Treść opublikowana przez Baruc
-
E60 530d Koło pasowe - wibracje fotela pasażera (VIDEO)
Nic sie nie zmienilo żadnych nowiści,raz wibruje a raz nie już mam dość,nic nie robie ,jeszcze z rok i tak samo wymiana na inne ale chyba już nie BMW bo jak widze z jakością jest kiepsko.Ech szkoda.
-
bmw e60 530d temperatura silnika
Przyczyn może być kilka,sprawdz krócieć który dochodzi do termostatu głównego znajduje sie pod chłodniczką spalin ,włóż palce jak mokre to masz winowajce lub pompa płynu puszcza,u mnie tak kapalo z tego złącza.
-
e60 530d pasek klimatyzacji wersja bez napinacza
Hehe ,ja to mialem po wymianie kola pasowego ori na ori,tez kupilem pasek ori nawet w salonie bmw wedlug vin i kicha mały więc kupiłem yen dłuższy niby do wersji z napinaczem i pasuje jak ulał,30 tyś km zrobione i żadnych negatywnych skutków.Prawde mówiąc nikt niewie dlaczego tak sie dzieje w serwisie bmw tez rozlozyli ręce.
-
Bmw E61 2007r 535D Spala duzo oleju okolo litra na 300km
Masz link może ci sie przyda https://www.google.es/imgres?imgurl=https://rengum.pl/images/2743.jpg&imgrefurl=https://rengum.pl/rura-turbo-bmw-5-e60-535d-05-10-11617796294-1-p-5067.html&h=701&w=701&tbnid=fN4MXen3Gk6COM&tbnh=225&tbnw=225&usg=__-optzyyXZKiJkoRmGYoZJ8nu0No=&docid=72_RKER2HqdllM
-
Bmw E61 2007r 535D Spala duzo oleju okolo litra na 300km
Mógłbyś pościągac węże od turbin i intercolera i sprawdzic czy niema oleju w dolocie powietrza do kolektora ssącego.
-
Bmw E61 2007r 535D Spala duzo oleju okolo litra na 300km
Jak masz filtr dpf to dymił nie bedzie,sprawdz czy gdzies niema wycieków,ale litr na 300km to dużo jak na wyciek,przyczyn może być dużo od uszczelniaczy zaworowych po pierścienie i luzy na cylindrach.To że ci komp pokazuje źle być może masz czujnik walnięty.
-
E60 530d Koło pasowe - wibracje fotela pasażera (VIDEO)
Odpięcie wszystkiego i próba na podnosniku o niczym nie świadczy ,inaczej układ będzie pracował bez obciążenia w powietrzu a inaczej w czasie jazdy dlatego ja i mój mechanik zrezygnowalismy z takiej próby.
-
E60 530d Koło pasowe - wibracje fotela pasażera (VIDEO)
Ja bym odpuscił konwerter,u mnie przed wymianą wibracje były i po wymianie też są.Jestem na etapie czyszczenia piast na lustro jak i tarcz w miejscach gdzie przylegają do piasty,zrobiłem jedną strone dopiero bo brak czasu i powiem ci że jakby mniej wibrowało,musze wymienic poduche pod silnikiem bo jedna leży i dam znać co to dało wszystko. :mad2:
-
E60 530d Koło pasowe - wibracje fotela pasażera (VIDEO)
Witam ,robiłeś coś z wałem czy samo sie zmienilo
-
USB czy jest możliwość doposazenia
Po primo niewiemy jakie masz auto ani jakie masz radio ccc,mask czy bisnes,po drugie popraw temat,po trzecie był taki temat poszukaj tam wszystko pisze. :D
-
Bmw e61 530xd wtryski
Witam,mam takie pytanko czy jak przyłoze palec do wtrysku to ma byc odczuwalne takie pukanie w palec czy nie?Wiem że inpa ,przelewy itd.ale niemam możliwości akurat.Temat jest taki ze na piatym i szostym czuc odczuwalne pukanie po przylozeniu palca i glosniejsza prace na pozostalych tego efektu niema.Jesli bylo prosze o usuniecie tematu.
-
520d Brak Mocy nie dogrzewa silnika
Więc czym by to było spowodowane że jednak nie działają te kreski?bo wszystko inne bez zarzutu.
-
520d Brak Mocy nie dogrzewa silnika
Witam ,mam auto 2005 grudzień i te kreski też sie nie ruszją u mnie,ani na tescie zegarów ani jaksie nagrzewa,wkońcu jak to ma być bo już zgłupiałem,czytałem temat o termostatach i tych kreskach każdy pisze co innego.
-
525d LCI - Kodowanie zmieniarki błąd
Dzięki serdeczne,wisze ci browca hehe.
-
525d LCI - Kodowanie zmieniarki błąd
Witam ,możesz podrzucic fote jak sie wpiołeś w ten port lub opisać byłbym ci wdzięczny,może być na pw.
-
530d wymiana skrzyni z pre lci na lift
To jest tak ,jesli zamierzasz turlac sie samochodem dluzszy okres i cieszyc sie bezawaryjnym dzialaniem skrzyni to remont jest najlepszym wyjsciem ,wiesz co masz a z kupnem używki to loteria albo sie uda albo wtopisz kase i zaplacisz dwa razy za robote przy wymianie,to już twoja decyzja.
-
530d wymiana skrzyni z pre lci na lift
Bo zle pytanie zadaleszapytaj o żarówki do ringów białe to zobaczysz :mrgreen: hehehe.
-
E60 530d Koło pasowe - wibracje fotela pasażera (VIDEO)
Hehe nie jest dokuczliwe? Spróbuj tak jechać 3500tys km zobaczymy co powiesz wtedy,to auto ma plynąć gladko a nie trzepać jakbyśmy jechali wozem drabiniastym.
-
e61 530XD 231km wysokie spalanie
No nie spala mam takie samo auto ,rocznik tez 9,5-10 miasto,trasa przy120 6,8l-7,5 l na sto.
-
E60 3.0d automat Problem z mocą i skrzynią
U mnie nie falowaly obroty wcale a skrzynia szarpala i przeciągała biegi ,wymienilem konwerter jak ręką odjął zadnej dziwnej pracy skrzyni,ale dalej ci radze pidpiąć kompa i szczytac błędy w innym przypadku nikt ci tu nie wywróży bez odczytu jakie błędy występują.
-
E60 3.0d automat Problem z mocą i skrzynią
Jak skrzynia przeciaga biegi oprucz tego falują obroty i masz dziwny dzwięk z okolic skrzyni to konwerter pewnie do wymiany,podłącz kompa sprawdz błędy albo jefz do kumatego mechanika który zrobi taką diagnoze.
-
Dziwny przerywany dźwięk podczas jazdy.
Sam sobie odpowiedziales ,pusta pucha po dpf.
-
E61 LCI 2007 530D dziwny odgłos dochodzący z okolicy silnika
Masz automat ?sprawdz koło zamachowe tam lubia sie nity obluzowywac i powstaje taki dzwny dzwięk.Nie napisałes z której części silnika ten dzwięk.
- Wielkanoc 2017
-
E60 komunikat Tyre pressure loss
Drugi bardziej szczegółowy,Reset czujnika cisnienia w oponach- BMW E90 navi …: