Witam. Panowie mam problem, a mianowicie, odebrałem dzisiaj swoją E60 z czyszczenia i zauważyłem, że wywaliło mi ten błąd "SOS Call Failure" i zmieniarka przestała czytać mi płyty. Jeszcze wczoraj wszystko było ok, jestem zielony w temacie dlatego proszę was o pomoc. Dodam również, że nie mogę teraz uruchomić bluetooth... Myślicie, że "sprzątacze" mogli coś narobić czy jest to możliwe, że nagle takie dziwne rzeczy zaczęły się dziać ?