Treść opublikowana przez anjinsan
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Andrzeju wszystko wiem... Poza tym Paweł nie jeździ tym lotusem od wczoraj;) Pamiętam jakie czasy robił kiedyś a jak jest teraz. Lotusika ogarnia perfekcyjnie :cool2: Jest to inna liga i nie ma co tu porównywać :idea:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
700kg i 420KM :wink:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Mnie udało się poprawić własny rekord i to bardzo powtarzalnie 1:50.699 Duży ruch był na torze i niewiele miałem czystych przejazdów.
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Koniecznie :cool2:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Ja wyjeżdżam ze swoją ekipą ( 11 osób ) w sobotę o 12:00. Wyścigówka już przygotowana :cool2:
-
m62B44 odcina przy 5500 rpm
Swap box da radę :idea:
-
program do silnika n52 , 2.5i ,czy warto?
Sam program niewiele da - nie warto. Albo swap na 3.0 albo montaż kompresora i będzie Pan zadowolony :cool2:
-
E36 Swap M50 B20 NV na M50 B25 NV problem pilne pomocy :(
Nie pomyliłeś kół pasowych :?:
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
Tak!
-
m62B44 odcina przy 5500 rpm
Brak sygnału prędkości do DME.
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
Myślę intensywnie i bliski jestem pojechania swoją 635CSI :8)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
a Ty robisz jako TAXI czy wbijasz sie na GT3 RS na fotel pasazera ;)? Myślę, że się płaci. Do mnie zadzwoniły 2 osoby, że chcą zrobić prezent i czy odpłatnie przewiozę :cool2:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
A ja już mam zapisy :wink:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Jeśli nie mierzą w parku maszyn to robią pomiar jak auta jeżdżą i jeśli ktoś przekroczy 100 db, wówczas ściągają z toru. Ten GTR o którym Walduś mówi miał 112 db i go nie dopuścili.
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Zajefajnie :cool2: Michała chyba specjalnie namawiać nie będzie trzeba :mrgreen:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
ja też kupiłem już oponki na tył :) http://allegro.pl/show_item.php?item=3455737694
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Ktoś jedzie :?: http://tptd.pl/Pozegnanie%20Wakacji.html
-
Swap małe e90 na V8 4.5
Taki swap jest możliwy ale nieopłacalny do auta cywilnego.
-
e39 535i nie dziala elektryka drzwi pasazera
Takie sprawdzenie miałem na myśli :idea:
-
E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Czasem urlop trzeba wziąć :idea:
-
e34 m50b25 vanos STROKER
Wał, korbowody i tłoki.
-
Wybór silnika
Stroker 3.0 na bazie M50B25.
- Skrzypi
-
E 93 Spryskiwacze Reflektorów
Źle spasowany zderzak lub po prostu spryskiwacze są do wymiany.
-
E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Czasem trzeba robić kalibrację kompem. Jest też szansa, że jest uszkodzony IBS lub problem z alternatorem, wówczas tak się będzie działo. Generalnie diagnostyka podstawą oceny problemu.