Witam, mam problem z moją E90. 2.0d 163km 2005r Problem polega na tym, ze podczas jazdy zaswiecily mi sie błędy kontroli trakcji oraz kontrolka hamulca ręcznego na żółto. Diagnoza za pomocą inpy wskazała na czujnik kata skrętu i przy ustawieniu kierownicy w położeniu 0 wskazuje on -100. Problem polega na tym, ze mimo wszelkich prób skalibrowania czujnika, on nie daje sie skalibrowac. Dopiero uczę sie obsługi inpy, wiec moze robie coś źle? Z góry dziekuje i pozdrawiam. Kamil