Treść opublikowana przez kulfon3
-
E9x Wymiana przedniej czołowej szyby
Ja wymieniałem we wrocławskim ASO i jestem zadowolony.tego akurat nie spieprzyli ;)
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
To jest zderzak robiony na wzór 1M. Wiadomo,że zderzak 1M nie podejdzie p&p do trójki. Jak dla mnie wart jest powiedzenia halogenom "bye bye" ;)
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Rivasi,żeby było łatwiej zrozumieć możemy ten zderzak nazwać "1M look". http://imagizer.imageshack.us/v2/1280x1024q90/844/lr1v.jpg źródło: http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=930899
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Też miałem fazę na żółte halogeny,ale bez nich da się żyć ;) Zderzak 1M robi robotę!! Gdybym nie miał Performance to właśnie na taki bym polował,a nie jakiś m3 look ;) nawet w pre-lci :cool2:
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
Chociażby Collinite jest lepszy.
-
E90 320d W1_BART Black Gallery
oklejaj na czerwono :cool2:
-
e91 335i 460KM / 650Nm dość szybkie kombi
właśnie śledzę wątek tej Twojej 1er,bo modzisz ładnie,a silnik masz taki jak u mnie.no i jestem pod wrażeniem tego momentu w tej skrzyni...
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
dobra robota z czyszczeniem komory ;) :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dzięki Mariusz, mi też się podoba. Nie ukrywam,że ten wzór felgi nie chciał opuścić mojej głowy po tym jak go u Ciebie na żywo zobaczyłem. Rozmiar dobrałem do moich możliwości ;) Co do dyfuzora to jest on oklejony folią odblaskową (taką jak na TIRy). Cena w ASO za te trójkątne kawałki plastiku jest po prostu skandaliczna,a tak czy owak bym oklejał te narożniki,więc wybrałem opcję oklejenia samego dyfuzora w tamtych miejscach. Moim zdaniem wygląda to o niebo lepiej niż w oryginalne gdzie te elementy są w kolorze nadwozia.
-
E90 Zmiana z 16" na 18"
ostatnio u siebie zrobiłem taką zmianę - ze wzoru 306 efficient dynamics 16 cali na 18 calowe wzór 313. opony oczywiście zwykłe,nie ROF. obawiałem się twardości,większego spalania itd.,ale żadnych wyraźnych minusów nie zauważyłem. może wolniej się zbiera,ale wygląda lepiej i lepiej się prowadzi. jedynie trzeba uważać bardziej na dziury,bo taki rozmiar jest bardziej podatny na uszkodzenia/skrzywienia. śmiało zmieniaj :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Flegi kwestia gustu - 19 nie chciałem i koniec.18 są dla mnie maksymalnym rozmiarem i optymalnym do tego jak i gdzie użytkuję auto. Dziqsek - nie za bardzo mnie obchodzi ile aut na jakim wzorze jeździ.ten wzór pasuje mi do koncepcji zewnętrznego pakietu,poza tym naprawdę mi się podoba. szukałem też wzoru 441m,ale nie znalazłem w sensownych pieniądzach.nie będę szpecił Performance jakimiś felgami na siłę oryginalnymi i niespotykanymi ;) co do mycia komory to cenę miałem po znajomości,poza tym nie mam warunków (miejsca,odpowiedniej chemii) żeby coś takiego zrobić. Na pewno nie będzie takiego syfu jaki miałem.Widziałem przed i po to wiem :)
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
moje auto przy Twoim stanie licznika to już trup ;) zapisuj się na zlot i zorganizujemy jakiś peleton z Wrocławia :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Korzystając z upałów odstawiłem auto do sprawdzonej ekipy WET LOOK z Długołęki na odświeżenie komory silnika. Z ich roboty jestem jak zwykle zadowolony i polecam wszystkim z okolic Wrocławia :cool2: Właściwie od zakupu miałem w komorze mega syf,a teraz wygląda jakbym auto z salonu odebrał. Zdjęcia robiłem taboretem w ostrym słońcu,więc trochę przejaskrawione.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
hmm,o ile zrozumiałem ten przekaz to pytanie do mnie... no więc ile za takie obszycie nie wiem.tu są dodane bicepsy,kiera ścięta itd. najlepiej napisać do niego,powołać się na forum czy na mnie i na pewno się dogadasz.ceny niższe niż w "wielkich miastach",a robota lepsza.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz,gratki. to teraz bookuj miejsca na zlocie :cool2:
-
[E91] Zmiana hamulcow na wieksze
na pewno przy tej pojemności i xdrive jedynie 300mm w standardzie? mówisz o tyle? u mnie z przodu jest 312,a mocy mam mniej niż Ty.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
to jest kiera do E90, pasuje do niej poducha ta co jest w kierownicy z autobusu ;) czyli najbiedniejszej kierownicy z E90. widzę,że wystawił ją wykonawca,czyli ten sam koleś z Bolkowa k/Jeleniej Góry ,który mi już dwie kierownice do auta obszywał - poza tym masa ludzi z forum a3 i a4 też u niego obszywała różne rzeczy. co do roboty to mogę go śmiało polecić :cool2: :cool2: :cool2: z tymi 2 tysiącami to lekka przesada ;) niemniej ciekawa alternatywa jak ktoś ma tą brzydką kierę,a nie chce zmieniać poduchy.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
skoro to jest osobna navi garmina to jak wygląda wpisywanie trasy? jakaś apka na fona i przez bluetooth??
-
[E91] Zmiana hamulcow na wieksze
kolega Wlodi ma jakiś zestaw w dobrej cenie,ale wtedy możliwe,że musiałbyś na 100proc zmienić koło na większe jeżeli teraz masz np.16cali
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
:cool2: to taki exclusive mod jak dla mnie ;) fajnie byłoby mieć to seryjnie na szybie...
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki, kiera może tak wygląda.jeżeli chodzi o grubość to deczko grubsza niż mpakiet.przez to też kilka mm obwodu więcej może mieć,ale trzyma się bardzo dobrze przez trochę większe niż w ori bicepsy. no z tyłu były 15mm,ale się zmyły ;) może do Ułęża założę ;) dzięki. wydaje mi się,że czarne byłyby zbyt agresywne do tego auta. jakby było 335d pod maską i można było to zglebić (brak xdrive) to taka koncepcja może by się sprawdziła. przy mojej taczce 2.0d xd niech będzie ori. kiera to zawsze jakaś odmiana.myślę,że jak wleci nakładka ręcznego performance to blenda kiery,nakładka i gałka zmiany biegów będą się fajnie zgrywać.
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
osobiście mam nadzieję,że zostanie fort Dęblin... ważne żeby w Ułężu było jak najwięcej aut. a co do frekwencji to lokalizacja na pewno nie zachęca ludzi z Północy czy z Zachodu. no ale są wyjątki ;) mam jakąś koszulkę reprezentacji jeszcze z tragicznych w wykonaniu mistrzostw z Korei - na plecach mam swój nick - przyda się ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
poniżej foty aktualnego setupu i tak już pozostanie. kierunki okleiłem folią,ale lipnie z bliska to wygląda,więc na dniach ta folia wyleci. moja poprzednia kierownica z M3 cieszy obecnie forumowicza w BMW z serii 1,a do mnie wpadła kiera obszyta na m-pakiet, z łopatkami LCI i blendą z X1. czekam jeszcze na nakładkę ręcznego Performance i koniec.
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
Jak dla mnie petarda! :cool2: :cool2: :cool2: Pięknie te felgi wyglądają. a to ten żółty syf na aucie to jest rzepak. u mnie jest tak samo :evil:
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
Ciekawy pomysł z tą folią!