Treść opublikowana przez adambana
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Ja kwiecien odpuszczam moze w maju podlece. Z 5 na 7 to dobry czas przelotu planujesz ;) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
BMW X5 Radom - Uwaga
adambana odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo coz trzeba przyznac ze pod wzgledem wypicowania auta do sprzedazy radomiacy powinni organizowac szkolenia w holandii ;) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E91 - 320d 2006, Monachium, KY36928
adambana odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzuć jakieś foty jak kupisz bo ogłoszenie już zdjeli
-
BMW e46 318CI COUPE WBABD91050PK61550
adambana odpowiedział(a) na maxx22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzy każdej wypowiedzi zaznaczam, ze podaje to co komputer. Nie sprawdzam tego z dystrybutorem i nie mam zamiaru tego robic, bo nie o spalanie w tym samochodzie chodzi. Jeżeli ktoś chce kupic 330 to na pewno nie dlatego, ze będzie mało palić. Inna sprawa, że nawet jeżeli pali 12-14 to i tak uważam rozsądnie jak na osiągi. Octavia mi pali 8, osiągi ma mizerne, wrażenia z jazdy jak pociągiem z Giżycka do Węgorzewa... no może przesadzam, ale szału nie ma :) PS. do Poznania chętnie wpadnę, na tor :)
-
E90 320i Vin:WBAVA71030PR90477
adambana odpowiedział(a) na MarcinNowek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek, nie ważne czy Renault czy BMW, ważne, że można znaleźć auto w dobrym stanie. A druga sprawa to zapłaciłem za nie więcej niż ten szrot co stał na allegro. Chodzi o zasade i ona jest niezmienna niezależnie od marki: dobre auta kosztują więcej i trzeba się uzbroić w cierpliwość.
-
E90 320i Vin:WBAVA71030PR90477
adambana odpowiedział(a) na MarcinNowek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwiem wiem, znalazłem igłę w stogu siana. chciałem tylko powiedzieć, że czasami to się jednak udaje
-
BMW e46 318CI COUPE WBABD91050PK61550
adambana odpowiedział(a) na maxx22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno dobra to ja już nic nie mówie o tym spalaniu :) chociaż ciekawe jak mają inni użytkownicy 330tek...
-
Odliczenie VAT i kratka
Na pewno w homologacji kolego. W ogóle zalecam zmianę/zatrudnienie księgowego ;) opieranie decyzji podatkowych na opiniach z forum moze byc bolesne ;)
-
e46 330i Be My Walentine
Kurde pelen podziwu jestem, musze sie tego nauczyc ;) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
BMW e46 318CI COUPE WBABD91050PK61550
adambana odpowiedział(a) na maxx22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem, nie liczyłem z dystrybutorem :) moze jest jak mówicie ale co tam szczęśliwi paliwa nie liczą ;)
-
e46 330i Be My Walentine
Hehe to ja moze z tym spotem poczekam az edek sie wyedukuje ;) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
BMW e46 318CI COUPE WBABD91050PK61550
adambana odpowiedział(a) na maxx22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażciekawe te raporty, moje 330CI z butowania po warszawie pokazuje 10.8, a żeby te 143km mnie dogonily to musza na pewno więcej paliwa wciagnac...
-
e46 330i Be My Walentine
Spota chyba zrobimy u ciebie i przy okazji moje tez oblecisz ;) ja nie mam do tego talentu, chociaz ostatnio tak polecialem felgi szczoteczka do zebow ze sie swiecily jak psu wiadomoco. Tylko sasiedzi patrzyli jak na idiote Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
BMW e46 2.0d 150KM MPakiet Staszów FM60182
adambana odpowiedział(a) na francjakalafiory temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStawiam 10l Heinekena że nie znajdą :mrgreen: chociaż, zaraz, zaraz, tutaj nowy forumowicz proponuje ładnego full'a viewtopic.php?f=5&t=242512 :cry2: to coś nie ma żadnego elementu oryginalnego chyba, dawno nie widzialem tak ch..owo pomaowanego auta Lepiej bym tego nie ujal ;) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
E90 320i Vin:WBAVA71030PR90477
adambana odpowiedział(a) na MarcinNowek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy troszke spokojniej i rozwazniej, podejrzane oczywiscie i wszystko trzeba sprawdzic. Ja kupilem 10 lat temu 3letnie renault laguna z przebiegiem 15kkm z polskiego salonu bo wlascicielem byl kierowca tira i jezdzil w weekendy takze wszystko mozliwe. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
BMW e46 318CI COUPE WBABD91050PK61550
adambana odpowiedział(a) na maxx22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoze mnie ktoś poprawi ale w tych modelach tez były pomarańczowe lampy z tylu? Poza tym auta we Francji nie sa szanowane wiec ta cos za ładna mi sie wydaje, sprawdź czy była malowana. No i moc! Tutaj jej nie ma zbyt wiele. Zeby to jechało to trzeba bedzie mocno pedał w podłogę a to sie skończy sporym spalaniem. Zależy czego oczekujesz od tego auta?
-
E46 330Ci weekendowy potworek
no to zobaczysz i jak cos nagram cie do speca. wprawdzie 120km od wawy, ale warto się przejechać.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Spox, robisz pod siebie wiec rob tak zeby tobie bylo dobrze ;)
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Ja bardzo chetnie, tylko teraz na dwa tygodnie wstawilem auto do lakiernika bo robie: 1. Odnowienie, lakierowanie i polerowanie felg plus czyszczenie i malowanie zaciskow (ale na czarno takze spoko, wiochy nie bedzie ;) 2. Klapa z tylu wykazuje oznaki rudej, musze to zrobic 3. Na masce mam duzo odbic lakieru takze cala bedzie lakierowana 4. Drzwi szumia i puszczaja wode wiec beda regulowane plus wymieniane uszczelki 5. Ogolnie cale auto bedzie sprawdzone pod wzgledem rudej, wyczyszczone i lakier odswiezony. Wtedy moge na spocik podjechac ;)
-
E46 330Ci weekendowy potworek
rzuc okiem na fejsa wlasnie pisze aktualizacje w temacie e30 :)
-
e92 335i Tarnowo Podgórne WBAWB73557P024524
adambana odpowiedział(a) na miazgat0r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKurde takich cwaniakow to ten grizzly powinien wyruch***ć. A to ze tyle kosztuja w de to wielka szkoda, bo piekne te auta. Takiej mi jeszcze w garazu brakuje, tylko chyba wolalbym 330 bo 335 to jak rozumiem na turbinie?
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Ja tez nie, wyglada to troche sztucznie, ale o gustach sie podobno nie dyskutuje to twoje auto Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
BMW e39 WBADS61090GV44398 Warto??
adambana odpowiedział(a) na gandi22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego auto ma pare lat, u mnie akurat oleje, filtry, wycieraczki, nowe opony kosztowaly jakies 2,5k. Ale moj ma 180kkm. Przy tym przebiegu i latach trzeba zawsze miec pare tysi na drobne wydatki... Ale moze zbyt ostrozny jestem. Jeszcze a propos opon, u mnie tez bieznik byl ok, ale opony byly stare i jak troche dostaly w tylek to jedna mi pekla... Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
318Ci 143KM drift
Bądźmy poważni, ktoś kto zakłada taki temat raczej nie myśli o drift i to jeszcze przez duże D ;)
-
BMW e39 WBADS61090GV44398 Warto??
adambana odpowiedział(a) na gandi22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSilnik taki jak mój w e46 wiec moc i dynamika powinna byc ok. Warto chyba pojechać chociaż przy tym przebiegu to na pewno trzeba liczyć ze pare tys na dzień dobry trzeba doinwestowac. Sprawdź czy ruda nie wyłazi, dół drzwi, tylne blotniki