Skocz do zawartości

Listwy dookoła szyb


Johny88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! jestem nowym użytkownikiem naszego forum.

Mam juz jednak pytanie dotyczące Beemki ,a mianowicie czy ktoś juz wymieniał listwy wokol szyb ze zwyklych na chrom? , 2 dni temu kupilem oryginalne w ASO za zaledwie 1160zl wraz z grilem (BMW ZDUNEK GDAŃSK). Chcialbym jednak założyc je samemu czy ktoś wie jak to sie robi ? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej podjedź do kogoś kto robił to wcześniej, najlepiej spróbuj podpytać kogoś z blacharni w BMW, niech ci to zmieni "po godzinach" ;)

Kolega po demontażu takiej listwy miał drzwi do malowania.

 

A może któryś z kolegów chce zamienić chromy na zwykłe listwy. Wiem ze są amatorzy czarnego matu (sam nie rozumiem co w tym ładnego i jak się to może podobać, :lol: )

 

Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam, oczywiście dopłacę. Gwarantuję fachowy demontaż! hehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych wersji ten chromonikiel po prostu wygląda obleśnie. M pakiet dokładany i ta listwa to zbrodnia. Ale do wersji w klimacie bardziej eleganckim niż sportowym te listwy są ok. Ja mam M pakiet i Shadow line Individual - czyli wysoki połysk i nie wyobrażam sobie chromu akurat. Poza tym w E91 ostatnia listwa występuje z tylną boczną szybą i nie jest tak łatwo bez rzeźby jej wymienić...

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

posiadam listwy naokoło szyb chrom, chętnie się mogę się zamienić na czarne, jest ktoś chętny ?

 

Dodam, że w poprzednim E60 już przerabiałem taką operację i wiem jak to zrobić bez uszkodzenia, czas ok 1-2 h na spokojnie, warunek listwy muszą być całe/ proste itp.

Pozdrawiam,

Luka

Edytowane przez LUKA WAWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! jestem nowym użytkownikiem naszego forum.

Mam juz jednak pytanie dotyczące Beemki ,a mianowicie czy ktoś juz wymieniał listwy wokol szyb ze zwyklych na chrom? , 2 dni temu kupilem oryginalne w ASO za zaledwie 1160zl wraz z grilem (BMW ZDUNEK GDAŃSK). Chcialbym jednak założyc je samemu czy ktoś wie jak to sie robi ? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi .

 

 

Naprawde za taką cenę udało Ci się to kupić.....?

 

MNie powiedzieli że jest to koszt około 4000 zł do touringa z 2006 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

panowie a czy ktoś wie jak wyjąć te listwy boczne na drzwiach? dokładnie chodzi o te:

http://moto.allegro.pl/listwy-przednie-shadow-line-e90-e91-m-pakiet-i1398538472.html

pytanie tylko czy do ich wyjęcia muszę demontować boczki drzwi czy się obejdzie? pytam bo muszę wymienić te listwy ewentualnie pomalować, okleić bo mi się pęcherze porobiły przy uszczelce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW Zdunek - Jedyny Autoryzowany Dealer BMW w Trójmieście.

adres:

80-717 Gdańsk, Miałki Szlak 43/45

tel:

58 350-60-25

e-mail:

biuro@bmw-zdunek.pl

www:

http://www.bmw-zdunek.pl

 

 

Prosze bardzo:)

 

 

Moze i jest jedynym autoryzowanym na sprzedaz nowych aut, ale na czesci i serwis autoryzacje ma tez FOTA w Gdyni.

Jak ktos bedzie chcial cos kupic to spokojnie mozna tam pytac o czesci, a jak ktos bedzie chcial cos naprawic i to jeszcze nietypowego to w zasadzie szczerze powiedziawszy tylko FOTA, a na temat BMW Zdunek lepiej nie bede sie tu wypowiadal bo to tragedia nie serwis

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a czy ktoś wie jak wyjąć te listwy boczne na drzwiach? dokładnie chodzi o te:

http://moto.allegro.pl/listwy-przednie-shadow-line-e90-e91-m-pakiet-i1398538472.html

pytanie tylko czy do ich wyjęcia muszę demontować boczki drzwi czy się obejdzie? pytam bo muszę wymienić te listwy ewentualnie pomalować, okleić bo mi się pęcherze porobiły przy uszczelce!

 

i co panowie nikt nie pomoże jak wyjąć te listwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Chetnie zamienie zwykle czarne na Chromowane lub kupie oryginalne chromowane w rozsadnej cenie.

Bo to co na allegro jest to z listw uniwersalnych nie bedzie wygladac jak oryginal bo listwy sa szersze na tyle.

Sprzedam/zamienię listwy czarne mat e90

Kupię listwy e90 chromowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam

podłączę się pod temat żeby nie zaśmiecać

powoli rozglądam się za listwami shadow do swojej buni, jest kilka aukcji w necie, ale zazwyczaj nie kompletne tylko na jednej aukcji góra na innej dół, może jakoś bym to skompletował, tylko pytanie jak wygląda kompletny shadow w e90? listwy wokół szyb góra, czyli te długie, dolne pod szybami kierowcy, z tyłu, pionowe na szybach czyli ta szersza i węższa z tyłu, a jak wygląda sprawa z obudowami lusterek?

dzięki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.