Treść opublikowana przez anjinsan
- SWAP z m43 na m50 a EWS
-
problem ze sprzęgłem E46 320d 150KM 2003
Widocznie słabo został nasmarowany wałek sprzegłowy skrzyni biegów.
-
323i Szarpanie podczas przyspieszania + nierowna praca
Sprawdź gume przepływomierza.
-
E60 -523i prosze o ocene cisnienia na cylindrach
Nie robiłem tego ale mysle, że tak.
-
[E91 n47 177km] Ciśnienie paliwa
Jeśli jeden lub dwa wtryski przelewałby niewielką ilośc paliwa, niebyło tego błedu ale jesli wszystkie przelewają co się zdarza, rzadko ale tak bywa, wówczas pojawia się ten błąd.
-
E46 320D 136KM - wzrost spalania po naprawie pompy wtryskowe
Przecież Pan ją odgrzebał a ja nie byłem świadomy, że coś takiego miało miejsce i nie rozumiem dlaczego Pan nie przyjechał, nie zadzonił ani nie napisał @. To, że zaleciłem pojeździć nie usprawiedliwia tego. Jeśli upgrade według Pana się nie udał nie oznacza, że zrobiłem to celowo.
-
3.0d zachlapany olejem kolektor dolotowy i intecooler
Dlatego, że nie stać mnie na reklamacje. Koszty związane z wymiana turbosprezarki to kokoło 1200,00 zł. Jesli będzie reklamacja a jest to bardzo prawdopodobne przy regenerowanej turbinie, kto zapłaci za kolejna procedurę demontażu imontażu części? Znam przypadki trzykrotnej reklamacji aż do wymiany na nową...
-
[E91 n47 177km] Ciśnienie paliwa
To jest oczywiste przeciez.
-
[E87] Amortyzatory
SACHS wersja SPORT P. PR - 310986 - 311,00 zł SACHS wersja SPORT P. LE - 310985 - 311,00 zł SACHS wersja SPORT T - 310987 - 243,00 zł Na zamówienie - czas realizacji 3 tygodnie.
-
E60 -523i prosze o ocene cisnienia na cylindrach
No to uszczelniacze szlak trafił. castrol jest olejem osadowym i wymiana na inny spowodować moze wypłukiwanie się osadu, poza tym często po zmianie oleju na innego producenta pekaja uszczelniacze zaworowe. Nie martwiłbym sie ta kompresją, bo jest ok. Poprostu olej spływa po trzonkach zaworówych przez nieszczelność uszczelniaczy zaworowych.
-
[E91 n47 177km] Ciśnienie paliwa
To nie znaczy, że jest ok :nienie: Ile przelało się przez 60s :?: 100% sprawny wtryskiwacz nie przelejeje prawie nic.
-
x5 3.0i blokuje koło/koła.
Słabe opony a raczej za szerokie - taki urok.
-
3.0d zachlapany olejem kolektor dolotowy i intecooler
Turbospręzarka do wymiany, co oznacza nie regenerować :!: Układ dolotowy do mycia. Cena turbospręzarki BMW - 6585,00 zł
-
ASC I 4X4
W jakich okolicznościach się to stało :?:
-
Temperatura przy wypalaniu DPF-a Kat i DPF
Nie wiem jak Pan to robi :?: Test który wykonuję... DIS pokazuje wyższe wartości niż w podglądzie live i program sam to robi podnosząc obroty. Wszystko robi się automatycznie, co zakończone jest wynikiem i opisem co nalezy wykonac. Nadmienię, że wielokrotnie błędów nie było a po moim teście okazywało się, że DPF jest przytkany.
-
E60 -523i prosze o ocene cisnienia na cylindrach
Proponuje wymienić odolejacz oleju. nr BMW 11617531423
-
Temperatura przy wypalaniu DPF-a Kat i DPF
Jeśli u pana jest wszystko książkowo to DPF nie osiagnie wysokiej temperatury, bo nie ma z czego. Test DPF'a robię procedurą przez DIS'a sprawdzając ciśnienie. Na wolnych obrotach nie moze przekroczyć +-35mb, przy 2,5ko +-75mb w zalezności od auta.
-
Pekanie kolektora wydechowego X5 e53 3,0D
Nie wszystko trzeba wiedzieć. Były wersjie z DPF'em nr BMW - 18100418189
-
Temperatura przy wypalaniu DPF-a Kat i DPF
Własnie, że przeszkadza, ponieważ DPF za bardzo się schładza.
-
Temperatura przy wypalaniu DPF-a Kat i DPF
Przecież instrukcja w DIS,e mówi wyrażnie 30min ciągłej jazdy przy 2,5-3 ko. Wypalam DPF przynajmniej raz w tygodniu na zlecenie usługodawców stosuję tylko dodatkową chemię WURTH'a, gdyż do mnie trafiają przypadki zapchane na poziomie 150mb na wolnych obrotach. Wykonuję to w/g instrukcji DIS, dlatego wtrąciłem się w rozmowę. To tyle :idea: Życzę powodzenia w wypalaniu. Adam Kunc
-
Temperatura przy wypalaniu DPF-a Kat i DPF
Niech sie kolega zastanowi :?: Temperatura bedzie wyższa na 5 biegu przy 4ko czy na 3 biegu przy 2,5ko :?:
-
Temperatura przy wypalaniu DPF-a Kat i DPF
Jeżeli kolega tak przeczytał to zyczę powodzenia :mrgreen:
-
Pekanie kolektora wydechowego X5 e53 3,0D
Kolektory pękają od przydkanego DPF'a.
-
Świece żarowe kupno
Nie podejdą, ponieważ maja napiecie 10,5V a tu potrzebne są 5V czyli np BOSCH 4027816240945
-
Termostat - numer katalogowy
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.