Treść opublikowana przez kubaj123
-
kodowanie radia professional e90
600-700 są z USB i BT. Zwykle kupisz za 250-300 bez kiwnięcia palcem
-
Jaki silnik do e90?
Raz na 100 150tys musisz wydać te 15tys na remont i to tak w skrócie i uproszczeniu wyglada. Jak był dopiero co robiony to Ok ale odsprzedaż nie jest zbyt prosta
-
kodowanie radia professional e90
Pro nie tylko robi Alpine a akurat to Alpine jest najgorszym wariantem pro. Są dużo lepsze Pro od Pro Alpine, pisałem 2 posty wyżej.
-
kodowanie radia professional e90
Jak masz navi to nic nie zdziałasz tutaj więcej. Jedynie auta bez navi ze zwykłym radiem maja możliwość sensownej zmiany. Radio prof zwykle a radio prof po 2010 Czech to dwa różne światy, nieba a ziemia
-
kodowanie radia professional e90
Różnica to mało powiedziane. Kupuj prof po 2010r produkcja Czechy a doznasz szoku
-
Uszczelka śruby pokrywy zaworów E90 328i
Sprawdź na bimmercat.com i poszukaj czy są osobne numery. Jeżeli nie ma to raczej są sprzedawane razem ze śrubami
-
320d xdrive Uszkodzenia
Przycebulileś dobry deal na tym F39 w cenie E90, zazdroszczę chociaż i tak wole E90 :mrgreen: :mrgreen:
-
Nowy wygląd F01
Ale złotą łopatę dokopałeś :mrgreen: :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
Drgania lewarka to typowe BMW w manualu i tym nie ma co się przejmować. Raz lata na boki raz nie, norma.
-
Większe spalanie po wyczyszczeniu egr
6.8l chyba latem przy 30 stopniach i ledwo co stanie na światłach. Zima to norma 8.0-9.0
-
BMW E90 LCI radio z Bluetooth pytanie
Doposażenie w combox lub kupienie navi na androidzie. Koszt podobny około 1.5tys
-
Nowe hamulce do F07
Typowe zimmermany które się pokrzywily jak 95% użytkowników. Jazda po mieście bardzo wolno w korkach.
-
Nowe hamulce do F07
Poczytaj mój temat, mnie wyszło coś około 20tys zmiana przód i tył. Musisz zmieniać koła na te od M5. Zrobić jarzma które zrobiłem itd. Masz wyliczenie wszystkich kosztów i co i jak krok po kroku. Najdroższe były opony ale turaj przesadziłem bo kupiłem nowe od lambo i dałem 9tys o ile dobrze pamietam. Cena tez dla tego taka bo każda część śrubka itd była nowa z aso wraz z zaciskami. Seryjne hamulce to jeden wielki gruz i to auto nie hamuje. Z nowymi jak żyleta Tutaj temat: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=103&t=268672
-
Nowe hamulce do F07
Wczoraj kupiłem OE Bmw M5 400mm do mojej F07 tarcze i klocki StopTech czyli lepsze niż ori łącznie za 3590zl za sam przód w czym tarcze obie 3tys. Cena spora ale to aso, lubią zedrzeć za wszystko. Kupno poza aso i montaż samemu
-
E60 M5 tarcze
do F07 zakładałem zimmerman sport z M5 F10. Przejechały 8-10tyś km. Kosztowały 2800zł nowe. Wczoraj zamówiłem nowe oryginalne za 3000zł bo stare biły tak, że na postoju było czuć :D
-
Nowe hamulce do F07
o jakim serwisie mówisz i o jakich częściach. Aso czy jakis inny? Oryginalne czy zamienniki?
-
BMW E90 LCI radio z Bluetooth pytanie
Tak jest taka wersja z wbudowanym BT i USB ale BT służy tylko do rozmów a USB można odtwarzać muzykę tylko z pendrive. Mam taka wersje na sprzedaż ze wszystkimi kablami wtyczkami itp. Sam u siebie poprzednio montowałem i ogólnie roboty na godzinę, prosto i bez problemu https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=363969
-
F30 gaśnie przy hamowaniu
Sam już sobie odpowiedziałeś. Skoro zgłosił valvetronic to go sprawdzić bo to może powodować cuda
-
Kod błędu A6cf czujnik ACU
jak otwierasz maske to po lewo od filtra kabinowego przy wtyczce
-
320d xdrive Uszkodzenia
Uszkodzenia raczej małe i wszystko jest do ogarnięcia. Podnieść auto jeżeli masz dostęp do wózka widłowego i wrzucić bieg i koła powinny się kręcić. Cena także dobra a czy bym wymieniał dwie strony to już kwestia kto jak robi. Błędy xdrive mogę wyskoczyć ze względu na zapewne brak czujników przy lewym kole
-
fotele z anglika
Przekładasz samo siedzisko z jednego do drugiego i gitara. Mnie to zajęło jakieś 15 minut. Fotele sportowe, podgrzewane, pompowane x2, manualne.
- fotele z anglika
-
Automatyczne przednie PDC w F30
Tylko serie X miały automatyczne. Pomogłaby zmiana modułu na ten z X ale to już trzeba by bardziej ugryźć temat i w to wejść i sprawdzić wiązki. Ogólnie się nie da.
-
Oslona tarczy hamulcowej przód
U nie po 14 latach to samo i dałem podkładki i trzyma. Nie ma sensu raczej na sile wymieniać skoro podkładki działają i będą działać przez długie lata
-
Zmiana Lamp zwykłych na Halogeny.
Nic nie jest pnp a do wymiany pół wiązki auta z modułami, jak nie masz pojęcia to daruj sobie bo więcej napsujesz. To nie jest takie hop siup