Treść opublikowana przez speed1211
-
[E61] mata grzewcza-numer części?
Chcesz kupić nową? Mata jest wszyta w skórę a raczej w filc ale to jedna część. Możesz naprawić bo i tak trzeba pruć. Używka kosztuje ~ 170 pln z komfortow
-
BMW E61 530D akumulator oraz szyba bagażnika
Problem z baterią masz na 99% przez zacinajacy się mikrostyk w szybie. Przez wysyłanie sygnału otwarcia do CAS samochod jest wybudzany i rozladowywuje ci akumulator. Czyszczenie/wymiana "klamki" szyby powinna pomoc. PS. Popraw temat bo w tytule zapomniałeś wyłączyć Caps Lock-a
-
e60 530d sypie błędami poduszek
To są twoje zdjęcia :mrgreen: Zmieniłem tylko kody które wkleiłeś na kody BBC aby zdjevia mogły się pokazywać. Moduł airbag drzwi kierowcy do wymiany lub sprawdzić czy wszystko dobrze jest podłączone
-
e60 530d sypie błędami poduszek
BBC Code https://nfhost.me
-
Re: ciekaw funkcje e60
Da się z pilota zakodowac na otwieranie klapy. Robiłem to przez Carly a ncs nie załapał. Odprowadza tylko xenonami/h7. Musial bym tylko zczytac pliki z cas i LM i porównać ale tak jak pisałem, sam nie odprowadza. Trzeba nacisnąć na pilocie
-
Schemat bezpieczników E60,520d
Na lewe trzeba ustawić przycisk, nie prawe chyba że to anglik lub moduł z anglika :D Tu masz mój opis z tematu o kodowanie Zmiana pozycji lusterka zewnętrznego podczas cofania Od 09/2005 w połączeniu z opcją wyposażenia SA430 (podswietlane lusterka, Lichtpaket) bez konieczności posiadania elektrycznych siedzeń, pamięci fotela lub elektrycznie składanych lusterek. Przełącznik lusterek musi być skierowany na lewe. Moduł KGM ASP_BORDSTEIN aktiv Dołożyć opcję wyposażenia S313A w FA $313 w module LM, CAS i KGM
-
System aktywnego układu kierowniczego
Przyszła zima i coroczne problemy na forum odżywaja :mrgreen: Najpierw skrecasz na Max w lewo później w prawo. Wylaczasz silnik i wlaczasz. Jeśli to nie pomoże to kompem trzeba zrobić inicjacjie. Temat zamykam. Proszę korzystać z istniejących już tematów.
-
E60 - wibracje podczas hamowania.
Na zimnych i ciepłych tak samo bije czy tylko na ciepłych?
-
Re: ciekaw funkcje e60
Spadnie śnieg, będzie migać co światła :mrgreen:
-
Schemat bezpieczników E60,520d
To trzeba zakodowac. Potrzebujesz Kabel, program i trochę czasu na czytanie forum :wink:
-
Schemat bezpieczników E60,520d
Zanim zaczniesz rozbierać zczytaj błędy. Moze włączyła się jakaś blokada mimo że z tym się nigdy nie spotkałem.
-
Schemat bezpieczników E60,520d
No to jest F32 w bezpiecznikach z przodu za schowkiem pasażera Odpowiada za lusterka i panel sterowania Tylne szyby idą przez KBM
-
Brak ogrzewania BMW E60 04r 3.0i 231km i
Podaj vin dla pewności Za nr. 4 nasz ciepłe szlauchy? https://www.realoem.com/bmw/de/showparts?id=PX31-EUR-02-2010-E61N-BMW-520d&diagId=64_1529
-
Schemat bezpieczników E60,520d
Z tego co kojarzę to szyby nie mają bezpiecznika. Zasilanie idzie z modułu KBM i KGM /moduł w drzwiach Który rok, miesiąc produkcji? Jedyny bezpiecznik który widzę to F32 10A z przodu ale to do panelu sterowania szyb
-
520d '08 - koszt serwisu pozakupowego
Filtr paliwa "MANN WK 5002 x" 27€ Filtr oleju Knecht "OX 351/4D"12€ 6l oleju "valvoline synpower xtreme mst c3 5w30" 45€ Płyn hamulcowy 1l "ATE SL.6" 13€ Filtr powietrza "MANN C31143" 26€ i 2x kabinowy "Valeo 698864" 40€ Odgrzybienie klimy Rozrząd od skrzyni lub wyciągnąć silnik 2500-3500 PLN Przy tym przebiegu jeszcze czyszczenie dpfa można by zrobić 350-500PLN
-
Re: ciekaw funkcje e60
Na filmiku są właśnie te wartości zakodowane w lci
-
Brak ogrzewania BMW E60 04r 3.0i 231km i
Webasto?
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Nawiew może nie działać bo słabe Aku. Jeśli wymiana nie pomoże to Doładuj akumulator i wtedy powinieneś spokojnie skasować błędy ale znowu się pojawia bo coś wcina prąd (oczywiście jeśli to nie ibs :wink:)
-
Brak ogrzewania BMW E60 04r 3.0i 231km i
A w radiu masz przedstawione na ciepło?
-
E60 525d brak komunikacji , trzy błędy których nie można usu
Daj kody błędów, na początek odołącz IBS. To on może pożerać prąd. Błąd świec to zazwyczaj sterownik ale najpierw sprawdź świece multimetrem. Z alternatorem chodzi o regulator?
-
Wymiana akumulatora - check engine
:shock: nawet nie wiem jak to zrozumieć klucz przypisuje się raz na zawsze w tym aucie ! nie pisz bzdury czasami wsad immo moze popierd...c bez kompa zadnych wskazowek tym bardzej bez VIN ! Trochę mnie na forum nie było i widzę że już wszystkie mądrości pozjadałes. Jak pomagałeś na początku tak teraz tylko głupie docinki. Gratuluję zmiany, szkoda tylko że na gorsze. Wiedz tak dla twojej informacji, popularnie w Polsce mówi się o rozkodowaniu kluczyka a wszyscy mają na myśli zgubienie kodu zmiannego między DDE/DME a CAS i tajnym kodem kluczyka. Następnym razem bez VIN to nawet nic nie komentuj.
-
Doposażenie e61 automatyczna tylna klapa
Prawdopodobnie potrzebujesz tylko siłownika hydraulicznego i nowy trzpień kulisy pod Klapę hydrauliczna. Sprawdź czy nasz moduł lcpa w bagażniku pod kołem zapasowym i agregat hydrauliczny w lewym boczku Myślę że wiązki też nikt nie targal i przycisk w obudowie klapy też jest.
-
IBS E60 - BŁĄD Restrain systems
To pogratulować :cool2:
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Bez opisu błędów to ja ci nic nie poradzę. Niektóre błędy maja ten sam kod a oznaczają co innego jak 93D9 lub występują w innym module. Wejdź w inpa a następnie w moduł z którego sypie błędem i wklej tu kompletny opis. Ja błędu klemy IBS nie widzę za to menager napięcia wywala. Moze mieć to dużo przyczyn i musisz dojść od czego.
-
[e60] Dodatkowe podswietlenie wnerza
Z tego co kojarzę to podświetlanie drzwi z przodu jest zawsze. Zobacz jakie kolory to są i podepnij się w kabinie do nich. Tak najłatwiej bo nie wiem którędy idzie wiązką