Treść opublikowana przez kubaj123
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Miałeś to w 320d? Zmieniało to jakoś drastycznie dźwięk wydechu?
-
tempomat wyświetlalnie ustawionej prędkości
dzisiaj przetestuje i zobacyzmy, dzieki :D
-
Łódzkie
dokładnie tak, bracia Jagiłło.
-
Łódzkie
na św. teresy, sam u nich silnik wymieniałem i auto chodzi jak nowe. Są w miare tani ale mają straszne obłożenie i trzeba długo czekać
-
tempomat wyświetlalnie ustawionej prędkości
ja nawet nie wiem ktora wersje zegarów mam ale jak widać chyba nie w kazdym da się to zrobić. Chociaż opcja jak tako dostępna.
-
Dywaniki gumowe na zime do e9x
E90/91 maja takie same dla tych modeli, e92/93 maja swój i by kształt. Ogólnie ori bezowe bedzie Ci bardzo cieżko kupic bo sam wlasnie miesiac czy dwa temu przez to przechodziłem ale jeden z forumowiczów akurat wystawiał to wzialem. Poszukaj w moich tematach postów o sklepach z bezowymi dywanikami gumowymi. Wydaje mi sie ze gdzieś umieszczałem post do sklepu który je jeszcze sprzedaje. A i wersje xdrive maja jeszcze inne dywaniki
-
tempomat wyświetlalnie ustawionej prędkości
Myślicie, że w każdym E90 da się to zakodować żeby działało. Właśnie doposażyłem pomyślnie w tempomat, zakodowałem, błędów nie ma. Zmieniłem w KOMBI wert 01 na 02 też pomyślnie ale nic mi się nie wyświetla jak lece te 40-50 i włącze tempomat, to powinno samo się pojawić czy jak? Zegary mam standard.
-
Bicie tylnego kola ...
taka tylko mała wskazówka. Upewnij się na 100% czy to to, zawsze możesz kupić jakąś używkę na allegro wsadzić zobaczyć jak jeździ a jak nie to zwórcić w ciągu 14dni. Kiedyś dawno temu czytałem, że chyba w serii 1 i 3 lubią sięwłaśnie tylne zaciski zacinać i grzać ale nie dam sobie ręki uciąć.
-
jak zakodować tempomat E90
Dobra wszystko nie wiem czemu nagle zaczęło samo z siebie działać, błędów dsc i kombi juz nie mam. Teraz zostaje adaptacja skrętu. Myślicie ze zrobię to poprzez tool32? Czy moze lepiej przez dis? EDIT: Zrobiłem to poprzez Tool32, za pierwszym razem nie prażyło ale drugoi raz i wszystko jest elegancko błędów nie ma. Problemem wyskakujących błędów okazał się być nieaktualny NCS wydaje mi się, że był z 2003r. Problem BA-Fehler się rozwiązał sam jak nadinstalowałem od nowa NCS'a i nagle wszystko zaczęło działać. Także wielkie dzięki za pomoc :] Jeszcze jedno pytanie mam, czy wyświetlanie aktualnej prędkości działa na każdych zegarach? Zmieniłem tam w KOMBI TEMPOMAT wert_01 na 02 i nadal mi nie wyświetla. Zegary mam standard, nie high. Chyba, że może trzeba to jakoś uatywnic, chociaż próbowałem wszystkiego.
-
jak zakodować tempomat E90
Ogólnie jak ręcznie zrobic update spustem to wiem, wcześniej juz robiłem przy starej wersji NCS i śmigało. Teraz mam NCS 4.0.1 od mlodzik1 (chomik) i mam ten problem ze inpa oraz NCS jest bez żadnych plików totalnie goły, w inpie nie mam możliwości wybrania modelu nawet. Do ncs załadowałem pliki spdaten chyba v.55 z 2014 roku pełna wersje. Profile tez załadowałem. Problem polega teraz na tym, ze wybierając F1/f3/e89 wyskakuje mi błąd BR-Fehler. Widze ze skonfigurowanie i znalezienie poprawnie działajacego ncs graniczy z cudem i jest trudniejsze od samego kodowania ktore jest raczej banalne :cry2:
-
Bicie tylnego kola ...
Nie wiem czy to coś pomoże ale ogólnie kumpel w 118d miał ten problem ze koło mu sie strasznie grzało, chyba tylne lewe. Na bank tylne. Okazało sie ze zacisk miał do wymiany, wymienił na nowy i działa. Różnica taka ze u niego nic nie biło. Sprawdź zacisk dokładnie
-
Dywaniki gumowe beżowe
City sa to welurowe takie same jak z 2 posty wyżej z linku OLX
-
jak zakodować tempomat E90
dokłądnie to właśnie sciągnąłem wczoraj a także z tego samego chomika NCS'a, jest to właśnie goła wersja. Dodałem całe spdaten ale wyskakuje mi błąd, że złe nadwozie. Spróbóje jeszcze przezz program zaaktualizować bo dodawałem sam ręcznie.
-
jak zakodować tempomat E90
Tez wlasnie myślałem ze mam jakis błąd z konfiguracja NCS, wyrzuciłem tamtego starego i pobrałem nowszego. Tyle ze jest to totalnie gola wersja i musze sam jakoś rozkminić teraz jak pododawać wlasnie sp.daten itp zeby do ruszyło, ogólnie jak aktualizować spdaten wiem. Tylko pytanie co jeżeli wersja NCS jest gola i wesoła i nie ma żadnego nadwozia ani nic? Tak samo czy cos jeszcze trzeba dodać?
-
BMW E90 - Czy warto kupować auto z uszkodzonym silnikiem?
Ponad 10tys to taka cena akurat, zależy co będziesz chciał jeszcze robić, często dochodzi turbo i sprzęgło. Max ci wyjdzie 13tys moim zdaniem
-
Jaki zderzak (dyfuzor) e90
Taniej Ci wyjdzie kupic na dwa wydechy i jechac do tlumikarza niech Ci przerobi wydech na dwa, zapłacisz z 200-300zl
-
jak zakodować tempomat E90
Dzieki wielkie, bede próbować i dam znac jak efekty. Mecze sie i mecze i nie mogę nic ogarnąć. Bede dawać znac
-
Jaki zderzak (dyfuzor) e90
znalazłem coś podobnego na aliexpres ale kosztuje troche bo 450 dolców, jest carbonowy na 1 wydech.
-
e91 - wymiana płynu hamulcowego
240zł to złodziejstwo? :duh:
-
e91 - wymiana płynu hamulcowego
Układ przegląd i hamulcowy jak pewno wiesz jest połączony razem, podejrzewam ze musza robić jedno i drugie właśnie na wypadek zapowietrzenia układu sprzęgła. Ja swoją jedynkę ostatnio oddałem i różnica w hamowaniu jest ogromna, sprzęgło mam wrażenie ze minimalnie lepiej chodzilo
-
[E9x] Dystanse
Takie powinny byc dobre, ja bym brał
-
[E9x] Dystanse
w swojej miałem na przodzie 1,5cm dystance i żadnego bicia nie miałęm. Musisz po prostu kupić dystans bardzo dobrej jakości z kołnierzem. Jak kupisz zwykły płaski okrągły kawałek metalu z 5 dziurami to na 90% ci urwie koło i na 100% będzie bić. Same śruby nie mają takiej wytrzymałości, żeby utrzymać koło. Koniecznie musi być kołnierz. dobry dystans około 150-200 sztuka
-
e91 - wymiana płynu hamulcowego
w salonie Ci zrobią za 240zł materiał z robocizną, moim zdaniem warto. Taka sama cena za płyn chłodniczy.
-
jak zakodować tempomat E90
nadal walczez błędem podczas kodowania KOMBI i DSC. Zaaktualizowałem sobie spdaten do sierpnia 2014 czy tam 15 juz nie pamiętam. Myślałem, że to coś pomoże ale du*a nadal mi wyskakują te same błędy. Próbowałem też z innymi ustawieniami expertmode ale tez nic. Poniżej wrzucam zdjęcie error loga, wszystkie błędy wyskakuja tylko jak chce przekodować dsc lub kombi. http://i60.tinypic.com/2z6trol.jpg
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Moze nie za tanio ale jak ktoś ma idealna tapicerkę a fotel kierowcy przeciorany to moze byc spoko opcja. Ogólnie chyba nowych poszyc w sprzedaży w salonach juz nje ma, drogo bo drogo ale moze jako ciekawostka tez byc. Poszycie fotela kierowcy bmw e90 nowe http://olx.pl/oferta/poszycie-fotela-kierowcy-bmw-e90-nowe-CID5-IDble7P.html