Treść opublikowana przez speed1211
-
[e60 535d] Falujące obroty - DPF
A nasz jakieś inbe błędy w dde?
-
Roleta chłodnicy 525d
Jak na M57 tu dosyć dobra temperatura ale te 94 to masz stałe? Ja mam taką temp. tylko jak dpf wypala w N47
-
Wycieraczki same się aktywują, licznik szaleje, brak ładown
Ostatnio jak grzebalem w samochodzie dałem K-can na mase i zaczęły się cyrki ale nie mogłem odpalić Może idź w tym kierunku i szukaj spiecia Rozumiem że konkretnego błędu brak tylko błędy komunikacji?
-
Hydrauliczna klapa bagaznika
Nic nie powinno się stać. Proszę na przyszłość zapoznać się z regulaminem działu i poprawnie tytułować.
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Carly daje 25% rabatu na adaptery
-
Prowadzenie xDrive - gorsze?
Tak, stojąc na światłach że stara opona obok xdrive z nową opona widać różnicę po lusterkach :mrgreen: Idąc twoim tokiem myślenie - 30mm też nie powinno wpadać w oko z odległości 6m
-
Prowadzenie xDrive - gorsze?
Da się wyłączyć z poziomu manualnego menu bezpieczników :wink: Możesz dorobić sobie wyłącznik ale będzie walić błędem
-
Kontrolka poduszki powietrznej
Zdaje mi się że samej wtyczki nie dostaniesz w aso tylko cały przewód Szukaj na allegro lub grupie facebuk gdzie ludzie sprzedają części
-
[E60] 530d Brak mocy, auto nie jeździ
Zdarza się ale przepustnice z przepływomierz pomylić to tylko ja potrafię :mrgreen:
-
Jaka nawigacja .
Małysz :cool2: Proponuję poczytać na temat rodzajów nawigacji w e60 i dat w których wchodziły
-
E60 instalacja modułu TCU bluetooth
Tak jak pisaliśmy, sprawdzę jeszcze schematy i poczytam na forach.sam jestem ciekawy :wink:
-
Jaka nawigacja .
Wtedy powinno starczyć tylko kodowanie przez ncs ale tu kolega Małysz musi się wypowiedzieć. To co wkleiłeś to wersja kart nawigacji Soft powinieneś sprawdzić w ten sposob Post przez trzastek » Śro Gru 17, 2008 4:05 pm E90 Ukryte menu dla samochodów wyposażonych w iDrive (dla nav.Business i Professional) Aby się dostac do ukrytego menu trzeba być w menu głównym (z "i" w środku ekranu :-) ) i mieć włączony zapłon. 1) Wcisnąć kontroler iDrive i trzymać wciśnięty 8-10 sekund 2) Obrócić kontroler 3 "ząbki" w prawo 3) Obrócić kontroler 3 "ząbki" w lewo 4) Obrócić kontroler 1 "ząbek" w prawo 5) Obrócić kontroler 1 "ząbek" w lewo 6) Obrócić kontroler 1 "ząbek" w prawo 7) Wcisnąć kontroler iDrive i puścić Jest tam sporo informacji (większość zbędnych :-) ) ale można się dowiedzieć np. wersję softu, kalibrację gps itp. Informację podaję jako ciekawostkę ale może się komuś przydać. Aby wyjść z ukrytego menu trzeba po prostu wcisnąć klawisz MENU pod iDrive. Dla E60 - sprawdzałem działa :-) Miłej zabawy Temat aktualizacji softu jest opisany bardzo obszernie w wielu tematach. Trzeba szukać i dużo czytać :wink:
-
Jaka nawigacja .
No możesz też trochę poczytać jak temat cię interesuje a nie tylko pytania zadawać Aktualizacje softu robi się przez Icom i złącze most w innym wypadku uwalisz nawigację i po polach Do tego dobry "prostownik" który daje jakieś 70A aby nie było spadków napięcia
-
Jaka nawigacja .
Sam nie zrobisz chyba że zainwestuje jakieś 500€
-
Jaka nawigacja .
A wersję softu odczytasz wchodząc w ukryte menu nawigacji. Coś tam kręcić pięć raz w lewo prawo. Poszukaj
-
Jaka nawigacja .
Zaraz kolega Małysz się wypowie bo na pl
-
Jaka nawigacja .
W cic aktualizacja softu i kodowanie
-
Roleta chłodnicy 525d
Wymień najpierw egr i główny. Później ocen Tu schemat i miejsce montażu wtyczki http://i.nfhost.me/images/2018/11/18/Screenshot_20181118_200247.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/11/18/Screenshot_20181118_200517.jpg
-
[E60] 530d Brak mocy, auto nie jeździ
A adaptacje przepustnicy robiłeś? To była nowa czy używana
-
Roleta chłodnicy 525d
A roleta była oryginalnie? Aby dojść do kabla musisz chyba zdjąć zderzak ale na początek sprawdź czy kable wychodzą wogole z dde
-
Nie działa FM/AM
Wiązką bagażnika do sprawdzenia i moduł diversity Co do reszty kodowanie pod twoje Fa nawigacji
-
"Łuna świateł" bmw e60
A nie masz czasem przelaczonego na wyspy. U góry lampy jest dekielek i wajcha do przesunięcia aby lampy EU nie oslepialy na wyspach
-
[E60] Wymiana uszczelki tylnej szyby bez wycinania szyby?
Jak nie chcesz to nie musisz. To są dwie oddzielne części
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
ASO jakieś 100-150€
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
Nie przeglądałem tematu ale jutro będę mieć West i East na 3x USB