Treść opublikowana przez anjinsan
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Mnie około 50l/100km :mrgreen:
-
e30 swap 4.4 v8
Hamulców w prosty sposób nie zamontujesz wraz z ich wspomaganiem. To samo z wydechem i 6-biegową skrzynią biegów a dyfer 188mm prawie z każdej BMW z epoki E30 z przełożeniem w zależności od przeznaczenia projektu.
-
Jaki silnik do e 30 M30B35 czy M52B28?
Do driftu lepszy będzie M30B35
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
W tej chwili miejsc jest sporo ale 30 jest zajętych przez youngtimery. A tu film ogólny z track day'u.
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Będzie ktoś 16 czerwca? Ja się zapisałem :) Dzień wcześniej (15.06) startuję w pucharze youngtimerparty.
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Wysłałem na PW do ściągnięcia.
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
- E24 Lampy - zmiana
Soczewki fabrycznie były po 86r, więc się da :D- Tor poznan - 06.04.2014? :)
Ja planuję być 16 czerwca.- Tor poznan - 06.04.2014? :)
Mnie również miło było Was poznać. Jazda naprawdę bez trzymanki ale o to chodzi, żeby na mokrej nawierzchni tez opanować auto. Link do czasów i fotek http://www.tptd.pl/2013/5ed2013/ZBIORCZY%20WSZYSCY.pdf http://mw-pictureworks.blogspot.com/2013/05/tor-poznan-track-day-12052013-deszczowo.html- Tor poznan - 06.04.2014? :)
Prawda :8) Wyścigówka gotowa 8) startujemy jutro około 12:00- Tor poznan - 06.04.2014? :)
W razie coś mam opony deszczowe :mrgreen:- Tor poznan - 06.04.2014? :)
Przygotowani :?: :mrgreen: Mnie dzisiaj udało się ubrać felgi w opony :cool2:- Tor poznan - 06.04.2014? :)
Opony zawsze się nadmiernie zuzywają przy jeździe na czas :mrgreen:- BMW E24 Cabrio-> Mała sesja str.1
3 biegowy automat?- Tor poznan - 06.04.2014? :)
Ja od dawna z ekipą mamy zarezerwowany hotelik z soboty na niedzielę niedaleko toru, tylko miejsc już brak :| Zadzwońcie do http://www.instytut-glamour.pl/- Tor poznan - 06.04.2014? :)
W związku z tym, że kilka osób ( aut ) będzie z Klubu. Zorganizowałem namiot, grill i ekipę kibiców :cool2:- PROBLEM MAGLOWNICA E60
Masz aktywny system dlatego 5 czujników. Założenie z jednym czujnikiem wiąże się z przeprogramowaniem auta.- Znaczne zwiększenie mocy w 3.0 benzyna wolnossąca
Tak jak kolega napisał tylko kompresor.- E60 535d jak wzmocnić hamulce ? od M5 ?
Ja używam EBC i uważam, że nie ma lepszych.- Trzy krążowniki szos.
Miałem okazję sfotografować 3 wersje E23. po lewej poliftowa, w środku przygotowana do wyścigów płaskich, po prawej przedliftowa. Jakieś komentarze :?: :wink:- Tor poznan - 06.04.2014? :)
W Raszynie mam warsztat a mieszkam na Pradze, więc startuję z Modlińskiej. Lawetę mam szybką ale raczej nie nadążę za Wami :wink:- Tor poznan - 06.04.2014? :)
ostatnie miejsce zajales:) fajnie. nie skop na pup za bardzo na torze :) Będę się starał - Go Pro Panowie mają :?:- Tor poznan - 06.04.2014? :)
Ja też już opłaciłem i jestem na liście. Do zobaczenia na torze :cool2:- Tor poznan - 06.04.2014? :)
1. WujekWaldus 2. 335i (wpisalem juz Cie automatycznie abys nie uciekl:D) 3. Klagosz 4. Kamil20011 5. KoKoS (50%) 6. Klaudiusz (jest w D pogadam z nim jutro ;) ) 7. Olo46 (90%) 8. anjinsan - E24 Lampy - zmiana
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.