Skocz do zawartości

szwedu

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szwedu

  1. przytocze swojw wypowiedz z 2 strony A wiec kolega moze wytrzymal wiecej niz tydzien , wiec nie bylo tak zle :8) napewno pare osob skorzystalo.
  2. mam dokladnie to samo.. na zimnym silniku dwojka sobie wyskakuje czasam jak puszcze sprzeglo. Sprzeglo mi na dodatek cos halasuje jak wciskam pedal wiec w najblirzszym czasie wymienie sprzeglo razem ze skrzynia :cool2:
  3. tak zwany bubel. :mad2:
  4. szwedu odpowiedział(a) na Neo92 temat w E36
    Widzisz bo wszyscy zaczynaja czytac temat i mysla a tych zespolonych z plastiku a niewiedza ze tobie juz chodzi o te zamienniki. Zamiennniki normalnie wejda zecz jasna.
  5. szwedu odpowiedział(a) na Neo92 temat w E36
    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=45135
  6. MOWISZ I MASZ http://scirocco.pl/articles.php?id=57 CO do twojej wypowiedzi, po czesci troche prawdy w tym jest ale zobacz, czy M-ki maja stozek.... NIE maja papierowy. Czemu w sporcie jest stozek bo stozek sprawdza sie przy wysokich obrotach zedu 9-12tys/bor. Oczywiscie to jedna z funkcji i przy wyliczeniu dziala w aucie miejskim .
  7. troche dziwne pytanie w temacie o stozkach do e36... ja nie wiem radze poszukac, ewentualnie jak nie znajdziesz nowy temat.
  8. no ceny sadze ze najlepsze sa na allegro , ludzie majacy znizki w fotcie i ic chcieli wiecej niz ja zaplacilem za tarcze ATE PowerDisc plus klocki 420zl A co do abs-u nie wiem ale podobno jak zwykle to najlepsze zestawienie to Tarcze zimmer plus klocki ferodo . Ja ma nacinane ATE i jestem zadowolony. :cool2:
  9. szwedu odpowiedział(a) na Neo92 temat w E36
    No fajne bo nowe i seryjne czyli auto wyglada ;ladnie z przodu a nie jakis WT. Firma jakas nie znana i brak regulacju elektrycznej, moze poszukaj takich z regulacja chyba ze Ci nie potrzebna, bo ja mam auto ponad rok a tylko dla zabawy bawilem sie ta regulacja bo raczej auto na tyl mi nie siada zebym musial regulowac wysokosc swiatla.
  10. czy ja wiem czy prosciel, drzwi to element lakieruje sie caly a tu raczej nie lakieruje ci calego auta tylko punktowo wiec musi to wycieniowac ze starym lakierem zeby nie bylo widac ze byl lakierowany punktowo.
  11. No to o co ci chodzi? airbox simoty to jest stozek (nie wiem jakiej klasy) w obudowie z carbonu ( carbon nie przewodzi / przepuszcza ciepla) pod ktory podlanczasz wlasnie rure ktora prowadzisz pod zderzak gdzies od wlotu powietrza i masz 100% zimnego powietrza, nawet lepsze rozwiazanie niz przegroda z tym ze to wszystko trzeba wyliczyc. BTW tych przegrud nie znajdziesz chyba u nas, jak ktos robi to samemu bo trudne to to nie jest.
  12. chodzi ci o takie airboxy z carbonu ? http://moto.allegro.pl/item240591372_filtr_stozkowy_airbox_130_200_77_simota_do_300km.html Tylko samo zamontowanie nic nie da i i tak beda straty mocy i momentu jak nie obliczysz objetosci i dlugosci dolotu... to zabawa czasochlonna i trudna, a STOZKI NA PRZEPUSTNICY TO SMIECHU WARTE SA. :mad2:
  13. Rafciu rozwaliłeś mnie swoją teorią ^ ^ .. ale rozumiem przyczyne łopatologicznego sposobu Twoich wyjasnien - po prostu juz inaczej nie dalo sie tego wytlumaczyc koledze :twisted2: wywiązała sie istna bitwa o te dwie literki - V i R wiec ogłaszam KONKURS dla wszystkich, nagrodą bedzie wielki szacun pozostałych dla pierwszego ktory poda prawidłową opowiedz - pytanie brzmi: Skad wzielo sie oznaczenie VR6 w najmocniejszej wersji Golfa III i W12 w Passacie B5? od razu zaznaczam ze nie jest to jakies "widzimisie" Panow z VW ale istotna informacja o budowie silników i układzie cylindrów w tych autach wiec do dziela! :cool2: To ze sobie pare osob (ze mna wlacz) pozwolilo sobie na maly offtop w postaci sporu o nazewnictwo ukladu silnikow to nie zapominajmy jednak ze kolega zadal pytanie i liczy na odpowiedzi a nie jakies konkursy dotyczace VW... To nie jest na to miejsce.
  14. no wlasnie bo m43 b16 to jest 1.6 ;] a tego tez nie napisales ;] Tu wyjasnienie http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M43 ps. przepraszam za OT ;]
  15. robertbed Ty sie kolegi tak czepiasz a sam widze masz ladny nowy Jork w opisie. e46 318is M43 :mad2: Po pierwsze w e46 nie bylo juz oznaczen is i ti Po drugie jak bys mial juz mowic tu o isie to m42 lub m44 bo m43 to jest jednostka 1.6 na lancuszku. A wracajac do tematu V ;] Litery przed cyfra czyli np. r5 lub v8 dotyczy ukladu w jakim sa cylindry czyly rzedowy lub Vidalsty. Litera V po cyfrach dotyczy ilosci zaworow , np 16v 24v Tak wiec gwarantuje ze bmw nie robi V6 a wszyscy co maja na klapach BMW V6 to jakies podzesy i mi ich zal i oczywiscie w zyciu takiego czegos nie widzialem al to ze ktos na aukcji napisze bme v6 do sprzedania to tylko i wylacznie brak wiedzy czym sie handluje.
  16. BMW nie robilo i nie robi silnikow w ukladzie V6, robi je w ukladzie R, czyli 6 garow w jednej lini... V to 8 BTW . Fajnie by bylo jak by ludzie czytali opisy dzialow, Twoj sie nadaje do serii 5 tam sie omawia takie sprawy ten dzial jest od zamieszczania gotowych recept np. jak bezpiecznie zdjac kolo z auta :mad2:
  17. no ale razem z olejem tak? bo raczej nie ma sensu wymieniac filtra oleju bez zmiany oleju.
  18. aha widocznie nie doczytalem :doh:
  19. nacisnij przycisk od temperatury, on wlancza i wylancza wskaznik. a jak to nie dziala to juz cos z modulem komputera i sie nie znam na tym ;]
  20. szwedu odpowiedział(a) na Seibol222 temat w E36
    Niewiem jakie to pisko, ja mam denerwujuace piszczenia psaka jak ruszam z jedynki z niski obrotow :? jest to denerwujace.
  21. BOze zamknijcie ten temat. Kogo obchodzi komu sie co bardziej podoba a skoro autor ma problem z wyborem to juz swiadczy o niprzykladowa rozmowa: Co lepsze czekolada czy wafelki. jasiu- wafalki stasiu- nieprawda, czekalada jasiu- a gow.no prawda ! :mad2:
  22. szwedu odpowiedział(a) na masqo temat w E36
    No jak co co zostaje... wlutowanie, idz to elektryka albo goscia co servisuje tv czy widea rtc, karzdy kto robi w takim sprecie wlutuje ci to idealnie.
  23. Wescie goscia ukamieniujcie czy cos bo rece opadaja ;/
  24. szwedu odpowiedział(a) na marcinjuve temat w E36
    z tylu to jest czarna magia, na jeden wachacz tam przypada z 10 tulei nie oda sie okreslic ktore sie nadaja do wymiany, albo diagnozujac jakie masz bicia na tylniej osi albo przy bliskiej inspekcji luzow.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.