Treść opublikowana przez kubaj123
-
odstające zaślepki spryskiwacza
Mpakietowe są grubsze trochę większe i masywniej wyglądają. U mnie przy zmienię zderzaka i zaślepek na m pakiet nie chowają sie do końca co mnie denerwuje.
-
jak zakodować tempomat E90
Inwczej bo sie juz pogubiłem. Rozumiem ze nie masz czujnika deszczu i chcesz wsadzić pająk ten który ma czujnik deszczu? Jeżeli tak to to nie bedzie działać. Dwa, jeżeli masz pająk z tempomatem bez czujnika deszczu i wywala Ci błąd poduszki to spróbuj wsadzić swoją taśmę od oryginalnego przełącznika. Ja miałem tak ze miałem taśmę uszkodzona w tym co kupiłem i wsadziłem swoją stara
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Piano da sie uzyskać. A35 jet black i do tego z 3-4 bezbarwnego i bedzie idealnie.
-
jak zakodować tempomat E90
Jeżeli nie masz czujnika deszczu a wsadziłeś pająk z czujnikiem deszczu to moim zdaniem to nie bedzie działać poprawnie. Trochę nie rozumiem dokładnie o co pytasz. Dodaj FA, zakoduj każdy moduł, poprzez tool32 zrob kalibrację skrętu i gotowe. Vin przydało by sie zmienić ale nie jest to konieczne chociaż sam chciał bym zmienić ale jeszcze nie ogarnalem jak to zrobic.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ja swój nowy do lci kupiłem za coś około 300-310 w salonie. Szukałem długo i taniej nie znalazłem. To wszystko za 150-200zl z Allegro to jest totalne gowno którego sie nie da nawet na powypadkowe założyć.
-
e90 Listwy "drewniane"
Tak
-
e90 Listwy "drewniane"
Wpisuj po prostu "listwy e90", pod rożnymi hasłami trzeba szukać bo ludzie niestety nie umieją opisywać aukcji w większości przypadków i nie umieją dobrać kategorii.
-
e90 Listwy "drewniane"
Fakt czasami zdarzają sie dobre okazje listew na Allegro czy OLX tylko ze trzeba czekać i szukać. Ale tez zdarzają sie anty okazje czy cały kpl poobdzierane za 1200zl :duh:
-
e90 Listwy "drewniane"
Jak kupisz okleinę która wyglada moim zdaniem tragicznie to sie da.
-
tempomat wyświetlalnie ustawionej prędkości
Ja mam wszystkie ale nawet jak wszystko jest ustawione to i tak nie działa. Chyba po prostu kupie zegary High i tyle
-
Kodowanie zegarów w wersji high
Dla potomnych znalazłem wszystko: http://www.ww.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=275887
-
Kodowanie zegarów w wersji high
Chciałbym sobie wymienic zegary z wersji podstawowej na High. Wiecie moze czy musze dodawać nowe VO do pojazdu czy wystarczy wsadzić nowe i przekodować przebieg? Macie jakies wskazówki co powinienem zrobic w tym przypadku?
-
Czy można doposażyć w czujnik deszczu?
Temat był w ciagu ostatnich paru dni poruszany o ile dobrze pamietam. Ogólnie da sie doposażyć ale musisz wymieniać przednia szybę co jest największym kosztem, co do samego czujnika deszczu dużo ludzi narzeka na jego ospale dzialania. Mam w e87 i faktycznie działa trochę ospale i nie zawsze jak trzeba.
-
rozpórka usztywniająca e90
A to nie wiedziałem nawet. Czemu sie nie zmieści?
-
rozpórka usztywniająca e90
Staffa moze byc tylko nie czerwona :D tej skręconej z drugiego linku nie bierz bo sama fakt ze jest skręcana mowi o tym ze to nie bedzie Wgl działać i zaprzecza idei rozporki. Fajne są jeszcze performance ale kosztują nowe ok 1000zl chyba
-
alarm E87
Na bmwstore jest zestaw doposażenia w alar chyba 700 czy 900zl wiecie moze co on zawiera? Czy czujniki syrenę jakies wiązki itp? Czy moze wiązki pod alarm są juz w aucie?
-
Separator oleju:>
Tez wlasnie ostatnio myślałem nad wymyciem. Widzę ze nie jestem sam. Jakies odczucia po myciu? Duze bagno tam było?
-
[e90 320d 163km] zmiana końcówki wydechu?
zmierzyłem końcóke wydechu bez dpf. W dalszej części końcówki (tej bliżej tłumika) średnica jest 60.8mm a w bliższej (bliżej zewnątrz-ten banan) ma wysokość 92mm a szerokość 58mm.
-
tempomat wyświetlalnie ustawionej prędkości
Sprawdziłem i niestety u mnie nadal nie działa. Obie opcje BC miałem od razu na aktiv i lipa. Czyli chyba nie w każdym da sie do zaprogramowac
-
[e90 320d 163km] zmiana końcówki wydechu?
Moim zdaniem duzo bardzo
-
[e90 320d 163km] zmiana końcówki wydechu?
Domyśliłem sie. Tez mam banana i tez myśle na co to zmienic. Jutro bede przy aucie i Ci pomierze suwmiarka
-
[e90 320d 163km] zmiana końcówki wydechu?
Mogę ci zmierzyć u siebie, nie mam dpf. Problem w tym ze rura nie jest okrągła chyba, albo końcówka nie jest okrągła jakos tak. Tak czy siak zmierzę ci jutro albo w piątek jak bede mieć dostęp do auta
-
E90 318d 2010 AUTO KRĘCI ALE NIE ODPALA
Ja bym stawiał na cos związanego z układem wysokiego ciśnienia/paliwem
-
E90 318d 2010 AUTO KRĘCI ALE NIE ODPALA
Moze czujnik ciśnienia albo listwa wtryskowa lub pompa
-
E90 318d 2010 AUTO KRĘCI ALE NIE ODPALA
skoro rozrusznik kręci a sam silnik nie to znaczy, że może padł Ci elektromagnes/rozrusznik jak u mnie. Rozrusznik się kręcił ale sprzęgło w nim zawarte nie miało siły poruszyć kołem zamachowym, o ile dobrze zrozumialem miałem tak samo. Samochód odpalał za 5-10 razem