Treść opublikowana przez speed1211
-
Określenie rodzaju lusterka bmw e60
Tylko dwa lusterka na trzy piny
-
[E60/61] Montaż bocznych rolet bez wymiany boczków Str. 1
Nie, boczki w LCI i VFL są inaczej wyprofilowane jak i rolety, miejsca ich montażu ale spróbować możesz :wink:
-
E46 wymiana zarowki LED w zegarach
Zdjęcia są widoczne. Nie wiem co się stało z Photobucket że odblokowali. Ciekawe na jak długo :wink:
-
[E60/E61] Lista bezpieczników, schematy bezpieczników
Czy tylko u mnie są widoczne zdjęcia???
-
E46 wymiana zarowki LED w zegarach
Na weeckend zrobię
-
E60 rozłożenie foteli poza samochodem
Tak też myślałem że nie pójdzie panelem :D Dzięki za odpowiedź. Ja co prawda już nie potrzebuje ale innym na pewno się przyda :cool2:
-
E60 rozłożenie foteli poza samochodem
Przy fotelach jest trochę nasmiecone i ciężko mi było to ogarnąć. Do tego modułu jak i wtyczek na oczy nie widziałem :mrgreen: Jak fotele przyjadą to opiszę jak to zrobić :cool2:
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Na Google też próbowałem, tragedia. Polecam https://nfhost.me Bardzo fajnie działa a na naszym forum pisał że dożywotnio za darmo i gwarancja wyświetlania zdjęć :D
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Krzychu, komforty to było marzenie od początku jak lepiej poznałem markę. Lubię takie zabawki w samochodzie. Szkoda tylko że nie dostałem lepszej opcji jak masaże czy wentylacja ale z aktywnych boczków też jestem zadowolony. Zawsze to trochę lepsza opcja jak same komforty :wink: tym bardziej że lubię zakręty i powoli z samochodu robi się ich połykacz :D Z zelazkiem na pewno spróbuję :cool2: Na efekty Małysza też czekam. Tym bardziej że mam mniej czasu jak wcześniej i tyle otwartych projektów. Dzięki Andrzej :wink: :cool2:
-
E61 LCI roleta bagażnika
Skrzynki są te same w e60 i e61 wiedz to nie w tym problem. Według realoem jest ta sama od 09/2005 czyli od wejścia KGM ale musieli to zmienić bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. Mam jeszcze jedną skrzynkę od dawcy to jutro porównam
-
E61 LCI roleta bagażnika
No tak, nie mam żadnej wtyczki na 10 pinów Moja wygląda tak .http://i.nfhost.me/images/2018/05/14/Screenshot_20180514-191726.jpg
-
E61 LCI roleta bagażnika
To wiem tylko u mnie nie występuje wtyczka X11010 a nawet w ista nie znalazlem innej możliwości podłączenia http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/Screenshot_20180430-100639.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/Screenshot_20180430-100620.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/Screenshot_20180430-100558.jpg
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Małysz teraz kombinuje, zobaczymy. Ja i Małysz mamy graty z jednego samochodu. Do tego emulator i powinno zatrybić
-
E61 LCI roleta bagażnika
Może ktoś zobaczyć gdzie ma podłączona rolete do bezpiecznikow. Najlepiej po 08/2008 bo nie ma schematu pod moją skrzynkę bezpiecznikow. Kabel Czerwono/Biały o przekroju 2.5mm Fotka była by super bo po bezpiecznikach też nie doszedłem do celu
-
E60 rozłożenie foteli poza samochodem
Witam, wie ktoś jak rozłożyć fotele komforty poza samochodem? Z tego co znalazłem na schematach to moduł pod siedzeniem X13990 Pin 2 masa Pin 7 napięcie Pin 8 masa Starczy to czy na panel S50 też trzeba dać napięcie? http://i.nfhost.me/images/2018/05/13/FDhxR49Z.png http://i.nfhost.me/images/2018/05/13/GIY2OlBJ.png http://i.nfhost.me/images/2018/05/13/CU6ALxkc.png Czy jednak tylko ten schemat https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e61-520d-tou/wiring-functional-info/body/seats/seat-adjustment-driver-s-side/kusd5vr http://i.nfhost.me/images/2018/05/13/Screenshot_20180513-093901.jpg A może iść najmniejsza siła oporu i dać napięcie i masę tylko na wtyczkę os solniczka Czy czyli wtyczka X14016 pin 1 i 3 https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e61-520d-tou/wiring-functional-info/body/seats/seat-adjustment-driver-s-side/kusd5vr http://i.nfhost.me/images/2018/05/13/Screenshot_20180513-100741.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/13/FDh3VGw9.png Fotele komfortowe
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Kilka fotek po myciu samochodu, niestety nie udało mi się uchwycić tak samochodu jak wygląda na żywo bo jest trochę lepiej :wink: http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_155226.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_155220.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_155207.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_155007.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154743.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154726.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154715.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154707.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154700.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154657.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154600.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154548.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154543.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154526.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154521.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154510.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154453.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154445.jpg
-
93F9 AKTYWNY ZAGŁÓWEK
Spokojnie sobie poradzisz. Wypinasz wtyczkę od zagłówka, wyciagasz zagłówek, zdejmujesz tylna obudowę i wykrecasz ustrojstwo :wink:
-
93F9 AKTYWNY ZAGŁÓWEK
Tu masz opis jak wymienić https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e60-520d-lim/repair-manuals/52-seats-motorcycle-seat/52-16-front-seat-sports-electric/GB6AiCw
-
CAS gdzie szukac?
Pin 8 lusterko fotochrom środkowe http://i.nfhost.me/images/2018/05/06/Screenshot_20180506-095809.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/06/Screenshot_20180506-095722.jpg
-
CAS gdzie szukac?
Masz szyberdach?
-
CAS gdzie szukac?
No i znalazłem ciekawe miejsce. Co prawda pod 5A ale powinno starczyć http://i.nfhost.me/images/2018/05/05/Screenshot_20180505-011424.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/05/Screenshot_20180505-011345.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/05/Screenshot_20180505-010635.jpg X229 powinno być to połączenie zbiorcze pod oświetleniem wnętrza. Jest to ciągły plus na pozycji 1 kluczyka w stacyjce. Kabel fioletowo/ siwy o przekroju 0,5 ale przed modułem oświetlenia wnętrza i wlacznikami oświetlenia Obejrzyj dokładnie wiązke w tym miejscu, połączenie jest zakończone gumowa nakładką którą zdejmujesz i wkrecasz nowy kabel. Przyklad: to jest co prawda u mnie w bagażniku ale tak to wygląda http://i.nfhost.me/images/2018/05/05/20180428_225844.jpg
-
CAS gdzie szukac?
Napisz konkretnie gdzie chcesz się podłączyć to ci poszukam. Myślę że od zapłonu jest najbezpieczniej
-
[E60] problem z DDE po rozładowaniu baterii CAS traci dane.
Podziel się wiedzą :wink:
-
CAS gdzie szukac?
Widzisz, już zapomniałem o co chodziło w tym temacie. Szukasz prądu od pozycji radia czy zapłonu? Np. Bezpiecznik f04, F09 i F05 jest od pozycji 1 stacyjki Większą reszta od pozycji 2 stacyjki czyli zapłon
-
CAS gdzie szukac?
Ale acc to aktywny tempomat