Treść opublikowana przez speed1211
-
Wilgoć / Deszcz auto nie pali
Weź Kabel do opalania i jak samochód nie będzie palić to podlacz krokodylka do masy od kielicha do silnika. Jeśli to zadziała to będziesz mieć pewność że to jest ten błąd. Wymiana kabla masowego załatwiła sprawę
-
Re: ciekaw funkcje e60
Tak, usuwasz fai zapisujesz zmianę w CAS i LM a następnie kodujesz ccc/cic cas KGM nie musisz ruszać to roleta będzie działać Co do drugiego pytania to nie podnosi się sama (nie od dołu, dopiero jak pidniesiesz na 1/3 chyba?) Jei moduł jest jeszcze podłączony to i tak będzie widoczny na drzewie w reingold bo idzie przez can
-
Wilgoć / Deszcz auto nie pali
U kumpla tak zaczynało się te słaba masa do silnika
-
Wilgoć / Deszcz auto nie pali
Jak już masz takie podejrzenie to sprawdź sterowniki silnika i wtyczkę. Jest pod filtrem kabinowym po prawej str. Odłącz też IBS bo różne cyrki się z nim dzieją no i napięcie w ukrytym menu
-
[e61, 3.0d, 218KM, 2005r] Problem z nawiewem
IBS wykluczasz bo? Sprawdź napięcie w ukrytym menu
-
Stłuczka uszkodzenie fabrycznego elektrycznego haka westfali
Najważniejsze że jesteś zadowolony :cool2:
-
Stłuczka uszkodzenie fabrycznego elektrycznego haka westfali
Jak tam uważasz Klapa to 4k plus lakierowanie i montaż (6k?) Hak 4k plus montaż Wiedz mogłeś dużo więcej wyciągnąć bo części jest sporo
-
Stłuczka uszkodzenie fabrycznego elektrycznego haka westfali
Nie wiem po co meczysz temat jak i tak robisz po swojemu. Ile dostaniesz? Teraz to za mało. Jeśli chcesz na tym jak najlepiej wyjść to zrób jak pisze. Napraw jeszcze ale jak pójdziesz do radcy prawnego czy adwokata pomoże ci wyciągnąć co twoje i prodzi co zrobić i co ci się należy. Jak sprawa nabierze toku to szybko naprawiasz auto żeby rzeczoznawca sprawcy nie miał co oglądać i podążać
-
Stłuczka uszkodzenie fabrycznego elektrycznego haka westfali
Na czyjego rzeczoznawce? Twojego czy sprawcy? Jak sprawcy to niech się wypcha. Ty nie masz umowy z nimi. Biez adwokata (zapłaci Ubezpieczalnia sprawcy) i rzeczoznawce
-
Re: ciekaw funkcje e60
Wyposażenie dodajesz przez Liste FA a plikiem man kodujesz. Nie trzeba lecieć całego samochodu ale trzeba zrobić wszystkie moduły które są połączone z opcją.
-
Stłuczka uszkodzenie fabrycznego elektrycznego haka westfali
Jeśli chcesz się sam bawić w naprawę to: - wolny rzeczoznawca - adwokat - jeśli szkoda całkowita to sprzedaż auta np. Dziewczynie w cenie z kosztorysu (i to jeszcze przed listem z ubezpieczalni) Ja bym też na bezgotówkowy oddał
-
[E60] 2005(CCC)- Mulf 2 high kodowanie - brak pomysłów
Musisz zakodowac przez most i plik ssd lub zrobić aktualizacje ccc z tego co kojarzę bo też się pytałem ale nie dostałem odpowiedzi :mrgreen: Ale usb działa tylko z navi prof
-
E61 ustawienie zbieżności 30mm obniżenie na oponach 275/30
Nie szukaj, tuleje już zamówione i też już przeczytałem w wielu tematach że to one są winne. Będę jeździć i obserwować. Tuleje przyjdą jutro i będę wymieniać Szkoda tylko opon. Nie było tego widać na pierwszy rzut oka. Tak równo się ścierł rancik PS. Ogólnie to chodziło mi tylko o ustawienie zbieżności bo zacząłem się zastanawiać czy nie ma tu czasem obu przyczyn
-
E61 ustawienie zbieżności 30mm obniżenie na oponach 275/30
Eh na odwrót zrobiłem :duh: Oczywiście tak /--\ Trochę mnie właśnie dziwi bo profil równo zjechany a bok scielo. Wiedz to na pewno nie wina zbieżności. Dzięki za wypowiedź. To już jakiś krok do przodu :wink:
-
E61 ustawienie zbieżności 30mm obniżenie na oponach 275/30
E61 520d Obniżenie eichbach 30mm + sportowe amory Tył opuszczony o 20mm Opony: 245/35/19 275/30/19 Po ostatnim ustawieniu zbieżności zjadlo opony na samym rancie tak jak by były ustawione pod mocnym kontem \---/ Dzisiaj będę wymieniać tuleje pływające i nowe opony z tyłu zostały zamówione. Na ich kompie widziałem że gościu nie miał takiego obniżenia i takich opon jak moje. Jakie wartości powinny zostać wybrane? Od M5 czy muszę jechać do jakiegoś speca (mam jednego ale to 150km) czy nie jest to nic nadzwyczajnego i porostu coś Spartaczył?
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Chyba troche za długo jechałem na kapciu. Informacja przyszła na autostradzie przy 140km/h i przejechałem 100km do domu ale powietrza było (nie wiem ile :mrgreen:) . Wczoraj trochę miasta i już było po wszystkim Teraz wpadają Evo3 Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 ( 275/30 ZR19 (96Y) XL SBL ) PS. Opony zamówione i uwaga, dwie sztuki za 249,85€ 64€ rabatu na rakuten.de handlarz to 123reifen.de ale u niego nie było rabatu. Do tego wziąłem ubezpieczenie na rok za 16€ nie chce tym razem ryzykować ale przydał by się na dwa lata :wink: No i zawieszenie trzeba dobrze sprawdzić PS. Po dokładnych ogledzinach opony wychodzi na to że tuleje pływające są na wyczerpaniu. Po urlopie wcale mi to nie pasuje ale trudno. Trzeba zrobić bo kolejny tuż tuż. Wczoraj zamontowałem nowe Migacze bo stare wyzioneły ducha. W mam nadzieję że te dłużej potrzymaja. Jak nie to wpadną spowrotem ori
-
E61 Zestaw naprawczy hydr. klapy instrukcja str. 4
Otwierasz, zamykasz i tyle :wink: Sprawdź też ile płynu masz w zbiorniczku wyrownawczym. Jest w lewym boczku za filzem
-
BMW 525 D 2006 ,dziwny problem z automatem,coś ktoś ?
Sprawdź ładowanie. Jeśli ładowanie jest dobre (w zależności od rodzaju akumulatora 14.3 - 14.7) to powinieneś dać radę ale może też zdechnac w każdej chwili. Na to nie ma reguły
-
E61 Zestaw naprawczy hydr. klapy instrukcja str. 4
Ciężko powiedzieć. Mi nie opadła do końca ale winna była pompa. Może trzymał trochę drugi siłownik. Zaczął bym mimo wszystko od pompy a jak będę mieć chwilę czasu to sprawdzę czy bez drugiego siłownika opada. Szukaj bez wyciekow spod kwadratowego dekielka
-
BMW 525 D 2006 ,dziwny problem z automatem,coś ktoś ?
Rozszyfruj, przyda Ci się a jest ich o wiele więcej IBS inteligentny sensor baterii przy kleme minusowej, ciękie kable
-
BMW 525 D 2006 ,dziwny problem z automatem,coś ktoś ?
To wygląda na problem z akumulatorem, Sprawdź też ładowanie w ukrytym menu (opis znajdziesz na YouTube lub u nas na forum). Na wszelki wypadek możesz też odłączyć IBS Zamiast jeździć na diagnostykę zacznij od kupienia kabla k+dcan do bmw i zainstaluj inpa https://ibmw.info/produkt/interfejs-bmw-kdcan/
-
E61 520d automat, jednorazowe stukniecie na wstecznym
No to po urlopie będzie trzeba ppsprawdzac. Dzięki :cool2:
-
E61 520d automat, jednorazowe stukniecie na wstecznym
Witam. Coś stuka na wstecznym ale tylko jak cofam i puszczę hamulec. Jest to jednorazowe stuknięcie, słyszalne i wyczuwalne Gdy cofam na hamulcu stuknięcia nie ma. ??? Nie jestem pewny ale chyba zaczęło się to od zmiany amorow i sprężyn. Nie jestem pewny bo zawsze cofam powoli na hamulcu i chyba to kiedyś słyszałem ale nie mogłem powtórzyć
-
Co to za skrzynia BMW E61 z łopatkami
Tak od ZF Tak i srebrne listwy na około okien. Do tego brakuje pewnie podkładki m pod nogę
-
Co to za skrzynia BMW E61 z łopatkami
Rok produkcji się zgadza ale łorginalny m-paket już nie co o niczym nie świadczy. Ładne autko