Skocz do zawartości

szwedu

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szwedu

  1. szwedu odpowiedział(a) na Neo92 temat w E36
    hehe a moze poprostu przyzwyczaj sie Cien :cool2:
  2. juz lece place 400zl za durna gałke .. ale fajnie ze pokazales ;]
  3. ja mam jakies 3 miesiace i daje rade jak narazie ;p
  4. widocznie zalezy od konstrukcji swiatel... ja tam wiem ze jak by e36 nie mialo regulacji by kaszana byla, z tym faktem ze mi nigdy sie nie przydala bo najwiecej to mam 1 pasarzera i tak bez bagaży
  5. a masz 6 biegow bo ja nie.
  6. przeglad dobra sprawa bioro 10zl za ustawienie. W jak swiatla nie maja regulacji no to swiecic swieca moze ok ale jak zaladujesz bagarznik to wtedy bankowo strzelac beda...
  7. Tez ciekawe musze przyznac ale nie maja jako takiej pelnej relacji filmowej z wyprawy a takie cos sie fajnie oglada. wiesz, roznica miedzy komercja a wlasna inicjatywa :) mi sie dobrze czytalo ich relacje. Nie zaprzecze, komercja mi nie szkodzi wazne zeby fajne bylo i przyjemne w ogladaniu, bo wiem ze takich wypraw jest sporo a sie o nich nawet nie slyszy, a szkoda powinny przynajmniej sami kamerowac i zlorzyc jakis dokument z calej takiej wyprawy.
  8. szwedu odpowiedział(a) na saku82pl temat w E36
    czytalem cie gdzie indziej i troche zalamujesz mnie z tymi tlumikami od poloneza :mad2: z ktorej nie patrzec to polonez to nie udany projekt , wstawic tlumik srodkowy jak najbardziej jedyne wyjscie bez katalizatora ale tlumik z nierdzewki czy tez aluminjowany a nie od poloneza aby go rdza zjadla :duh:
  9. Tez ciekawe musze przyznac ale nie maja jako takiej pelnej relacji filmowej z wyprawy a takie cos sie fajnie oglada.
  10. szwedu odpowiedział(a) na saku82pl temat w E36
    hehe przyrost moce... dobre. nauczcie sie za robiac zabiegi typu zmiana koncowego tlumika, zmiana filtra powietrza na sportowy to sa zmiany bardziej w harakterystyce pracy silnika i przebiegu krzywej momentu... odetkanie wydechu spowoduje spadek momentu w niskich obrotach a wzrost w wyrzszych. Do tego wywalenie kata pozwala ''odetkac auto''. szybciej wkreca sie na obroty. Co do mitow to sa takie jak magnetyzery i strumienice to sa mity ale wyceice kata to nie jest mit. Po pierwsze '' nie warte inwestycji'' lol jakiej inwestycji nie dosc ze sprzedasz kata za 500zl to jeszcze oplacisz z tego demontaż kupno i montaż tlumika. Po druge az tak sie nie znam na skutkach ale wiem ze znajomemu kat sie zawalil zatkał wydech i doprowadzilo to miedzy innymy dio wypalenia gniazd zaworowych itd.
  11. szwedu odpowiedział(a) na mates26 temat w E36
    http://www.pelicanparts.com/BMW/techarticles/E36-Shift_Bushings/E36-Shift_Bushings.htm http://www.pelicanparts.com/BMW/techarticles/E36-Short_Shift/E36-Short_Shift.htm jesli znas troche angielski to zkumasz co nieco i ci pomorze bo mi sie tego tlumaczyc za chiny nie chce ;p :cool2:
  12. szwedu odpowiedział(a) na mates26 temat w E36
    a co nowego silnika odrazu, zagotowanie rowna sie wymiana uszczelniaczy itp a nie motoru na smieci :duh:
  13. Dokladnie! mam ja podlaczylem podswietlenie widac w mojej galeri jestem bardzo zadowolony i jest ze skury wiec odmrożenia dłoni zima mi nie grozne .
  14. No skoro tak pisza to chyba na to wyglada nie...
  15. male sprostowanie z tego co widze po tym filmiku na youtube widac ze long way down jest skonczone... http://pl.youtube.com/watch?v=sSqxHhcUaMk Tylko czemu nie ma o tym nawet informacji na stronie,,, :duh: 5 sierpnia dojechali do celu.. tu jest strona LWD http://www.longwaydown.com/
  16. Nie wiem czy slyszeliscie widzieliscie http://www.longwayround.com/html/longwayround.html Dwoje znanych gosci na r1150 jedzie do okola :rotfl: LWR mialo miejsce 2004 , teraz ruszyla nowa seria Long Way Down i jada z londynu na sam dol , juz pojawil sie pierwszy odcinek z przygotowan i wyruszenia w droge. Dzisiaj skonczylem ogladac cala serie LWR i musze powiedziec ze bylo to swietne kino drogi jesli mozna tak nazwac ten dokument, to co przezyli i te maszynki to w glowie sie nie miesci.. Polecam!! tu link do teranta calej seri LWR i jest ona legalna gdyz Mcgregor sam o tym tu mowi w 20 sekundzie wywiadu ;] http://www.longwayround.com/html/longwayround.html ( wystarczy nacisnac po prawej WATCH) a wiec tu link do calej seri Long Way Round http://www.mininova.org/tor/550746
  17. Dodam od siebie ze dlugie drzwi do wygody maja sie na odwrot bo majac krotkie drzwi bardziej da sie je uchylic na parkingu co powoduje latwiejsze wydostanie sie z auta, ja majac swoje coupe nie raz musze opuscic szybe aby móc pochylic sie przez dzwi i przesliznac dupe miedzy drzwiamy a autem aby wydostac sie, jak wsiade to czasami az sie nie chce wysiadac, ogolnie siedzi sie nisko wiec trzeba sie ''wydrapywac z coupe. Do tego dochodzi miejsce z tylu, jak siadziesz wygodnie za sterami raczej na nogi z tylu malo miejsce jest, chyba nawet bardziej tu chodzi o pochylenie oparcia niz odleglosc.. tak czy inaczej w zyciu nie zammienil by coupe na sedana. Mam 185.. lub wiecej..dawno nie sprawdzalem.... i raczej czuje sie dopasowany do auta ;]
  18. O boze i co z tego. nie mogles mu tego napisac w PW! Dokladnie
  19. szwedu odpowiedział(a) na wojju temat w E36
    hehe wlasnie buczenia ;p a wydech ma ''ochoczo'' warczec. i zaznaczam ze wersja ktora kupilem uzuskuje poziom halasu na stalych obrotach jak seria tylko przy zmianie cisnien zaczyna ''spiewac'' :roll: dane producenta ...
  20. szwedu odpowiedział(a) na wojju temat w E36
    place tyle co na aukcji, srednicy nie znam ;p nikt jej nie znam ;] okarze sie jak bede mial w lapach :cool2:
  21. szwedu odpowiedział(a) na wojju temat w E36
    http://moto.allegro.pl/item259886730_tlumiki_dedykowane_atest_gw_2_lata_2x_prosta_80.html zdecydowalem sie na zakup tlumika na allegro u jedynego goscia ktory robis sportowe tlumiki DEDYKOWANE pod model auta i pojemnosc oraz moc zachowujac rezonans i fale. Do tego udalo mi sie namowic go aby dowiedzial sie czy mozna kupic tlumik z takimi koncowkami %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.brunsnet.de/BMW/Eisenmann/Eisenmann_unten.jpg Dowiedzial sie i okazuje sie ze bedzie to zamowenie specialne ale mozna a wiec zakupilem i wybralem 1 z 3 mozliwych wersji dzwiekowych seria - jak seria sredni- lakki przyjemny bas dajacy o sobie znac przy dodawaniu gazu lub redukowaniu biegu etc- w czasie jazdy ze stala predkoscia nieslyszalny prawie totalny hardcore - podobno alarmy sie wlaczaja wiec oczywiscie wybralem sredni . jak przyjdzie to porobie foto.
  22. szwedu odpowiedział(a) na Neo92 temat w E36
    dziwne bo z tego co wiem po lifcie tylko zmienila sie struktyura przedniego kloosza, (pojawily lub znikly kropki wypustki ze szkla na gornej krawedzi) niczym wiecej , ale pewien nie jestem.
  23. szwedu odpowiedział(a) na jox1 temat w E36
    faktycznie zapomnialem :duh:
  24. szwedu odpowiedział(a) na jox1 temat w E36
    Jakis swiezo upieczony bedzie mi tu puszczyl :!: Ropniaku ja pale tak gume ze w miejscu stoje bez hamulca i gumy nie mam w 10 sekund a to wszystko dzieki tuningowi :!: moje 1.8 jest na PEŁnym wtryskuu posiada stozej na przeplywomierzu i strumienice aby nadazala ze nadmiarem powietrza ktore stozek daje, poza tym musialem kupic ogumienie na tyl 295 zeby z miejsca ruszyc bo moment mam tak ogromny dzieki magnetyzerom i naklejce sony EKSPLOŁD na tylniej szybie :mad2: Koniec OT.
  25. i Zamilkł na wieki :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.