Treść opublikowana przez speed1211
-
Temperatura płynu, ukryte menu, temperatura powietrza zasysa
W ukrytym menu masz temp. Płynu Temperatura płynu chłodzącego jest mierzona przed i za chłodnica wiedz pytanie gdzie twój program to zczytał Jakim programem zczytywales te dane? Jeśli na komórce to torque sobie dobrze radzi Temp. Na zewnątrz możesz zczytać pod ptk. 7.01
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Fotosik działa mi na nerwy. Raz są zdjęcia a raz ich nie ma :duh: Temat poszedł trochę do przodu. Amory wymienione, foty po umyciu samochodu. Komfort nie spadł a zakręty zbiera teraz o 100% lepiej. Nie ma bujania :cool2: Foty jeszcze z zimowkami http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180429_122908.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180429_122902.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180429_122850.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180429_122839.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180429_122831.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180429_122314.jpg Klapa hydrauliczna w 90% zamontowana. Siłownik muszę tylko przeciągnąć i przycisk w klapie. Mam tylko problem z plusem od el. Rolety Zaciski prawie gotowe, tylko poskładać. Nowe tłoczki tył, prowadnice, uszczelki, tarcze tył ori bmw i weżyki metalowe opłacane żółta gumą http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180319_170612.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180319_170744.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180319_170909.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180420_161657.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180420_161719.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180421_133957.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/20180421_133953.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/FB_IMG_1524267131376.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/FB_IMG_1524267143239.jpg Kupione stabilizatory przód i tył z M5 Kupione siedzenia komfortowe pod mój kolor z aktywnymi boczkimi, pasują się na zakrętach http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/IMG-20180430-WA0003.jpg Teraz jestem na etapie zakupu NV i chyba dzisiaj dojdzie do transakcji http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/received_10211599416925798.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/received_10211599520368384.jpg Do tego naprawiłem sensor pdc z tyłu który sobie wypadł :wink: I przeczysciłem wężyk z panoramy bo w schowku woda się zbierała. Ps. A i da się coś zrobić z tak pomarszczona skóra? http://i.nfhost.me/images/2018/04/30/IMG-20180430-WA0004.jpg Ps2 Chyba suszarka i masaż i gladzenie czymś zimnym, metalowym
-
520i kasowanie pamięci skrzyni biegów
Pisz do tego kolegi https://www.bmw-klub.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=111197 Jest ogarnięty w tych sprawach
-
520i kasowanie pamięci skrzyni biegów
Hmmm hyba tylko zmiana softu. Może kodowanie coś da ale tego nie wiem.
-
[E87] usuwanie filtra cząsteczek stałych
Ja robię 15-20 kkm rocznie i nic nie niszcze
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
hmmmm raczej jest to jednoznaczne, zresztą co za różnica, jak nie działa - trzeba napisać, zaś jak działa - super! działa! Właśnie doczytałem, migracja na drugie urządzenie jest teraz niemożliwa ale pracują nad tym.
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Nie, drugie urządzenie też powinno działać
-
Wtyczka żaluzji E60
To było pisać odrazu :wink: https://www.newtis.info/tisv2/a/de/ https://www.newtis.info/tisv2/a/en/
-
Wtyczka żaluzji E60
Jeśli nie miałeś wcześniej rolety to musisz kodować inaczej nie będzie działać
-
93F9 AKTYWNY ZAGŁÓWEK
Ogarnij najpierw ładowanie ale prawdopodobnie nie w tym problem. Ten błąd powinien być w sumie stały. Po kadowaniu pojawia się od razu? Gdzie można dostać taki raport z ubezpieczalni ?
-
e61 m57 używany wtryskiwacz
To nie teoria :wink: Kiedyś czytałem w rheingold. Jeśli jest więcej niż dwa wtryski wymienione trzeba je zarejestrować. Jeśli silnik będzie chodził nierówno na biegu jałowym trzeba by mimo wszystko spróbować
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Widzę że najnowszy soft w cic :wink:
-
e61 m57 używany wtryskiwacz
To będziesz mieć dwie różne odpowiedzi :wink: Przy wymianie jednego nic nie musisz robić :cool2:
-
520D nietypowy problem z IBS..
Też tak miałem po drugiej rejestracji tego samego akumulatora. Też zacząłem szukać przyczyny i doszedłem do tego że po ładowaniu akumulatora ibs dawał mniejsze napięcie bo był naładowany. Trwało to też długi czas zanim samo się uspokoiło a podczas rokowania miałem 14.7 Na mojej galerii powinien być nawet filmik :wink:
-
E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Jak masz z początku produkcji to może nie być, tak przynajmniej jest w e60
-
Wtyczka żaluzji E60
Żadnego przekaźnika nie potrzebujesz Programu nie znam ale przez ncs na pewno się da. Jest opisane na pierwszej stronie.
-
Wtyczka żaluzji E60
Na wtyczce masz opisane piny dla tego nie dodawalem zdjęcia Jak włączę kompa to ci doślę bo w tis nie ma podglądu tej wtyczki http://i.nfhost.me/images/2018/04/22/Screenshot_20180422-224616.jpg
-
Wtyczka żaluzji E60
@motochrapek nie zapomnij o kodowanie i dodaniu wyposażenia w FA Da się to jakoś sprawdzić nie demontując całego pasa przedniego? Na pierwszy rzut oka żadnych uszkodzeń nie widać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk No sprawdź pojedynczo każdą raszkę, możliwe też że ktoś wykodować żaluzje a wtyczkę odpią ale tu nie wiem jak by się żaluzja zachowywała.
-
Wtyczka żaluzji E60
Dla tego jest dołożymy schemat :wink: Pin 8 wtyczki X8582 lub Pin 7 wtyczki X6011 i ten kabel Czerwono/Biały idzie do zaluzji wtyczki X13864 Pin 2 To jest (+) Nie ma masy jako mass z karoserii tylko jest to sterowane masa z sterownika DDE Pin 31 i ten kabel idzie do zaluzji wtyczki X13864 pod Pin 1 To jest (-)
-
Uszkodzona roleta bagażnika (e91)
Tak, kupił nową rolete :mrgreen:
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Mi nie zrobiło importu na komórce, też napisałem do nich. W poniedziałek pewnie ogarną PS. U mnie już wszystkie funkcje działają
-
Wtyczka żaluzji E60
Uszkodzenie mechaniczne żaluzji jest najbardziej prawdopodobne
-
Problem z odpaleniem e60 525i benzyna 2004 rok nie odpala
Ibs tak w skrócie jest potrzebny do dobrego ładowania akumulatora i diagnostyki jak coś pożera prąd. Nie jest jakims wielkim problemem a wymiana na wersję lci rozwiązuje dużo problemów
-
Wtyczka żaluzji E60
http://i.nfhost.me/images/2018/04/21/Screenshot_20180421-123332.jpg Z DDE pin 31 do rolety pin 1 Bezpiecznik F04 10A Pin 8 do zaluzji Pin 2 Kabel Czerwono biały o przekroju 0.75mm2 Wtyczka X8582 http://i.nfhost.me/images/2018/04/21/Screenshot_20180421-124229.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/04/21/Screenshot_20180421-124430.jpg Możesz też się podłączyć w X6011 http://i.nfhost.me/images/2018/04/21/Screenshot_20180421-124632.jpg Pin7 http://i.nfhost.me/images/2018/04/21/Screenshot_20180421-124833.jpg
-
żaluzja, roleta chlodnicy e60
Odłącz też czujnik temperatury cieczy, nikt nie wie dokładnie jak działa sterowanie przez DDE ale on zbiera wiele informacji i steruje żaluzjami. Jak by było coś nie tak to wyskoczył by błąd Jeśli nie masz problemów ze zbyt wysoka temperatura to też bym się nie przejmował