Skocz do zawartości

marjok1000

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjok1000

  1. marjok1000 odpowiedział(a) na nagash temat w E36
    a nie padł ci prawy przód?? pytam bo przeważnie ten pada w większości
  2. marjok1000 odpowiedział(a) na nagash temat w E36
    nie martw sie ja wydłubywałem dwie godziny ponad i rozwiertywałem wkrętarką az druga część na wylot wyleciała,tam jest miejsce jakieś do 1cm tak że resztki spadną na ziemię i powinno sie obejść bez rozkęcania tarcz.
  3. marjok1000 opublikował(a) temat w E36
    witam :D za półkami tam gdzie jest zegar znajduje się wtyczka i pytanie czy ona jest do podłączenia komputera pokładowego czy jakaś diagnostyka ?? w bagażniku też mam taką samą kupiłem kompa w tej wersji okrojonej ,jeszcze nie doszedł i zastanawiam sie jak go podłaczyć pozdrawiam
  4. marjok1000 odpowiedział(a) na krzysiek88333 temat w E36
    nie przejmuj sie ja na metalowej srubie już przejechałem 15 tys i nie mam zamiaru wymieniać,chyba że mi sie trafi w sklepie i bede o tym pamietał;-)
  5. marjok1000 odpowiedział(a) na karol temat w E36
    ja tez miałem bum po roku eksploatacji drugiej generacji i było moze z 40 wystrzałów i nic z przepływką ,okazało się kable do świec pozdrawiam
  6. marjok1000 odpowiedział(a) na wojtaz_84 temat w E36
    pod tymi dwoma półkami powinno być złąćze u ciebie i tylko wpinasz całość pozdrawiam
  7. witam czy ktoś znajakiś dobry warsztat w okolicach Katowic śruby 17-tki mi objechały ,teraz to już 16-tke sie ledwo nabija i nie moge se z tym poradzić,a nie długo zima i trzeba odkręcić koła i zmienić,pomocy. :o
  8. ja bym dodał jeszcze tak jak u mnie poprostu mocy silnika i szerokiej drogi ................... :D
  9. marjok1000 odpowiedział(a) na arturr temat w E36
    po podpieciu żarówki powinna ci zgasnąc kontrolka abs na tablicy :)
  10. marjok1000 odpowiedział(a) na arturr temat w E36
    nie to nie sterownik abs- u to sie prawie nigdy nie psuje a znajduje się pod schowkiem pasażera ,trzeba 6 srobek wykrecić ja miałem to samo po czterech dniach odpalam auto i sie świeci ABS po prostu czujnik sie zapiekł,albo ma ptrzerwe ,i tak jak uzytkownicy forum piszą najczęsciej pada prawy przód tak było w moim przypadku również a sposób na sprawdzenie który to taki sposób garażowy,w miejsce czujnika na gnieżdzie podepnij zarówke 5,10 wat i powinna ci przy którymś zgasnąć,albo zmierz omomierzem powinien mieć sprawny czujnik około 1,10 kiloohma do 1,4 pozdrawiam i powodzenia ja przeszłem to samo i teraz wszystko hula ,a czujnik na allegro kupiłem :D
  11. marjok1000 odpowiedział(a) na miczmcm temat w E36
    ja zrobiłem tak jak mi w linku podali świetny sposób i sam pod garażem wymieniłem polecam tutaj link: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=7385
  12. marjok1000 odpowiedział(a) na elwood_ temat w E36
    to nie jest oryginalny przebieg - tu sie mylisz wszystkie betki pokazują coś od 326.................336.......311........ a było kiedyśna forum wyjaśnione poszczególne oznaczenia numerów kodów dobrze poszukajcie ;-))
  13. witam ;-)) kupiłem auto już ze wzmacniaczem philips ,model jakiś około dwa -trzy lata,ma cztery wyjscia z channel 1 i 2 sągłośniki z trzy i cztery subwoffer jest on podzielony na 1i2 i 3i 4 na obu kanałach są regulacje jakieś filtry to sie da słyszeć natomiast są podane częstotliwości 60,80,100,120 khz mam głosniki magnat 150 wat i subwofer 150 wat,ponadto są jakieś zakresy w voltach 03,1,2 v pytanie na jakie częśtotliwości ustawić głośniki i na jką subwowoofer pozdrawiam
  14. nie to nie tak ,mam jakieś oryginalne sruby i są w srodku puste,takie jakby imbus wchodził ,a ścianki są słabe na pożądny klucz 17-tke
  15. witam chciałem zdjać przednie koła,jednak tak sie zapiekły śruby że mi już17-tki objechały ,może ma ktoś jakiś sposób skuteczny,moze nabić 16-tke ,albo czymś psikać np:wd 40 też nie pomaga pozdrawiam
  16. marjok1000 odpowiedział(a) na radekcarlos temat w E36
    ja tez kiedś wierzyłem w te przebiegi ale szybko sie wyleczyłem,moje auto miało na tablicy 164 tys,a naprawde 205 tys,znalazłem to w papierach już po długim fakcie ,ponadto dobry mechanik ci powie po częściach u mnie tak było z bebnami hamulców tam akurat widać wyraznie ile sie to sciera przy około 200tys... pozdrAwiam i lepiej do ASO
  17. marjok1000 odpowiedział(a) na andryu temat w E36
    ja mam ten sam problem - to również zaczne od prawego przedniego - pozdrawiam :D
  18. marjok1000 odpowiedział(a) na zenek123 temat w E36
    zyga nie smiej sie że ktoś jest szczery ,ja robie rocznie - tu nie spadnij z krzesła teraz bo ci powiem --- 5-6 tysiecy ,ale mam służbowe auto również i robie nim 45 tys,rocznie , i nie dziw sie że niektórzy mają takie przebiegi,poprostu jak chce poszaleć to siadam do beemki - równiez szerokiej drogi pozdrawiam :D
  19. akurat w moim służbowym berlingo jest też taka dioda pstryczek i to służy we wszystkich autach do resetu alarmu pozdrawiam :D
  20. marjok1000 odpowiedział(a) na marjok1000 temat w E36
    witam dalej draze temat i mam pytanie czy te wystrzały mogą być z filtra gazu,przejechane od instalacji 12.000 km pozdrawiam
  21. marjok1000 odpowiedział(a) na marjok1000 temat w E36
    no nie wiem nic dalej co z tym robić chyba bedzie trzeba gazownika odwiedzić :D aco to klapka antywystrzałowa ??? jak to w ogóle wyglada i gdzie sie montuje??
  22. marjok1000 opublikował(a) temat w E36
    witam od jakiegoś czasu mam problem z gazem dzieje się coś takiego,jak jeżze powoli płynnie to autko chodzi,a jak chce poszaleć to znaczy dodam więcej gazu i zaraz mam wystrzał ,za każdym razem spada ten wężyk chyba z silnika krokowego to jest-prosze o rade czytałem już o tym na forum ,pewnie mam świece i kable do wymiany ,ale czy może ktoś potwierdzić pozdrawiam podaje adres stronki bo nie mam na jużaparatu,to jest czwarta fota od góry http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=454501[/img]
  23. marjok1000 odpowiedział(a) na arj14 temat w E36
    u mnie to samo cały rok sprawdzam i nic nie dolałem ,akurat dzisiaj jest rok po wymianie ,z tym że przejechałem 6 tysięcy dopiero,a tez bunia nie młoda bo 1994 rok,pozdrawiam
  24. marjok1000 odpowiedział(a) na marjok1000 temat w E36
    ja kupiłem używane i nie ma żadnych wcisków,tylko resztki jakiegoś kleju;-))
  25. marjok1000 opublikował(a) temat w E36
    witam,kupiłem znaczek 316 ten na tylną klape czy ktoś już przyklejał,jak tak to czym,doradzają mi taśme dwustronna ale nie wierze że to wytrzyma wszystkie pory roku,może jest jakiśbezpieczny klej na to ?? pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.