Treść opublikowana przez adambana
-
e46 330i Be My Walentine
Dobra robota, u mnie w aucie skóry niewiele, ale też pewnie muszę się za nią wziąć...
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Oki czyli standard, z ciekawości sprawdziłem ile kosztują tarcze oryginalne - 500zl sztuka ;) klocki tez ate? Jak z tymi zimmermann? I czy warto brać te z dziurami? Daje to cos?
-
E46 330Ci weekendowy potworek
No to auto odebrane, jutro wrzuce fotki. A jeszcze obadałem moje hamulce i wydaje mi się, że tarcze i klocki proszą się o wymianę, zwłaszcza tył. Szukałem jakiegoś tematu o hamulcach w 330i ale nie znalazłem, więc może tutaj ktoś coś poleci?
-
e46 cmg ;D
Sprobuj cos z tymi zdjeciami zrobic. Autko fajne, czarna i jasne skory no i polift. Rozumiem, ze manual? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
E46 330Ci weekendowy potworek
dzięki za pocieszenie :)
-
E46 330Ci weekendowy potworek
No i fotki od lakiernika, przyznam, że trochę mnie serce zabolało jak zobaczyłem ją w takim stanie :/ http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/31/a3ph.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/703/e3om.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/811/96ph.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/513/wbgk.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/823/r8bu.jpg
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
wygląda pięknie :)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
ja chciałem się zapisac, ale za cholerę się nie moglem tam dodzwonić i dopytać czym się rozni edycja pro, na maile tez nie odpisywali i w końcu wygral wyjazd cala rodzina, także może w maju na ktorys weekend się zapisze... Rejestrujecie się przez formularz www i wpłacacie kase tylko czy cos jeszcze?
-
E90 320d M-Pakiet + ACS WBAPN31060A222758
adambana odpowiedział(a) na BaX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak dla mnie to przebajerzone lekko ;(
-
e46 coupe - jakie paliwo?
ja Ci nie powiem ile pali, bo nie sprawdzam wiem tylko ile komputer pokazuje, a koledzy mnie tu zaraz wypunktują, że ma się to nijak do faktycznego. Mój sposób korzystania z tego auta raczej jest daleki od tego co Ty planujesz więc i tak Ci się ta wiedza nie przyda :P
-
Klimatyzacja e46 prosze o porade
Hehe, no fakt. Ale czy w bloto? Ja tam nie wydaje w bloto tylko w przyjemnosc ;) Wez jedz do kogos kto sie na tym zna i niech Ci to zrobi, bedzie szybciej niz 100postow na forum
-
e46 coupe - jakie paliwo?
Johny zaczynasz sensowniej mowic, ale i tak nie widze sensu pakowania sie w takie tematy. Jakby to powiedziec, skoro mowimy o silnikach 3.0 benzyna lub diesel, to kwestie "co bedzie tansze" oraz "a ile to pali" mozna sobie w ogole odpuscic, bo jak chcesz tanio i zeby malo palilo to trzeba kupic golfa IV 1.9tdi :)
-
Naprawa lakiernicza Warszawa-który serwis BMW polecacie?
Ja moge polecic tyle ze 100km od wawy
-
seria 4 Gran Coupe
Wprawdzie ta na fotkach to pewnie jakis wypas jest, ale wyglada znakomicie!
-
e46 coupe - jakie paliwo?
12k to swiezak jestes ;) i samo tlumaczenie ze nie jestes swiezak to od razu wiadomo ze jestes. A wracajac do meritum, wydaje mi sie ze na dojazdy 60km dziennie to ani jedno ani drugie auto nie jest jakims super rozwiazaniem, ale z tych dwoch to juz chyba lepiej benzyne, nawet w gazie. A ile to kosztuje to zadzwon do jakiejs gazowni to ci powiedza czy warto ten silnik gazowac i za ile...
-
E46 330i WBAEV51030KM65067
adambana odpowiedział(a) na MarcinNowek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo moze je zostaw tylko weź lepszego lakiernika ;)
-
E46 330i WBAEV51030KM65067
adambana odpowiedział(a) na MarcinNowek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena niezła i auto wyglada rozsądnie. Na pewno warto zobaczyć ale tak jak kolega wyżej wspomniał zawsze trzeba sie liczyć z palietem startowym 2k minimum
-
E46 330i WBAEV51080KM65128
adambana odpowiedział(a) na MarcinNowek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo wlasnie cena dość wysoka i auto modyfikowane pytanie z jakim skutkiem i na jakich podzespołach... Moze ktoś wie co to jest brak konserwacji pokrycia?
-
Klimatyzacja e46 prosze o porade
U mnie jest jeż padniety i objawy sa takie ze klima żyje swoim życiem, w sensie siła nawiewu sama sie zmienia niezależnie od tego co ustawie na klimatroniku. Muszę w końcu cos z tym zrobic...
-
E46 330Ci weekendowy potworek
No i panowie dziś rozmawiałem z lakiernikiem - jak prześle mi zdjęcia to wrzucę. Na zdjęciach fura wygląda, że wszystko ekstra ale: - maska była malowana już i to podobno taka fuszera, że ruda wlazła dość mocno. - drzwi kierowcy od środka na dole zapuszczone, na progu kierowcy też niezbyt, wszystko do zrobienia. - tylna klapa w miarę ok ale wymagała cynowania - tylny błotnik od środka też zaczyna ruda brać, lakier już odłaził miejscowo Dla mnie nie jest to wielkie zaskoczenie, bo od razu wiedziałem, że auto było używane cały rok i widać było pewne zalążki do zrobienia. Rzeczywistość okazała się bardziej bolesna. Oczywiście mógłbym powiedzieć pierd**e i jeździć dalej aż coś nie odpadnie, ale szkoda by mi było tego samochodu, także będzie profesjonalnie doprowadzone do perfekcji! Pozdr
-
Opony do 330Ci
Ja wzialem dunlop sportmaxx rt czy jakos tak sie zwa. Duuuzo przyczepnosci, az za duzo nawet jak ktos lubi ja czasem stracic z tylu i bardzo ciche opony. Placilem kolo 400zl/ szt
-
[E92] 335d SpaceGrau 330KM/650Nm| Wyniki z Racelogic s10
Oj tam, piekna jest!
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja się nie przyturlam bo auto u lakiernika :/
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Hehe wiem wiem do poznania mozna teraz szybciej niz ludzie z bialoleki na postepu ;) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
E46 330Ci weekendowy potworek
każdy kto wsiada do auta to nie chce wierzyć, że ma tyle najechane, więc pewnie dbał tak jak mówisz. oczywiście przatarcia skóry czy konsoli są w tych miejscach gdzie trudno tego uniknąć, no ale w końcu auto ma 185tyś najechane :) Ja mam takie mega odbicia, wieć wole to zrobić po całości. Poza tym widać, że auto było też zimą jeżdżone, bo są drobne zaczyny rudej. Chce całe auto zabezpieczyć, bo wiadomo, że im wcześniej tym lepiej, zanim się rdza rozpanoszy...