Treść opublikowana przez adambana
-
318Ci 143KM drift
Tez nie rozumiem skad ten hejt... Jego auto niech robi co chce byle kogos nie uszkodzil. A co do tematu to spokojnie ci wystarczy Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
kurka a mnie akurat w wawie nie bylo, w przyszly czwartek moge wpasc, takze dajcie znac
-
e46 330i Be My Walentine
Kiedy spocik w wawie? 330 powinny sie trzymać razem! ;) piękna sztuka fajne wnętrze
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W tej czarnej odstaje zderzak od błotnika z tylu z lewej strony, generalnie w Szwajcarii auta są dość drogie, opłaca się sprowadzać mocno uszkodzone, więc podchodziłbym z rezerwą, srebrna prezentuje się ładnie, przebieg też realny, stan wnętrza ok, jeżeli sprzedaje nie handlarz, to pewnie dowiesz się o aucie dużo więcej. Z tych 2 postawiłbym na tą srebrną :wink: (mimo, że osobiście bardziej podoba się ta czarna, ale to kwestia mojego skrzywienia kolorystycznego na tym punkcie :mrgreen: ) Generalnie zgoda chociaz tej srebrnej cos klapka od wlewu paliwa dziwnie kolorystycznie odstaje od reszty, a srodek troche pachnie samorobka (ten pseudo carbon na desce) osobiscie mi sie nie podoba. Ale felgi ma ladne - bo mam takie same ;) Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
MateuszCHUDY -->> e39 530d sedan manual
Jakbym miał kupić e39 to wlasnie takie! Chociaż środek wole bez drewna i skory ;) ładna sztuka
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jeżeli to pomoże to kupiłem ostatnio filtr powietrza i kabinowy plus oryginalne wycieraczki BMW, dałem 317zl ubezpieczenie 800/rok
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Dobrze gada ;) ja swoją kupiłem w pl za ok. 25k ale oczywiście tak jak kolega pisze jest pare drobiazgów do zrobienia które w sumie koło 2k wyjdą plus opony łyse wiec jak dziś miałbym wystawić na sprzedaż to 30k minimum
-
e46 vs. e39
Wypowiadam sie bo było pytanie ogólnie o automat i zaznaczyłem z jakimi autami miałem do czynienia. Dzieki za wyprowadzenie, EOT
-
e46 vs. e39
to ja Ci mogę powiedzieć, że jeździłem laguną III 2.0 dCi z automatem "zwykłym" i volvo v50 z automatem dwusprzęgłowym. Ogólnie te roczniki o których piszesz to sa zwykle automaty, rewelacji nie ma. Jest to na pewno wygodne ale kosztem osiagow. Automaty nowej generacji sa bardzo szybkie, wiec osiagi porownywalne do manuala, nawet lepsze zalezy jak kto umie jezdzic... e46 albo e39 to na rewelacyjne osiagi przy automacie bym sie nie nastawial...
-
Ile pali twoja bemka
Ale piszesz o silniku 2.0 czy 3.0 ? 3.0 w E46, moja E30 w 2.0 to jeszcze nie jeździ, a jak jeździła to nie mierzyłem spalania (nie ma komputera).
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Miałem P7 Cinturato przy Lagunie i potwierdzam, bardzo fajne opony! Chociaż raczej nie do sportowych samochodów.
-
Ile pali twoja bemka
U mnie komputer pokazuje 10.8 i jak dla mnie to jest mega malo (jezdze rzadko, ale jak juz jade to z noga w podlodze) kupujac auto nastawialem sie na 13-15l Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E46 320Ci 2003 WBABD11020PM29596
adambana odpowiedział(a) na mateo05 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobre oko kolego faktycznie jedna drugiej nie rowna! Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
BMW F30 320d Czerwony Traktorek z lampami LCI :)
Piekne! Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Robi wrazenie! Troche bym sie obawial na polskich dziurach ale wyglada super. Z tymi paskami to sam nie wiem, z jednej strony wyglada dobrze, ale troche pachnie przesada ;) Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Ja mialem wczesniej michelin, ale chyba byly na aucie od nowosci bo 2 tygodnie po tym jak kupilem auto oponki sie rozpadly. Kupilem dunlop sp sportmax i sa bardzo ciche i bardzo przyczepne. Zaluje troche, ze wzialem wiekszy profil, bo zyskalem na komforcie a stracilem na wygladzie ;( Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Piekna! Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
e46 vs. e39
Nie mam automatycznej skrzyni, ale pytanie po co w ogole w e46 coupe automat. Tak jak kolega wyzej pisal te modele to dwa rozne swiaty i albo chcesz limuzynke albo lzejsze, szybsze i zwinniejsze coupe. Spalanie na pewno w e46 bedzie mniejsze ale czy litr w ta czy tamta robi az taka roznice Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Dzieki, jestem bardzo zadowolony z niej, ale oczywiscie wymaga opieki. Na dzien dobry te oponki co to na fotkach tak pieknie wypastowane pekly po tygodniu ;) ale bylo do przewidzenia bo na aucie chyba od nowosci Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
BMW E90 318D 2008r. LIFT => WIOSNA 2 str
Piękne auto! Nogi tez niczego sobie ;) A co do włoskiego to w innym temacie ktoś twierdził ze w takim przypadku prawdopodobnie auto pochodzi z Włoch i zostało sprowadzone do Niemiec
-
320i jarocin WBAVA710X0VC16564
adambana odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJarocin Pleszew to rejony krętaczy, wszędzie trzeba byc ostrożnym ale tam to podwójnie ;)
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Koledzy, a może ktoś mi w pełni rozkodować VIN obu autek? Proszę chętnego na PW to prześlę VINy
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Kurde tam sie w ogóle dodzwonić nie idzie, na maile tez nie odpisują...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja mam kolego 330ci i na inny bym nie zamienił. Przejechałem na razie niecałe 3tys km ale z noga w podłodze. Oleju nie zużył ani kropli, osiągi sa bardzo dobre, wyważenia auta trzymanie na zakrętach super. Jedyne co to w aucie z 2000r musi sie czasem cos zepsuć, u mnie regulator dmuchawy i sterowanie lusterka ale to duperele...
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Chłopaki a co to jest tptd profi? Mi pasuje 27.04 ale nie wiem czy to dla każdego? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk