Treść opublikowana przez speed1211
-
Nie działają tylnie szyby e 61 520d 2009 r
Kabel w menadzerze urządzeń jak i w obd.ini musi mieć ten sam com Do tego w zaawansowanych ustawieniach kabla czas reakcji (czy coś w tym stylu) na 1ms ustawione Sterowniki do kabla zainstalowane? Jak to kupiłeś inpa? Przecież to za darmo wszędzie znajdziesz
-
BŁĄD SRS - Restraint System fault kod 9AF4
Wyczyść kontakty we wtyczce Akumulator / ładowanie też może być problemem. Sprawdź w ukrytym menu
-
Wymiana czujników temperatury nagrzewnicy
9c78 podgrzewane dysze spryskiwaczy 9c55 czujnik zaparowania i to będzie to co mi cały czas po głowie chodziło.
-
E60 2.0d 2009 rok po dzwonku
Nie słuchaj, mnichu sie nie zna a rzeczywistość przesłaniają mu dwie turbiny :mrgreen: Jak już wiesz do wymiany klema pirotechniczna i kasowanie pamięci w module airbag. Napinacz w tej sytuacji też chyba do wymiany
-
Wymiana czujników temperatury nagrzewnicy
To czujnik nasłonecznienia i działa tylko w trybie AUTO wiedz raczej nie.
-
Lusterka niepodswietlane na powietlane
Odpalany na kluczyk czy przycisk start/stop? Masz składane czy zwykłe?
-
Zbyt duży pobór prądu wypoczynkowego 525i e60 2003r
Sprawdź ładowanie w ukrytym menu
-
jak sprawdzic po VIN emisje spalin ? euro 3 czy 4?pomocy!
Po rozkodowaniu twojego nr. Vin nie ma wzmianki o filtrze dpf. W tych rocznikach nie był seryjnie montowany i zamawiany jako dodatkowe wyposażenie. Jeśli masz orgyginalny dpf jechał bym do bmw aby dodali ci wyposażenie do samochodu. Może by poszli na to i było by łatwiej. Nie masz żadnych papierów od poprzedniego właściciela? Jeśli go doposazył to na pewno nie bezinteresownie i jeśli był zarejestrowany w DE to dopisał to do małego dowodu. Normalnie po doposazeniu w dpf wystawia warsztat papier z którym idzie się do Zulassungsstelle a oni zmieniają emisję spalin w papierach
-
Gdzie prad po zaplonie e60?
Z przodu nie. Napięcie jest cały czas. Miałem kamerkę pod przednim pezpiecznikiem i ciągła z baterii a rano info o słabym Aku
-
Zmiana CCC- CIC,NBT,Android. a jakość audio
Małysz dołożył Evo i teraz ma problem z telefonowaniem w połączeniu z L7 Ma zamiar zmieniać wzmacniacz na ten z fxx
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Lewa wiązką poszła do wymiany. Jak na zdjęciach widać dużo przeciętnych izolacji i kabel od wstecznego death Wiazka naprawcza w sylikonowej obwódce i wielozylowe kable Odziwo prawa wiązką w świetnym stanie
-
E60 520i - problem z elektryką i poziomowaniem xenonów
Możliwe że nie dikreciles Na to połączenie ma być akcja serwisowa z tego co kojarzę
-
E60 520i - problem z elektryką i poziomowaniem xenonów
Tak
-
E60 520i - problem z elektryką i poziomowaniem xenonów
Co prawda zły temat ale prawdopodobnie masz uszkodzony generator. Możesz sprawdzić czy nie jest zasniedzialy przewód plusowy przy generatorze lub nie jest luźny i czy plus pod maską jest przy kręcony Odłącz też IBS
-
535d 2005rok Problem z gniazdem OBD
Piny się zgadzają dla samochodu przed 02/2007 Masz jakieś błędy zapisane? Spróbuj odłączyć IBS
-
535d 2005rok Problem z gniazdem OBD
Sprawdź czy wszystkie piny są w gnieździe obd i zrób fotkę
-
Kierownica do bmw e60 520d
No to masz kierownicę z przed 08/2005 czyli do samochodów odpalanych na kluczyk a nie do samochodów z przyciskiem start stop PS. Czy tobie chodzi o wygląd kierownicy czy spasowanie? Po 08/2005 różnica jest w przycisku. Na jednej jest przełącznik nawiewu a na innej programy od radia/muzyki a w x-ie zjeżdżalnie z górki no i wyglądem różni się mpaket od zwykłej
-
Stabilizator swap
Dzięki, e61 ma 12mm w xie :shock: Rodzaje silników też robi różnicę jak widzę
-
Stabilizator swap
P&P tylko gumy i uchwyty też potrzebne. E60 M5: 26,5mm 18mm E63 M6: 28mm 18mm E61 M5: 28mm 20mm E64 M6: 29mm 20mm Dla porównania E60 Standard 24.6mm 14.0-14.5mm E61 Standard 25.0mm 12.0mm E61 (xDrive): 25.2mm 12.0mm E60 (xDrive) : 25.2mm 13.0mm E6x sportowe S226A 25.0mm 13.5mm E6x M-Technik S704A 25.6mm 16.0mm
-
inpa spolszczenie bmw e 61 3.0d 231km 2006r
Umieć a zrobić to dwie różne rzeczy :mrgreen: Tam są opisy setek błędów które w głównej mierze ciężko mi na fachowy polski przetłumaczyć bo brakuje mi takiego zasobu słów
-
Kierownica do bmw e60 520d
Od 08/2005 do końca produkcji pasuje czyli bez modułu airbag w kierownicy
-
Odklejony materiał podsufitki panoramy
Myślę że tylko oklejanie na nowo cię ratuje. Największy problem będzie znalezienie takiego samego materiału
-
bmw e61 lusterko fotochrom stałe 12v po zapłonie
Tak. Dobrze kombinujesz. Sterowanie idzie przez Lin-Bus :wink:
-
bmw e61 lusterko fotochrom stałe 12v po zapłonie
Byłem sprawdzić właśnie swoje i podłączone jest tak samo Może ktoś najpierw rwał a później ucią. Sprawdź instalacje w lusterku. Kabke idą z mechanizmu sterowania wkładem z tego co pamiętam
-
bmw e61 lusterko fotochrom stałe 12v po zapłonie
A wkłady kupiłeś z jedną czy dwoma wtyczkami (oba takie same?)