. Laguna mk3 to jednak zupelnie inne auto, masa niemieckiej techniki zrobila swoje. 2.0dci 150km w automacie i kombi z nawigacja i zestawem bluetooth. Wysmienicie sie tym autem jezdzilo, chociaz pod wzgledem spalania to nie bylo tanio 8,5 l lekko, po wawie blizej 10. 5. Pozniej kilka aut wynajmowych: zafira tourer (super auto dla rodziny, diesel w automacie z tempomatem i radarem), laguna 4control (4 kola skretne, bardzo ciekawe wrazenia z jazdy), insignia (nudne i male w srodku auto, pomimo 160km), octavia mk2 1.4 tsi + lpg (tutaj przekonalem sie ze lpg nie boli, chociaz wizyta na stacji co 300km lekko denerwujaca) 6. Octavia mk3 1.4tsi 140km, bardzo 'optymalne' auto. Pali rozsadnie, dobre wykonanie i standard wykonczenia. Zadnych niespodzianek. Jedyne co to uwazam, ze ten silnik jest zle zestrojony. Turbina zalacza sie przy. 2.5trpm i ginie przy 4.5, czesto przy przyspieszaniu zalaczenie turbiny skutkuje zerwaniem przyczepnosci, za duzy moment w jednym zakresie obrotow 7. E30 320i R6 - za duzo sie nie najezdzilem, chociaz silnik chodzil jak igla to podloga pognita. postepy prac na www.facebook.com/e30renowacja 8. E46 330ci - opisane w galerii (patrz podpis ) jazda tym to czysta przyjemnosc, ale auto sluzy tylko jako wieczorno -weekendowy cruiser, w codziennym uzytkowaniu raczej malo praktyczne (ciezkie sprzeglo, slabe wspomaganie, duze spalanie) ale do jazdy dla przyjemnosci idealne. ;)
-
Samopoziomowanie lamp xenon
to nie jest samopoziomowanie... chcesz zobaczyc jak dziala to podjedz pod sciane (drzwi remizy), otworz bagaznik, gdy zbiegna sie foczki popros je aby usiadly na progu bagaznika i obserwuj linie swiatel na drzwiach remizy Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2 Hehe dobre ;) kolejny temat z cyklu czy w kiblu mamy papier szary czy biały
-
E46 320/330 - coupe czy sedan?
Ja tam swojej 330ci nie oddam, dbac i jezdzic tylko. A co do pytania to tak jak juz pisali kwestia przeznaczenia, no i coupe ma zdecydowanie lepsza linie ;) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E92 Vs Audi A5
Znajomy ma a5 w v6 z jednobiegowa skrzynia. To auto idealne na trasę, ale jeżeli ktoś szuka wrażeń z jazdy czy sportowego charakteru to na pewno lepiej BMW. No i tył napęd... A co do wyglądu to oba auta piękne
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Fajnie bedzie co ogladac ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
do której byliście, bo ja byłem "na żwirku" z ekipą z warszawskiego forum i później chciałem do Was podjechać ale już chyba zniknęliście (ciemno już było mogłem nie zauważyć) Dajcie znać kiedy następny spocik.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Co do meritum czyli spotu, to dzieki było miło pogadać chociaż troche zimno...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja tez bede
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
jedz na tor w Kielcach, na sjs wlasnie albo inne podobne. Dostaniesz kie picanto, pojeździsz trochę to zobaczysz, ze to jak jeździsz dziś (chociaż Ci się wydaje ze dobry jesteś - każdemu się wydaje) to zakrawa o pomste do nieba Ale lepiej się przekonać na torze i rozwalić pare slupkow niż na drzewie.
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
auto musi być sprawne, normy halasu itp. jak byłem w Kielcach to nie było weryfikowane, nie wiem jeszcze jak jest w poznaniu bo dopiero będę. A co do szkolenia, to masz oczywiście przed wypuszczeniem na tor szkolenie, chyba (bo nie byłem na tptd) jest tez jazda z instruktorem, albo za instruktorem żeby poznac tor Jak jesteś kompletnym laikiem, to raczej zalecam najpierw zrobić sobie np. szkole jazdy subaru (wbrew pozorom raczej subaru nie pojeździsz tam), albo szkole jazdy sobieslawa zasady, gdzie naucza cie podstaw (pozycja za kierownica, podstawowe manewry typu slalom, test losia, hamulce w zakresie, plyta poslizgowa). W przeciwnym razie raczej radość z samej jazdy po torze będzie mizerna, albo radość może i będzie, ale czasy będą do dupy :P
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
zapisac się, zaplacic, przyjechać w kasku zresztą dokładne info masz na tptd.pl Ja miałem być 18.05 ale jednak przekładam na 29.06 bo mi wypadł służbowy wyjazd na 18ego :evil: EDIT: zapomniałem o najważniejszym. Przygotować auto na taki wyczyn (hamulce i opony zwłaszcza)
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
Koledzy dajcie jakieś namiary dokładniejsze na te geometrie jak wymienię hamulce to tez moze sie wybiore
-
E46 328Ci WBABM51050JH34412
adambana odpowiedział(a) na leszczu24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa zdjęciach wyglada ładnie :)
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Panowie kurczę po tym filmie to tez mi sie zaczyna f07 podobać ;)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
fajnie wyszlo, zwłaszcza te lusterka :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Kurde tak wcześnie to ja dzieci kąpie i kładę spac ;) poza tym troche pada a jak pada to mi szkoda wyjeżdżać ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
jakiś spocik w czwartek?
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
a słuchajcie przejrzałem allegro w kwestii właśnie uchwytu jakiegoś, tak żeby nagrać telefonem (iPhone) ale skierowanym oczywiście na drogę. Najlepiej chyba by było coś do zagłówka przyczepić. Jakich uchwytów używacie?
-
Bmw e92 335i - Chajec - shadow
O wlasnie koledzy o tarczach, wlasnie poszukuje jakies info na temat tego jakie tarcze zakupic. Zimmermanny sie krzywia? Oryginalne w sensie jakies zamienniki czy aso? A co do coupe to czarny super, a te felgi to sie nie dziwie ze sie zakochales bo ja tez. Do e92 uwazam najlepsze. Proste i eleganckie no i latwo mozna umyc ;) nie to co moje...
-
bmw e 90 WBAPP11080E562775
adambana odpowiedział(a) na orze3ek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek rok produkcji to 2010 i co do przebiegu to nie ma co marudzic. Prawie 4 lata liczac po 40tys km rocznie, co jak na niemieckie realia nie jest jakims ewenementem i masz 160tys km. Przynajmniej wiadomo ze to auto jezdzilo a nie stalo w garazu i to raczej na dluzszych trasach bo po miescie taki przebieg trudno zrobic. Zreszta po to sie kupuje 320D
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
hehe dobry komentarz kolegi :) co do przejazdu nie było zle, chociaż wiele razy nie trafiles w apex no i czasami jakby nie ten bieg w zakrecie. Ale latwo się madrowac, jak się nie siedzi za kolkiem :)
-
BMW 118i prośba o opinię WBAUE51010PZ26474
adambana odpowiedział(a) na IceColdDi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnajomy miał 1er, którym kilka razy zdarzyło mi sie jechać. Wrażenia 1. Bardzo małe auto w środku 2. Trzepie na dziurach, ale nie wiem czy to kwestia zawieszenia czy słabych foteli, a z tylu to jak na ławce w parku. Dodam ze wypas miał całkiem niezły, elektryczne fotele i dwustrefowa klima wiec nie jakaś bieda
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Fajnie to wyglada chyba musze sie tam jednak wybrac, kto sie pisze na maj? EDIT: zapisałem się na 18.05 :)