Treść opublikowana przez kulfon3
-
GONG nie zapiętych pasów
albo wpadnij do wrocławia to ci to przez bmwhat zmienię.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
haha, no na to 3 zdjęcie nawet nie zwróciłem uwagi. gość mnie "kupił" tym pierwszym ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
z innej beczki: w tej aukcji ciekawe jest zdjęcie główne ;) http://allegro.pl/bmw-felgi-17-cali-z-oponami-zimowki-i4941516620.html
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
hehe,nie Mariusz, tak z ciekawości chciałem obadać ofertę,bo wiem,że jest kilka osób na forum,które chciałyby je mieć i mogłoby to być dla nich pomocne.nic już nie będę do typa pisał.śmierdzi mi przekrętem. aczkolwiek gwoli ścisłości to na razie w mailu poprosił on o adres do wysyłki,a nie o kasę ;) ja obecnie zbieram na lakiernika na zderzaki i progi.modów mi starczy ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
to fotele to niestety,ale raczej ściema. napisałem z ciekawości zapytanie czy jeszcze aktualne i oto odpowiedź: z adresu John Ro ([email protected]) "Hallo, Ich habe Ihre E-Mail , ist das Gerät verfügbar ist, meine letzte Preis ist 1600 € (Versandkosten inklusive). Ich muss Ihnen mitteilen, dass ich in England .I entfernt davon ausgehen, dass dies nicht ein Nachteil für Sie. Dies ist nicht ein Problem, weil ich das Einzelteil direkt auf Ihrem Ort zu liefern. Die Versand Steuern wird von mir behandelt werden, brauchen Sie nicht, um keine zusätzlichen Steuern zahlen. Wenn Sie für diesen Kauf bereit sind, mailen Sie mir bitte Ihren vollständigen Namen und Ihre Lieferadresse und ich werde den Vorgang starten. Nachdem ich den Vorgang zu starten, werde ich Sie alle Zahlungs-und Versanddetails. Warten auf Ihre Antwort. Ich schätze. Mit freundlichen Grüßen."
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
znalazłem takie ogłoszenie w Niemcowni,za dwa fotele performance do E90 1600 euro.niby w Berlinie. ale nie wiem czy aktualne: http://www.kleinanzeigen-landesweit.de/anzeige-809453.html
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
To jest zderzak Mpakiet,ale przede wszystkim do E92/3,a nie E90/1. A co do aukcji na felgi to niby co zgłaszać do Allegro? jest ktoś kto został oszukany? felgi (o ile są to te same) mogą przechodzić z rąk do rąk,a zdjęcia też może kolejna osoba,która je sprzedaje brać z poprzednich aukcji. na pewno nie ma się co napalać, też bym temat odpuścił. ryzyko oszustwa spore,ale jeszcze do niego nie doszło,więc zgłaszać nie ma czego.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Gratki świeżej kiery! Jej "montaż" to 15 min,więc bierz się do roboty :cool2:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Rivasi a jak Ci się podoba takie wnętrze ? ;) http://www.e90post.com/forums/showpost.php?p=14045022&postcount=1
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Niczym z Need for Speed ;)
-
Ubezpieczenie E90
pisałem sam dwa odwołania i dwa razy mnie olali.
-
Ubezpieczenie E90
w moim przypadku PZU poprosiło o ugodę przed rozprawą,a następnie pokryli koszty wniesienia sprawy do sądu oraz wyceny niezależnego rzeczoznawcy,którą zleciłem przed wniesieniem sprawy do sądu.reasumując - prawnikowi płacisz sam,ale resztę kosztów związanych ze sprawą pokrywa ubezpieczyciel. plus oczywiście dopłaca ci odszkodowania tyle ile powinien był zapłacić od początku. opłaca się walczyć o swoje.
-
Jaki silnik do e90?
jak to w A3 nie ma jakiej benzyny wybrać? przecież masz 2.0 TFSI.
-
E91 LCI 320dA - Matt Bond Gold
mega przemiana! :cool2: :cool2: :cool2: teraz wygląda trochę jak X1 ;) ile wyniosło oklejenie? może być na pw.
-
Ubezpieczenie E90
mam podobne doświadczenia jak kolega powyżej. przy poprzednim aucie też musiałem użyć prawnika,bo moje odwołania PZU miało w d... a tak poszło jedno pismo z kancelarii,sprawa do sądu i sami prosili o zawarcie ugody przed rozprawą. niestety,ale prawda jest taka: https://www.youtube.com/watch?v=GqDvjaRpRDo
-
Ubezpieczenie E90
no zgadza się.w 2015 dla niektórych e90 to może być problem ;)
-
Ubezpieczenie E90
sprawdź jeszcze w lokalnym aso.np. w inchcape wrocław mają specjalny pakiet dealerski z Allianz.auto nie musi być oczywiście z salonu.wystarczy,że BMW.
-
Doposażenie światła przeciwmgłowe przod
ostatnio włączyłem u siebie tą opcję halogenów jako welcome lights i ponad 5 razy mam za sobą i dalej cholery świecą ;)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
to,że takich radiowozów z tym konkretnym wyposażeniem jest KILKA na cały kraj nie oznacza,że ich WCALE nie ma. najwyraźniej nie ma ich w Twojej gminie i dlatego możecie z kolegą stosować "patenty".na pewno żaden wydział RD nie udostępni Tobie tego sprzętu,bo masz zachciankę sobie zmierzyć. kończąc - jak na razie nikt nie posłużył się cytatem rodem z gazety poza Tobą.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
myślałem,że podczas fedrowania wykopałeś jakiś kawał złota i stąd ten "upgrade" ;)
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
No tak Rivasi,zapomniałem dodać,że w moim odczuciu to jest to samo :) jak jest wizualnie i jakościowo to już Ty wyczerpująco wytłumaczyłeś.
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
od razu lepiej. oklejenie lamp albo ich wymiana na LCI to jak dla mnie obowiązkowy mod w każdej preLCI ;) blackline to to samo co normalne tyle,że ciemniejsze :lol: szkoda kasy.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
no tak, z takim dowodem nie ma co polemizować :duh:
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
kolega Soolek i kolega Kumaty mają rację po połowie. za "ciemne" szyby policja auta nie zlawetuje,ALE jak masz pecha i trafisz na kontrolę w mieście gdzie policja ma sprzęt do badania przepuszczalności światła (a przynajmniej w większych miastach drogówka ma busy z takim sprzętem) to w przypadku nie spełniania norm kierowca może dostać do 500zł. no i 50zł za brak dowodu :D może skończmy to OT w tak zacnym temacie :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz,prezenty dajesz lepsze niż św.Mikołaj! ;)