Treść opublikowana przez marjok1000
-
Czujnik ABS przód - problem
a nie padł ci prawy przód?? pytam bo przeważnie ten pada w większości
-
Czujnik ABS przód - problem
nie martw sie ja wydłubywałem dwie godziny ponad i rozwiertywałem wkrętarką az druga część na wylot wyleciała,tam jest miejsce jakieś do 1cm tak że resztki spadną na ziemię i powinno sie obejść bez rozkęcania tarcz.
-
wtyczka za pólkami ???
witam :D za półkami tam gdzie jest zegar znajduje się wtyczka i pytanie czy ona jest do podłączenia komputera pokładowego czy jakaś diagnostyka ?? w bagażniku też mam taką samą kupiłem kompa w tej wersji okrojonej ,jeszcze nie doszedł i zastanawiam sie jak go podłaczyć pozdrawiam
-
no i urwałem.....:((((
nie przejmuj sie ja na metalowej srubie już przejechałem 15 tys i nie mam zamiaru wymieniać,chyba że mi sie trafi w sklepie i bede o tym pamietał;-)
-
No i stalo sie BUUM
ja tez miałem bum po roku eksploatacji drugiej generacji i było moze z 40 wystrzałów i nic z przepływką ,okazało się kable do świec pozdrawiam
-
komputer pokładowy
pod tymi dwoma półkami powinno być złąćze u ciebie i tylko wpinasz całość pozdrawiam
-
warsztat w okolicach Katowic - śruby pomocy
witam czy ktoś znajakiś dobry warsztat w okolicach Katowic śruby 17-tki mi objechały ,teraz to już 16-tke sie ledwo nabija i nie moge se z tym poradzić,a nie długo zima i trzeba odkręcić koła i zmienić,pomocy. :o
-
Czy jeszcze brakuje mi czegoś z luksusu ?
ja bym dodał jeszcze tak jak u mnie poprostu mocy silnika i szerokiej drogi ................... :D
-
ABS sterownik
po podpieciu żarówki powinna ci zgasnąc kontrolka abs na tablicy :)
-
ABS sterownik
nie to nie sterownik abs- u to sie prawie nigdy nie psuje a znajduje się pod schowkiem pasażera ,trzeba 6 srobek wykrecić ja miałem to samo po czterech dniach odpalam auto i sie świeci ABS po prostu czujnik sie zapiekł,albo ma ptrzerwe ,i tak jak uzytkownicy forum piszą najczęsciej pada prawy przód tak było w moim przypadku również a sposób na sprawdzenie który to taki sposób garażowy,w miejsce czujnika na gnieżdzie podepnij zarówke 5,10 wat i powinna ci przy którymś zgasnąć,albo zmierz omomierzem powinien mieć sprawny czujnik około 1,10 kiloohma do 1,4 pozdrawiam i powodzenia ja przeszłem to samo i teraz wszystko hula ,a czujnik na allegro kupiłem :D
-
Nietypowy problem z ABS
ja zrobiłem tak jak mi w linku podali świetny sposób i sam pod garażem wymieniłem polecam tutaj link: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=7385
-
numer z licznikiem...
to nie jest oryginalny przebieg - tu sie mylisz wszystkie betki pokazują coś od 326.................336.......311........ a było kiedyśna forum wyjaśnione poszczególne oznaczenia numerów kodów dobrze poszukajcie ;-))
-
jak ustawić prawidłowo wzmacniacz????
witam ;-)) kupiłem auto już ze wzmacniaczem philips ,model jakiś około dwa -trzy lata,ma cztery wyjscia z channel 1 i 2 sągłośniki z trzy i cztery subwoffer jest on podzielony na 1i2 i 3i 4 na obu kanałach są regulacje jakieś filtry to sie da słyszeć natomiast są podane częstotliwości 60,80,100,120 khz mam głosniki magnat 150 wat i subwofer 150 wat,ponadto są jakieś zakresy w voltach 03,1,2 v pytanie na jakie częśtotliwości ustawić głośniki i na jką subwowoofer pozdrawiam
-
jak odkręcić śruby z kół /alu felgi/
nie to nie tak ,mam jakieś oryginalne sruby i są w srodku puste,takie jakby imbus wchodził ,a ścianki są słabe na pożądny klucz 17-tke
-
jak odkręcić śruby z kół /alu felgi/
witam chciałem zdjać przednie koła,jednak tak sie zapiekły śruby że mi już17-tki objechały ,może ma ktoś jakiś sposób skuteczny,moze nabić 16-tke ,albo czymś psikać np:wd 40 też nie pomaga pozdrawiam
-
Czy warto kupić?
ja tez kiedś wierzyłem w te przebiegi ale szybko sie wyleczyłem,moje auto miało na tablicy 164 tys,a naprawde 205 tys,znalazłem to w papierach już po długim fakcie ,ponadto dobry mechanik ci powie po częściach u mnie tak było z bebnami hamulców tam akurat widać wyraznie ile sie to sciera przy około 200tys... pozdrAwiam i lepiej do ASO
-
jak sprawdzić czujnik abs
ja mam ten sam problem - to również zaczne od prawego przedniego - pozdrawiam :D
-
Oplacalnosc gazowania
zyga nie smiej sie że ktoś jest szczery ,ja robie rocznie - tu nie spadnij z krzesła teraz bo ci powiem --- 5-6 tysiecy ,ale mam służbowe auto również i robie nim 45 tys,rocznie , i nie dziw sie że niektórzy mają takie przebiegi,poprostu jak chce poszaleć to siadam do beemki - równiez szerokiej drogi pozdrawiam :D
-
dioda od alarmu BMW pstryczek ?
akurat w moim służbowym berlingo jest też taka dioda pstryczek i to służy we wszystkich autach do resetu alarmu pozdrawiam :D
-
wystrzał gazu
witam dalej draze temat i mam pytanie czy te wystrzały mogą być z filtra gazu,przejechane od instalacji 12.000 km pozdrawiam
-
wystrzał gazu
no nie wiem nic dalej co z tym robić chyba bedzie trzeba gazownika odwiedzić :D aco to klapka antywystrzałowa ??? jak to w ogóle wyglada i gdzie sie montuje??
-
wystrzał gazu
witam od jakiegoś czasu mam problem z gazem dzieje się coś takiego,jak jeżze powoli płynnie to autko chodzi,a jak chce poszaleć to znaczy dodam więcej gazu i zaraz mam wystrzał ,za każdym razem spada ten wężyk chyba z silnika krokowego to jest-prosze o rade czytałem już o tym na forum ,pewnie mam świece i kable do wymiany ,ale czy może ktoś potwierdzić pozdrawiam podaje adres stronki bo nie mam na jużaparatu,to jest czwarta fota od góry http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=454501[/img]
-
ile oleju biora wasze bmki??
u mnie to samo cały rok sprawdzam i nic nie dolałem ,akurat dzisiaj jest rok po wymianie ,z tym że przejechałem 6 tysięcy dopiero,a tez bunia nie młoda bo 1994 rok,pozdrawiam
-
jaki klej na emblemat
ja kupiłem używane i nie ma żadnych wcisków,tylko resztki jakiegoś kleju;-))
-
jaki klej na emblemat
witam,kupiłem znaczek 316 ten na tylną klape czy ktoś już przyklejał,jak tak to czym,doradzają mi taśme dwustronna ale nie wierze że to wytrzyma wszystkie pory roku,może jest jakiśbezpieczny klej na to ?? pozdrawiam