Treść opublikowana przez Azaj
-
Dolnośląskie
Nie znam gościa, a chłopaków tak i byłem ciekawy co tam się podziało :)
-
E39 540iA WBADN61040GG91206
Azaj odpowiedział(a) na RadQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo auto długo wisi, co najmniej pół roku.
-
Aktywny tempomat nie działa
Nie jestem specjalistą w temacie, ale na innym forum czytałem o kalibracji radaru. Próbowałeś czegoś takiego?
-
E46 320Ci Poznań WBABM11070JG85500
Azaj odpowiedział(a) na zalewix1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jest taki golas: radio CD, elektryczna roleta, klima automatik - co w E46 nie jest takie oczywiste. Podana cena zawiera akcyzę. To teraz sobie policz za ile to musiało być kupione, że przy zapłaceniu akcyzy, kosztach sprowadzenia itd, marży sprzedającego auto idzie za 12 tysięcy. Ergo - nie opłaca się jechać po nią 400 km. Szukając swojej pierwszej Beemki miałem wątpliwą przyjemność zjeżdżenia Wielkpolski i oglądania tych egzemplarzy. Same truchła z okolic granicy, bo dalsze wyjazdy to koszty.
-
e38 WBAGG81040DF91093
Azaj odpowiedział(a) na rafal740 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli krótko mówiąc trup na tani lans.
-
Czy trzeba ustawić zbieżność?
Powinieneś: 1) Że wymieniano cześci zawieszenia, 2) W tyloletnim aucie nie wiadomo kto to robił ostatnim razem.
-
BMW 3200CS Bertone 1963r VIN 76586
Chodzi Ci o historię serwisową samochodu, książkę czy instrukcję obsługi ("manual")?
-
Telewizji brak.
Tak, już jest cyfrowa - musisz dokupić tuner DVBT.
-
E39 520 WBADM11080GP09340
Azaj odpowiedział(a) na kuba2259 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"BOGATA WERSJA" - hahahahahahaha :mrgreen: W porównaniu do czego, Jelcza? :mrgreen: Handlarskie "198.000" pomijam milczeniem. Grunt, żeby czasem 2 z przodu nie wskoczyła.
-
Dolnośląskie
Ty byłeś w końcu u nich, żeby obejrzeli ten samochód czy narzekasz na diagnozę przez telefon? :mrgreen:
-
Dolnośląskie
To co to za naprawa, skoro tyle kasy wsadzone i pomogło tylko "troszkę"? Skoro szpece powiedziały, żeby to sprzedać to jakiś powód musiał być. A coś więcej o tej tajemniczej cześci?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
hahaha :evil: Lepili z tego, co było pod ręką.
-
E90 318i WBAVA51060VA68966 Niemcy
Azaj odpowiedział(a) na aborek67 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiście, że tak, ale aby 318i paliło 9-10 litrów to trzeba je pałować fest.
-
E90 318i WBAVA51060VA68966 Niemcy
Azaj odpowiedział(a) na aborek67 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli się na czymś nie znasz to się nie wypowiadaj. Miałem taką, nie wiem jak ją trzeba pałować, żeby paliła 9-10 litrów, jeżdżę w niemałym mieście i spalanie miałem kolo 7-7,5 litra latem w plusowych temperaturach. 130 koni to niewiele, aczkolwiek biorąc pod uwagę prowadzenie i zestrojenie trójki - jest wrażenie, jakbyś gokartem jeździł. Apropos tego ogłoszenia, cena jak na ten silnik i przebieg jest kosmiczna.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Uwaga, do tego co znalazłem jest specjalna instrukcja oglądania: 1) Najpierw puszczasz sobie ten kawałek (najlepiej głośno) --> 2) Gdy się rozkręci oglądasz samochód --> http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-zamienie-lub-sprzedam-bmw-730-d-218-km-kola-22-cale-tuning-ID6y922t.html
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Już odpalam szklaną kulę. Chłopie, jakieś szczegóły w stylu rok, wyposażenie, cokolwiek? Zasadniczo BMW E46 waha się w przedziale 6-40 tysięcy.
-
E39 530i WBADT61030CJ54496
Azaj odpowiedział(a) na rick28 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHahaha, ale mnie chłopaki rozśmieszyliście :lol: BRAWO BMW!
-
E39 520i WBADT11060GY58638 Radom
Azaj odpowiedział(a) na yogi7456 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTobie chodzi o to czy papiery w porządku, tak? Nie wiem czy na dokumentach można sobie ot tak długopisem dopisać gaz (benzin/FLUSSIGGAS) i jakąś cyferkę po prawej zmienić. Niech się ktoś bardziej obeznany wypowie.
-
Czy BMW Nadaje się na pierwszy samochód ?
Azaj odpowiedział(a) na heniodanio temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyOd kiedy przy przyspieszaniu ciężar silnika przechodzi z przodu na tył? :mrgreen: Olej to Audi A3 - ładniej obudowany Golf, tylko droższy. Poza tym pierwsza generacja to już totalny antyk. O wiele bardziej wolałbym klasyczne E36, ma w sobie to coś. A co do jazdy zimą to przede wszystkim dobre zimówki z należytą wysokością bieżnika. W Polsce ostatnio coraz mniej tej zimy, a z moich obserwacji wynika, że jak naprawdę solidnie przywali i pojawi się jeszcze lód to i tak nie ma mocnych, czy z przednim, czy z tylnym napędem.
-
BMW recycling centre :/
"Usterki nieopłacalne w usunięciu". W Polsce takowe nie występują.
-
BMW E60 525 2005r WBANA51070B030869
Azaj odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Niemczech wymiana przedniej szyby normalna sprawa, tylko u nas się jeździ do momentu, aż nic nie widać :mrgreen:
-
E46 320i Choszczno wbaam110x0jm44264
Azaj odpowiedział(a) na przemekxF1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGrunt, żeby mechanicznie to auto było w porządku, bo nadkola krótkie się dokupi czy tam kierownicę można sobie obszyć - to jest kosmetyka.
-
kodowanie domykania drzwi
Możesz mieć uszkodzone moduły, ponieważ fabrycznie wszystkie drzwi powinny się domykać.
-
E46 320i Choszczno wbaam110x0jm44264
Azaj odpowiedział(a) na przemekxF1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda dość przyzwoicie. W tych pieniądzach, jeśli technicznie byłaby ok to raczej bym się nie wahał.
-
wbabn51090jt70375 - obejrzany
Azaj odpowiedział(a) na Adalbert407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo krzyżach wnioskuję, że jeździł tym Doktor Śmierć :lol: