Treść opublikowana przez speed1211
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
W złym temacie o tym napisałem :mrgreen: Poszło PW
-
E61 potrzebuje rozpiske wtyczki przedniej lampki podsufitki
E60 i e90 ma dużo różnic w elektronice. Inne moduły i rozwiązania. Lampki w e60 są te same tylko mogą być różnice czy jest mikrofon, sos i szyberdach no i airbag off ale to wszystko oddzielnie jest i można dokładać.
-
Asystent swiateł drogowych
Będzie pasować, mam obudowę z e90 i siedzi idealnie. Jeśli masz fla 2.gen to szkoda wymieniać na to z e60
-
E61 potrzebuje rozpiske wtyczki przedniej lampki podsufitki
W e60 tak nie jest. Fotochrom idzie do bezpieczników z tyłu. W e90 jest moduł w podsufitce FSZD czy jak to się tam ten skrót nazywa http://i.nfhost.me/images/2018/11/29/Screenshot_20181129_230103.jpg
-
E61 potrzebuje rozpiske wtyczki przedniej lampki podsufitki
Było się tak nie wpieniac o tego malucha na fejsie to dawno byś odpowiedź dostał. Chyba mnie źle zrozumiałeś bo to była tylko anegdota i nie pisałem tego w twoim kierunku
-
E61 potrzebuje rozpiske wtyczki przedniej lampki podsufitki
Najbliżej z najlepszym dostępem jest zapalniczka w nogach pasażera lub latarka w schowku (jeśli nie masz to sprawdź za zaślepka po lewej str. schowka pasażera) Kabel pociągnij za prawym slupkiem i przeciwnij w dół. To zajmie Ci kilka minut. Musisz zdemontować słonecznik, uchwyt, obudowę słupka (pod zaślepka airbag jest śruba) odchylic uszczelke i za poduszka pociągnąć kabel. Najlepiej przykleić go po długości szmaciana tadmą. Do orzeciagniecia kabla za deska przyda się drut. Obudowa pod schowkiem jest na kilku śrubach z przodu i dwuch z lewego boku. Jedna widoczna, druga za podluzna osłona która wyciąga się posuwajac w tył. O to tyle. Cała akcja 15 min ale za pierwszym razem może być dłużej :wink: PS a masz Panoramę?
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Ja mój zostawiłem już wiele razy a jak przyszedłem do samochodu to był wyłączony. Moze zależy od rocznika.
-
E61 potrzebuje rozpiske wtyczki przedniej lampki podsufitki
Tam bym się nie podłączal na twoim miejscu, napięcie idzie przez moduł a nie ze skrzynki bezpieczników. Chodzi o podłączenie FLA tak?
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
u mnie (e91) siedzi non stop w złączu, tylko jak się do kogoś podpinam to go wyjmuje. kilka razy do e6x podłączałem i faktycznie, tam jest jakiś dramat ... i na adapterze mam szramę wojenną od śrubokręta po takiej akcji, bo innej opcji na wyjęcie nie było Potwierdzam, już się zastanawiałem żeby go trochę przeszlifiwac
-
Bmw 530xi skrzynka rozdzielcza
0x5463 5463 Bruch Mechanik 0x54C6 54C6 Ölverschleiss 0x55C3 55C3 VGSG-Allrad-Notlaufregelung aktiviert. Keine DXC Sollmomentenvorgabe. A tak wyglądało po usunięciu błędów 5f39 http://i.nfhost.me/images/2018/11/27/Screenshot_20181127_113552.jpg Z tego co wiem łożysko się wysypalo
-
Jak podłączyć ogrzewany wkład lusterka?
Pytam się bo fotochrom ma wtyczkę a grzanie jest wpinane na bolce a po 08/2005 jest z jedną wtyczka do wkładu a pytasz się o podłączenie ogrzewanego wkładu lusterka Brązowy i czerwony to grzanie Fioletowy i czarny to fotochrom http://i.nfhost.me/images/2018/11/25/PhotoEditor_20181125_193617447.jpg Jeśli masz inne kolory to napisz bo na schemacie tego nie widać
-
[530d] Błędne wskazania poziomu paliwa
1= prawy 2= lewy
-
Jak podłączyć ogrzewany wkład lusterka?
Nie rozumiem, masz lusterka pod fotochrom a wkład tylko z gzaniem o chcesz podłączyć?
-
Bmw 530xi skrzynka rozdzielcza
To rób zdjęcia, instrukcja by się przydała :D
-
felgi 18 j8 et20 czy będą pasować?
A już myślałem że zrozumiałem o co chodzi z tym et. Dla tego ta grafika :mrgreen: Rozumiem że zrozumiałem to na odwrót :D
-
"Łuna świateł" bmw e60
1. Jest od wysokości 2. Jest od regulacji bocznej
-
Bmw 530xi skrzynka rozdzielcza
Rafik, jak tam. Dostałeś łożysko :wink:
-
[530d] Błędne wskazania poziomu paliwa
Uszkodzony pływak. Wymontuj, sprawdź wtyczki i wymień :wink:
-
felgi 18 j8 et20 czy będą pasować?
Bez dystansu nie podejda http://i.nfhost.me/images/2018/11/24/Screenshot_20181124_203255.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/11/24/Screenshot_20181124_203220.jpg
-
"Łuna świateł" bmw e60
Pokrec śruba nr 2 http://i.nfhost.me/images/2018/11/24/Screenshot_20181124_194523.jpg
-
"Łuna świateł" bmw e60
No lampy mam świeżo ustawione (podobno) po obniżeniu ale czy w TÜV dobrze to zrobili to nie wiem i nawet nie wiem czy wogole coś zrobili bo przegląd u nich robiłem
-
"Łuna świateł" bmw e60
Nie wiem czy coś Ci pomoże ale tu e61ci xenon Ustawienie przełącznika na mijania)(bez auto) http://i.nfhost.me/images/2018/11/24/IMG_20181123_200930.jpg
-
E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Ja osobiście zrobił bym to w aso a poza tym tylko ori że względu większej kontroli jakości
-
[e60 535d] Falujące obroty - DPF
Sprawdź też korekty wtrysków.
-
[e60 535d] Falujące obroty - DPF
Podaj te błędy, może będzie można coś z tym zacząć. Dpf był kiedyś wymieniany? Przybywa co okej?