Treść opublikowana przez speed1211
-
Re: ciekaw funkcje e60
Ja nie zauważyłem różnicy w 530d
-
Re: ciekaw funkcje e60
Pewnie zamiast zapisywać zmiany w pliku Man kodujesz pustym plikiem lub tym co zczytales
-
E61 zablokowana klapka od wlewu paliwa
https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e61-520d-tou_200902/repair-manuals/41-body/41-63-other-flaps/ICQbKwC
-
Lusterko zewnetrzne e60 2004r
A szkło masz foto chrom? Wyjmij szkło i zobacz czy są podłączone cztery kable czy tylko dwa
-
E61 Zestaw naprawczy hydr. klapy instrukcja str. 4
Sprawdź poziom oleju w pompie
-
Nie płać kosmicznych pieniędzy za historię serwisową BMW!
Paweł Tarka na grupie Facebook e60 i e90 chyba 15pln i pełny raport
-
Jest ktoś na forum co pracuje w niemieckim TÜV lub DEKRA?
Up
-
[E60] Lusterka LCI do pre-LCI
Pusty plik man do KGM jeśli od 08/2005
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Carly nie da rady. Musisz dodać wyposażenie przez ncs expert wpisując odpowiednie FA
-
Doposażenie X5
Pdc nie ma w schematach, jedyne co jest zaznaczone to moduł Video ale da się i bez podłączyć http://i.nfhost.me/images/2018/07/30/Screenshot_20180730_215150.jpg
-
E61 Zestaw naprawczy hydr. klapy instrukcja str. 4
No to bardzo się cieszę. Dziwilem się trochę że nie było żadnych pozytywnych opinii ale brak negatywnej też mówił za siebie (była tylko jedna ze dopadło z folią ochronna) Napisz jakiej taśmy użyłeś
-
[E91] Filtr paliwa - jaki kod?
Od 03/2010 Kod modelu UY11silnik N47N WK 5010 z Od 09/2008 kod modelu UX31silnik N47 WK 5001
-
[E60] Lusterka LCI do pre-LCI
Musisz zakodować pakiet oświetlenia a żeby fotochrom zaczą działać zakodować składane lusterka i pociągnąć dwa kable że środkowego fotochromy do kgm
-
Jaki bagaznik na dach ?
Dobrze myślisz. Ja mam boxa i dach do 100kg Jeszcze nigdy nie ważyłem :mrgreen:
-
Wymiana skrzyni co i jak kodowac
Musisz tylko przerzucić twój sterownik do nowej skrzyni.
-
Mozliwosc wymiany dysku navi CIC na dysk SSD
Jedyne po niemiecku ale nie mam za bardzo czasu na tłumaczenie
-
Odpornośc na wiatr
Wymień amory, zmieniłem na sportowe przystosowanie i jest dużo lepiej nawet z boxem i 200 km/h mimo że wcześniej też nie narzekałem
-
Jest ktoś na forum co pracuje w niemieckim TÜV lub DEKRA?
Witam, jest ktoś na forum co pracuje w niemieckim TÜV jako Prüfer? Potrzebuję paru informacji względem upgradu hamulcy.
-
E61 TCU brak błędów. Wiesza się. Zajęty przez TeleServise
Miał ktoś taki problem że moduł Bluetooth na początku działa a po kilku km wiesza się i nie można dzwonić? Telefon jak i moduł pokazuje połączenie z komórką, brak błędów ale zero reakcji na dzwonienie. Jak chce zadzwonić wyskakuje tylko informacja że telefon jest już zajęty przez TeleServise Co prawda mam zamiar wymienić tcu na mulf2 ale może jednak jest gdzieś indziej przyczyną
-
n52 wyciek z podstawy filtra
Co prawda nie znam się na silnikach ale może olej wyplukuje syf. Może Plukanka na to coś poradzi.
-
E61 2004 - błąd poduszek na zegarach a brak błędu w ISTA
Odłącz akumulator. Może to pomoże
-
E61 - woda w bagażniku
Do odpływòw dojdziesz odchylajac podsufitke ale w twoim przypadku i tak będzie trzeba czyścić cały szlauch. Radził bym też zdjąć zderzak i przeczyscic dolny wylot bo tam dużo brudu się zbiera.
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pierwsze widzę :wink:
-
JAK WKLEIĆ ZDJĘCIA NA FORUM
https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=42&t=338014
-
Określenie rodzaju lusterka bmw e60
Albo kupujesz na cztery piny i wymieniasz p&p albo na trzy i musisz przepiąć kable w module kgm i pod skrzynkę bezpiecznikow