Treść opublikowana przez adambana
-
E46 330Ci weekendowy potworek
'wycięto dwa razy wyslany post'
-
BMW 330ci E46 Coupe - 2003r. 235KM WBABN510X0JT71082
adambana odpowiedział(a) na kowal88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa rok temu za swoje dalem 24 (rok 2000) od tego czasu przejechalem 7tys km i wsadzilem w nia tez 6tys zl (opony, amory, hamulce, oleje i filtry, wymiana paska i rolek itp. - nic szczegolnego) i prawie 3tys za eliminacje zalazkow rdzy i zabezpieczenie. Licz sie z tym, ze te auta beda wymagaly podobnego jak nie wiekszego wkladu zeby byc pewnym, ze ci nie stanie w polu.
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Podejrzenie syczenia padło na alternator. W przyszlym tygodniu zrobie dokladne badanie. Edit: dokładniej to syczenie (taki metaliczny szum) jest powodowany przez napinacz paska (ten przy alternatorze).
-
e-46 WBABV71080JZ46405
adambana odpowiedział(a) na jacekmury1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest auto dla tych co szukaja czegos 'z nutka dekadencji' hyhy
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Hehe 90% postow z forum to ktorys z powyzszych albo wszystkie razem. Moja pali jakis litr na 10tys km, ale mala banke oleju w aucie zawsze mam przy sobie.
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Nagram filmik i wrzuce, a w przyszlym tyg moze podstawie auto do ACS. U ciebie tez tak klika na zimnym przez chwile?
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Kilka pytań do znających sprawę. Ostatnio przysłuchuję się uważnie pracy silnika. Na zimnym mam coś takiego (dosłownie przez 30sek, do rozgrzania) jakby cykanie. Poczytałem zagraniczne fora i tam twierdzą, żeby przy takich przebiegach (nieco ponad 190k) lać już inny olej. Mam obecnie 5w-30 castrola, mowia zeby lac 5w-40, co Wy na to? Druga sprawa to jak sie wsluchac w prace silnika to slychac takie jakby metaliczne szuranie, slychac oczywiscie tylko jak sie pod maske zaglada. Wydaje mi sie ze wczesniej tego nie bylo. Warto sie tym interesowac? No i do silnika weszlo kolejne 0,5l oleju po 5tys przebiegu, takze w sumie litr na 10tys km, ale przy ostrej jezdzie w tym silniku to chyba zadne zaskoczenie?
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Ja dzwonilem do aso i powiedzieli ze moje auto nie jest objete akcja...
-
BMW e92 320d Monaco Blue .... Do sprzedania
Ile kosztuje taka impreza w materialach a ile z cala robota. Daj znac na pw
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja tam auto tak mam wypucowane, ze na ten deszcz mi szkoda wyjechac :(
-
tor poznan 18.08.2014
Naszykuj auto, zwlaszcza hamulce, chlodnice, plyn chlodniczy, olej
-
tor poznan 18.08.2014
zobaczymy się na torze, ja nie wiem jeszcze skad będę jechal
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Sorry chlopaki kalendarz popierdzielilem. Na 90% bede
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
W sensie dzis czyli piatek? Zawsze bylo w czwartek. Jak dzis to chetnie podjade kolo 21
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dzisiaj cos?
-
e92 320i Wbawa71030j002041
adambana odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiby niemcy a ksiazka w holenderskim? Nie widze tych rys na fotkach ale ogladam w tel.
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Mały update: na torze w Poznaniu za dużo nie pojeździłem, po pierwszej sesji mieliśmy dłuższą przerwę bo jeden gość skasował swoje E36 M3 (jechał jak szalony). Na postoju w oczekiwaniu strzelił i pasek osprzętu. Całe szczęście auto stało w miejscu, więc nic się nie stało poważnego. Poluzował mi się jakiś plastik, który w kontakcie z paskiem spowodował jego zerwanie, równie dobrze mogło się to stać w normalnej jeździe miejskiej. Wymiana paska i rolki załatwiła sprawę, ale wyjazd do Poznania zakończony z dużym niedosytem. Niemniej warto tam pojechać, nie po to żeby skatować samochód, tylko po to żeby nauczyć się jeździć i wypracować sobie właściwe nawyki. Następny wyjazd 18.08, tymczasem auto odpoczywa w garażu. PS. ostatnio przejechałem się znajomego E92 335i 380KM i nie ukrywam, że przez chwilę zaświtała mi opcja zmiany :) na razie szkoda mi na to pieniędzy, ale pożyjemy zobaczymy. Idealnie byłoby mieć wszystkie modele po kolei, tylko skąd pieniądze na to brać i gdzie te auta trzymać...
-
BMW 335I E92 WBAWB73517P032622
adambana odpowiedział(a) na Tymek23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo do 335 i rodziny to ja w 330ci spakowalem na wakacje 2 dzieci i rodzicow ;) ale faktycznie na codzien moze byc upierdliwe
-
BMW 328i WBAKE5C5XCE432288
adambana odpowiedział(a) na chmielks92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle bezczelny typ. Jak mozna tak ludzi naciagac? Swoja droga strzelona dosc porzadnie
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Piekne auto, zwlaszcza wnetrze. Paski z zewn i czerwone zaciski mi sie nie widza ale to kwestia gustu... Ta kiera to ma jakies swiatelka do zmiany biegow czy po co te dziury?
-
Moje pierwsze e46 ;)
Hehe dobre. I na pewno bedzie tanszy w utrzymaniu bo przy takim skladaku jak ta bunia to lepiej juz odkladaj drugie tyle na mechanika
-
RAFAŁ FEDOROWICZ "FEDA" E46 M3
super fotki!
-
e46 coupe WBABX91030PN77245
adambana odpowiedział(a) na mickel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja tylko stwierdzam fakt, a przyczyny są dokładnie takie jak napisałeś, także spoko loko i pełna zgoda :P
-
E46 330xi WBAEP51040PF17645 Szwajcar :)
adambana odpowiedział(a) na freelock temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie pomyślałeś że właśnie być może zwalniasz z pracy czlowieka :? usun ze swojego posta, bo zwracasz słusznie uwagę a potem kopiujesz :/
-
e46 coupe WBABX91030PN77245
adambana odpowiedział(a) na mickel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolift w cenie przedlifta... Ogolnie to nie ma aut niemalowanych wiec nie ma co dramatyzowac, ale sprawdzic trzeba. Kolor faktycznie slaby